Тема закрытаОткрыть новую тему
> Drakoriss
post 14.10.2008, 16:27
Пост #1
Активний
Репутація:   112  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 6.8.2008
Я ознайомився з правилами поведінки на ігрових серверах та правилами Республіки та Імперії і Законами Республіки.

Мое прошлое не очень разбавлено событиями. Мои родители умерли, когда я был младенцем, а воспитывался я на Корусканте своими дядей и тетей (отсюда чувство справедливости и доброе отношение к окружающим). В своей юности я помогал дяде и тете держать их небольшой магазин, вечерами любил слушать истории про джедаев (появилась мечта стать одним из них); в свободное время тренировался физически и пытался развивать свою волю, концентрацию. Иногда приходилось использовать свои силы, чтобы защитить слабых. Например, защитить друга или препятствовать шайке из разных рас, которая пыталась отобрать чтото у других. И я признаюсь, мне радосно видеть улыбки тех, кому я помогал. В их глазах можно почувствовать нечно приятное, благодарное и это греет душу... Так я жил своей жизнью из года в год.
Лишь недавно произошел интересный случай - я смог использовать телекинез, когда падала любимя кружка тетеньки. У нас обоих тогда возникла мысль: а не приймут ли меня в Орден? И вот теперь мои строки перед вами и я жду, готовый выдержать любые испытания, чтобы стать джедаем.

Addition(Прошлое): Некоторое время назад мне пришлось покинуть эту планету в спешке. Детали не стоят того, чтобы описывать их здесь. Я вернулся к вам из прошлого, надеясь на будущее, вот что важно. Только прошу прощения за то, что улетел не оставив весточки _a1.gif

Цю повідомину відредагував Drakoriss: 14.10.2008, 16:29
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 14.10.2008, 17:13
Пост #2
Свояк
Репутація:   823  
Republic
Level 1
Rank:Citizen
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 18.8.2008
3
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Clan Finance Support Holocron
В фонд клану власника цього голокрону щодня надходить +100 CUAG.
Власник цього голокрону турбується про стабільні грошові надходження до клану, в якому він зараз перебуває.
Вагомий аргумент у запрошенні його до свого клану!
Дякую!
За заставку до кового клієнта XJedi
Офіційна подяка від порталу XJedi

Автоматично зменьшує термін покарань на серверах за порушення правил на 50%
Модератори видають меньші на 50% терміни покарань на форумі за порушення правил.
Прохання до суддів і модераторів проявляти особливу лояльність при розгляді скарг від власника цієї подяки!
1
Cherche-Coeur Silver
Ці мечі були виковані з чистого срібла, вивезеного з Хоту ще з часів Старої Республіки, спеціально для переможців галактичного турніру SEGS. Нині ці мечі знаходяться в руках тих, хто зробив вагомий внесок в розвиток порталу.
Люблю, когда история грамотно написана_a1.gif. Это уже плюс. Есть у меня для тебя задание. Нам нужно взять один рубеж, причём как можно скорее - это очень поможет в войне с Империей. Мне нужно, чтобы ты захватил храм Марка Рагноса на Коррибане. Не важно, как ты это сделаешь: собрав армию и штурмуя в открытую - или же пробравшись внутрь незаметно, когда будет минимум охраны_a1.gif.
Принесёшь скрин победы

И да пребудет с тобой Великая Сила!:)
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 14.10.2008, 17:33
Пост #3
Last Defense
Репутація:   2921  
Головний Суддя
Death Cult
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 6.8.2008
2
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Clan Finance Support Holocron
В фонд клану власника цього голокрону щодня надходить +100 CUAG.
Власник цього голокрону турбується про стабільні грошові надходження до клану, в якому він зараз перебуває.
Вагомий аргумент у запрошенні його до свого клану!
2
Blaster Pistol
У Вашому інвентарі тепер завжди буде надійний пістолет-бластер.
Куди меч не дотягнеться - бластер дострелить.
Тим, хто вміє стріляти він завжди стане у пригоді.
Jetpack
У Вашому інвентарі з імовірністю 10% з'являється Jetpack.
1
Nanosuit
Special: health regeneration, strong melee damage & knockback

Секретная разработка имперских наемников. Нанокостюм повышающий выносливость. Был украден со складов империи мандалорианцами.
3
Bones
Special: damage +50%

Викрадений з храму жертвоприношень Культу Смерті, меч пронизує Темна Сторона Сили! При проникненні в тіло суперника, виплескує руйнівні потоки плазми, що спалюють кістки і кров живих істот.

Не можна використовувати як два меча в дуалах. Тільки один в правій руці.
Golden Lotus
Special: inhibits enemy legs and saber speed by -20% for 10 sec after each hit.

Юний джедай Анкі Тао-Лі завжди був романтичною та творчою натурою, що яскраво виразилося на створенних ним світлових мечах. Світловий посох з дюрасталі всередині, отримав гарне срібно-золоте покриття з цікавими золотими абстрактними візерунками. Меч отримав назву "Золотого Лотоса", адже саме цією квіткою любувався Анкі, коли йому в голову прийшла ідея форми рукоятки свого меча. Після смерті джедая, меч потрапив у руки його переможця, одного із ситхів, проте він так і не зміг покорити силу вкладену творцем у меч і продав його цінувальникам гарних речей за кругленьку суму, а згодом меч потрапив на аукціон чорного ринку на Нар-Шадда.
Aggression
Глефа цієї моделі була розроблена спеціально для ситхів- асассинів для роботи в особливих умовах. Відомо, що немає більшого клопоту для ситха-вбивці, аніж пара улюбленців-ісалімірі на руках у жертви. В таких умовах застосувати світловий меч досить складно, а всі інші переваги Сили вже не здатні допомогти. Саме цей факт змусив ситхів створити спеціальну зброю для боротьби в умовах відсутності зв'язку з Силою. Оригінальність ідеї полягала в тому, що до світлового посоха приєднали пару лез із кортозису, якими з легкістю можна було прирізати жертву, а бо ж просто вилити свій гнів на ненависних ісаламірі.
3
Champion of The Tournament
"SEGS Championship"
Candy cane
Restores one time 100% of your health on activation on any server except OD and Pure OB games.
Новорічне печиво
За успішне виконання новорічного квесту 2020!

Цей артефакт - новорічне печиво, яке є смачним додатком до новорічного столу його власника!
Так, я пам'ятаю тебе Drakoriss _a1.gif Звичайно, шкода, що тобі довелося тоді раптово покинути планету й зникнути на якийсь час. Але я радий, що ти повернувся, бо подавав великі надії. Мабуть, ти вже помітив, що вступаєш не безпосередньо в Орден Джедаїв, а в Республіку. Скажи мені, будь ласка, яку свою роль ти бачиш у Республіці?
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 14.10.2008, 18:04
Пост #4
Активний
Репутація:   112  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 6.8.2008
Ralf: Я тоже рад _a1.gif Выходит, я сначала получаю гражданство, затем меня кто-то может пригласить в Орден Джедаев (как я прочитал)? Или я сам могу в будущем подать заявку на вступление?
А в Республике я вижу себя маленькой частицей, которая объединяясь с другими, несет в селе Силу, направленную волей Ордена в нужное русло: я буду поддерживать тот механизм, когда все мы вместе, а будучи отдельной частицей, буду продолжать нести свет в потухшие места Вселенной.
Gothmog: Понимаю _a1.gif Вскоре вылетаю на выполнение.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 14.10.2008, 18:57
Пост #5
Свояк
Репутація:   404  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 8.10.2008
Дверь бесшумно отворилась и Light вошел в зал.К его удивлению,он был заполнен людьми и представителями множества рас.Разговоры оживляли огромный залл,что делало его приветливее,чем раньше. В сторонке стояло несколько кандидатов на всупление в Республику.Их легко было узнать по анкетам голубого цвета с характерной эмблемой в руках.Мое внимание привлек человек приятной внешности,что одиноко стоял у колонны.Припоминаю его анкету,с которой ознакомился немного раньше.Сразу вспомнились слова уважаемого мной Джедая,что хорошая история-только плюс к вступлению в Республику.Но это лишь первый шаг.Для начала вопрос:
Для вступления в ряды Республики ты должен быть хорошо обознанным в истории.Поэтому скажи,как ты считаешь,как мог бы поступить Анакин Скайвокер, узнав,что Палпатин-темный владыка-ситх.Не забывай,что от его решения зависела судьба Падме.

Цю повідомину відредагував Light: 14.10.2008, 18:58
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 14.10.2008, 20:23
Пост #6
AVE CEZAR
Репутація:   143  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 27.3.2008
Знайди імперця і накажи його вбий негідника, ні - виграй у нього три дуелі.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 14.10.2008, 20:24
Пост #7
Valya
Репутація:   2954  
Order of Anfor
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 31.3.2008
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
1
Blaster Pistol
У Вашому інвентарі тепер завжди буде надійний пістолет-бластер.
Куди меч не дотягнеться - бластер дострелить.
Тим, хто вміє стріляти він завжди стане у пригоді.
1
Ezio Auditore da Firenze
Special: mastery of sneaking allows you to become invisible after 5 sec time staying.

1
Lord Desann
Меч убитого Лорда Десанна
У мене для тебе завдання.... знайди та вбий Джедая Кольян. Він мене дратує... ranting.gif
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 14.10.2008, 22:25
Пост #8
Свояк
Репутація:   1133  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 19.6.2007
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
i
Сповіщення:
Заява не відповідає правилам розділу.

>> Читай правила подавання заяв <<




Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения

Тема закрытаОткрыть новую тему
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

 




Текстова Версія UAGALAXY © 2006 - 2020 Поточний час: 24.5.2024, 12:45