2 Сторінки V  1 2 >  
Тема закрытаОткрыть новую тему
> Створення моделі гравця в 3DS MAX 4, (оригінальний метод)
post 16.3.2012, 19:15
Пост #1
Користувач
Репутація:   40  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 28.8.2010

Зараз я вам розповім, як зробити нову модель персонажа для Jedi Academy. Урок написаний на основі статті Michael Frost'а.

Тут не будуть описані такі подробиці, як створення ЛОДу(рівня деталізації) та заглушок для відірваних кінцівок - зараз комп'ютери достатньо потужні й для одного рівня ЛОДу, а відривання кінцівок на більшості серверах вимкнено.

Що нам знадобиться:

-3DS MAX 4 (легко знайти на торрентах)
-Jedi Knight 2 editing tools (Саме Jedi Knight 2, адже в Jedi Academy tools немає плагіна для 3DS MAX 4)
-Налаштований скелет Jedi Knight 2 для 3DS MAX 4 (можете скачати його тут _a1.gif )
-Прямі руки та терпіння _a1.gif

НАЛАШТОВУЄМО РОБОЧЕ МІСЦЕ


Спочатку вам треба буде зайти в панель керування віндоуса та поставити там регіональні налаштування США. Це необхідно, щоб моделі правильно компілювалися (компілятор зроблений з використанням американських одиниць вимірювання). Не забудьте перезавантажитися.

Скачавши JK2 Editing Tools, встановіть їх у зручне для вас місце, але зверніть увагу на те, що шлях до них має бути БЕЗ ПРОБІЛІВ!

Створіть на локальному диску С: папку base і розархівуйте туди папки shaders та models, які можна знайти, відкривши будь-яким архіватором файл assets1.pk3 у директорії base вашої XJedi Academy.

ПРИСТУПАЄМО ДО МОДЕЛЮВАННЯ


Модель, яку ви плануєте вставити в JA має бути розділена на такі частини:
r_leg (права нога)
l_leg
hips (стегна)
torso (тіло)
r_arm (праве плече та лікоть)
r_hand(права рука)
l_arm
l_hand
head (голова)


Зверніть увагу на те, що кожна частина моделі не має налічувати більше, ніж 500 точок, інакше модель не буде затінюватися. Це обмеження легко оминути - треба лише розділити об'єкт ще на кілька частинок. Називати їх можна, як завгодно.

Тепер треба зв'язати усі частини моделі між собою. Для цього у 3DS MAXі є інструмент Select and Link .
Як же поєднувати між собою частини? Тут усе просто - треба лише підключити логіку) Наприклад, r_hand (долоня) зв'язана з r_arm (рукою), та в свою чергу з torso (тіло), а воно вже зв'язане з головною частиною моделі - з hips (стегна). Ви ж не будете прив'язувати голову до ноги _a1.gif

Якщо ви це зробили, то ваша модель готова для поєднання зі скелетом.

ПРАЦЮЄМО ЗІ СКЕЛЕТОМ


Коли ви підготуєте вашу модель, відкрийте скелет (JASkeleton.max), натисніть на File->Merge та виберіть вашу модель. Якщо вона не підходить за розмірами до скелета, її можна спокійно розтягнути/повернути чи передвинути. Тепер необхідно зв'язати деякі частину скелету з вашею моделлю. Користувач Жора Кустов написав скрипти, які автоматично зроблять цю брудну справу за вас, за що йому велике спасибі _a1.gif (скрипт називається JK2_playermodel_auto_hierarchy_link.mse. Щоб його запустити, натисніть MAXScript->Run Script).

Коли ви це зробите, можна починати взвішувати модель з кістками _a1.gif
Для цього використовуйте модифікатор Skin (можете пошукати в Гуглі, як його використовувати).
Ось список кісток, які можна використовувати (деякі кістки просто мають бути у скелеті, але не повинні чинити вплив на модель, не знаю, чому так):
Pelvis
rtalus
rtibia
rfemurX
rfemurYZ
ltalus
ltibia
lfemurX
lfemurYZ
lower_lumbar
upper_lumbar
thoroacic
rclavical
lclavical
cervical
cranium
rhumerus
rhumerusX
rradius
rradiusX
rhand
lhumerus
lhumerusX
lradius
lradiusX
lhand

Не всі ці кістки обов'язково мають чинити вплив на модель, але обов'язково усі точки моделі мають бути під впливом кісток.

Якщо ви прив'язали кістки з моделлю, можна її експортовувати. Експортувати будемо в формат XSI (плагін для експорту/імпорту є в Jedi Knight 2 editing tools). Зберігайте модель в папці C:\Base\models\players\_humanoid під назвою root.xsi. Перед збереженням, переконайтесь, що параметри експорту налаштовані саме так:

Також кажуть, що під час експорту та компіляції моделі, краще переключити мову на англійську.

КОМПІЛЮЄМО МОДЕЛЬ


Тепер самий час запустити програму Assimilate, яка знаходиться там, куди ви встановили Jedi Knight 2 Editing tools. Натисніть Edit->Preferences і переконайтеся, що всі поля, крім Compiler, порожні. У поле Compiler введіть шлях до carcass.exe, який знаходиться у тій же папці (Зверніть увагу на те, що замість символу '\' у шляху має стояти '/'). Наприклад, С:/base/tools/carcass.exe.

Далі натисніть File->Add files і виберіть файл _humanoid.gla, який знаходиться у C:\base\models\players\_humanoid.
Далі натисніть на клавішу В (поруч з ВА, BD і т.д.). З'явиться консоль, у якій буде описаний процес компіляції. Якщо все скомпілювалося добре, у папці _humanoid створиться Model.glm. Це і є наша модель - можете перевірити її у програмі ModView _a1.gif Якщо компілятор написав вам помилку - перевірте, чи всі точки у моделі під впливом кісток, чи всі частини моделі та скелета правильно зв'язані, чи встановили ви регіональні налаштування Віндоуса на США та чи шлях до carcass.exe без пробілів. Якщо все, начебто, правильно, пишіть сюди текст вашої помилки і я спробую вам допомогти ad.gif

ПОРАДИ


1) Коли ви розділяєте модель на частини, не діліть її у місцях, де кінцівки будуть гнутися (коліна, лікті та ін.). Це значно спростить вам процесс прив'язання кінцівок до кісток.

2) Робіть плавні переходи між різними кістками. Це зробить модель візуально гарнішою та приємнішою. Ось кілька прикладів того, як треба робити, і як робити не слід:


Удачі! _a1.gif


Цю повідомину відредагував SeriousAleхеj: 26.5.2012, 10:07
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 17.3.2012, 10:07
Пост #2
Sub specie aeternitātis
Репутація:   558  
Death Cult
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 4.10.2009
2
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Clan Finance Support Holocron
В фонд клану власника цього голокрону щодня надходить +100 CUAG.
Власник цього голокрону турбується про стабільні грошові надходження до клану, в якому він зараз перебуває.
Вагомий аргумент у запрошенні його до свого клану!
Алексей, макс 4 это уже порнуха _a1.gif))
Макс 7 отлично для этого подойдет)
Вложил файл плагина.


Приєднані файл(и)
Приєднаний файл  xsi_Exporter6.zip ( 16.04Кб ) Кількість викачувань: 266
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 17.3.2012, 11:00
Пост #3
Свояк
Репутація:   329  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 8.10.2008
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
1
Disruptor
У Вашому інвентарі з імовірністю 33% з'являється Disruptor.
Disruptor - це потужна енергетична снайперська гвинтівка, часто використовувана космічними терористами. Disruptor заборонений у багатьох світах, і в багатьох місцях за носіння цієї зброї можна моментально бути засудженим на смертний вирок. Навіть в Імперії лише деякі агенти з Імперського Бюро Безпеки мають право носити її.
2
Earthdigger
Ходят слухи, что данный световой меч был сделан лично первым Аврором Raven Pride.
Wind Rapier
Special: increasing owner's movement speed +25%.

Один из первых легендарных мечей мастера Сима Плекса, экс-ментора ордена Джал-Шей. Путешествия по поверхностям необжитых планет обычно составляют сущий кошмар, чего только стоит проблема преодоления расстояний, когда транспорта нет под рукой. По этой причине, еще в одном из своих первых путешествий мастер Сим Плекс создал рукоять "Рапира Ветра", которая верой и правдой служила ему долгие годы, не раз помогая в бою и при преодолении сотен лиг по пересеченной местности.
Было бы отлично перевести все это на русский.
А то гугл переводчик так коряво переводить.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 17.3.2012, 16:19
Пост #4
Активний
Репутація:   47  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 5.4.2008
У мене є ось це.
http://depositfiles.com/files/zrmvcq3yo
Трошки скриптів для полегшення створення персонажів. Деякі працюють у будь якому максі (з розширенням .ms) А також Люк Скайвокер в форматі макс7
Автор молодець, гарна статя.
Тепер необхідно зв'язати деякі частину скелету з вашею моделлю.

Я використовую Autolinker та JKHierarchy з набору, який я щойно виклав.

Цю повідомину відредагував жора кустов: 17.3.2012, 16:24
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 26.3.2012, 17:49
Пост #5
Свояк
Репутація:   314  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 26.7.2010
если я хочу сделать кастомайзер, т.е. несколько разных моделей рук\ног\головы, а не текстур - каким образом мне их связывать?
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 26.3.2012, 18:44
Пост #6
Користувач
Репутація:   40  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 28.8.2010
(Kelborn Kad @ 26.3.2012, 17:49) *

если я хочу сделать кастомайзер, т.е. несколько разных моделей рук\ног\головы, а не текстур - каким образом мне их связывать?

Треба робити одразу усі варіанти рук\голів\ніг і т.п. в 1 моделі
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 26.3.2012, 18:46
Пост #7
Свояк
Репутація:   314  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 26.7.2010
я так и делаю, в следствии чего возникает вопрос - каким образом связывать? голову со всеми остальными частями тела, потом вторую и т.д... наверное, это делается как-то по-другому)
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 26.3.2012, 19:07
Пост #8
Користувач
Репутація:   40  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 28.8.2010
(Kelborn Kad @ 26.3.2012, 18:46) *

я так и делаю, в следствии чего возникает вопрос - каким образом связывать? голову со всеми остальными частями тела, потом вторую и т.д... наверное, это делается как-то по-другому)

Ні, все робиться саме так) Просто другу голову можна вже назвати якось по-іншому і зв*язати з першою головою. Питання лише у тому, яка з голів буде видимою у .skin файлі _a1.gif


Цю повідомину відредагував Laks: 27.3.2012, 19:47
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 27.3.2012, 18:23
Пост #9
Sub specie aeternitātis
Репутація:   558  
Death Cult
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 4.10.2009
2
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Clan Finance Support Holocron
В фонд клану власника цього голокрону щодня надходить +100 CUAG.
Власник цього голокрону турбується про стабільні грошові надходження до клану, в якому він зараз перебуває.
Вагомий аргумент у запрошенні його до свого клану!
Alexej, не пори фигню, все делается без модели.
Посмотрите модельки с кастомайзером, там есть разные *.skin файлы, далее сам разберется.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 27.3.2012, 18:34
Пост #10
Користувач
Репутація:   40  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 28.8.2010
Сам би краще розібрався) Скін файли відповідають за те, як буде виглядати модель. І якщо написати одній голові у скін файлі *off, вона буде невидимою, але всеодно має бути присутньою у модельці tongue.gif

Ось вам простий приклад:

Тут ми бачимо, що у моделі Вескера є окуляри.


У скін файлі Default ми бачимо, що окулярам призначена відповідна текстура
gl,models/players/AlbertWesker/glasses.jpg

Модель виглядає так:


Проте в іншому скін файлі No_Glasses ми бачимо наступне:
gl,*off

Модель виглядає так:


ПРОТЕ САМА МОДЕЛЬ НЕ ЗМІНЕНА, ОКУЛЯРИ ДОСІ ПРИСУТНІ, просто вони не відображаються грою! Отже, модель має містити у собі усі деталі для відображення грою, а скін файли лише уточнюють, які з них будуть видимі і з якою текстурою. Точно так же можна робити з різними головами (думайте ширше: друга голова - точно такий же об'єкт, як і окуляри, який можна зробити невидимим за необхідності).

Вік живи - вік учись.

Цю повідомину відредагував SeriousAleхеj: 27.3.2012, 18:52
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 28.3.2012, 10:39
Пост #11
Sub specie aeternitātis
Репутація:   558  
Death Cult
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 4.10.2009
2
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Clan Finance Support Holocron
В фонд клану власника цього голокрону щодня надходить +100 CUAG.
Власник цього голокрону турбується про стабільні грошові надходження до клану, в якому він зараз перебуває.
Вагомий аргумент у запрошенні його до свого клану!
(SeriousAleхеj @ 27.3.2012, 19:34) *

Сам би краще розібрався) Скін файли відповідають за те, як буде виглядати модель. І якщо написати одній голові у скін файлі *off, вона буде невидимою, але всеодно має бути присутньою у модельці tongue.gif



Это не основная часть кастомайзера (включение, выключение частей модели). Тоесть то что ты написал - не кастомайзер вообще.
Посмотри папку models/players/jedi_hm.
Найдешь playerchoice.txt, head_a1, head_b1, torso_c1......
Изучи их, и потом отвечай, ты парень сообразительный, думаю сам разберешся _a1.gif

Цю повідомину відредагував Devoted: 28.3.2012, 10:41
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 28.3.2012, 12:13
Пост #12
Користувач
Репутація:   40  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 28.8.2010
А якби ти сам подивився б уважніше, помітив би це:
Я трохи змінив стандартний скін файл, щоб можна було побачити усі поверхні моделі (щоб було швидше, призначив усім поверхням одну текстуру). Voila! Oсь, яка дивна картина


Усі частини моделі одразу змодельовані (дуже добре видно на голові). Бачимо цілу купу скінів. Отже, як я і казав, модель має містити у собі усі можливі варіації, які потім будуть визначені у скін-файлі.
А те, що тут так багато скінів, як для звичайної моделі, пояснюється тим, що вона призначена для одиночної гри і комбінація цих скінів вже регулюється кодом гри, що нас взагалі не цікавить (якщо ми не збираємося робити мод з сінглплеєрською кампанією).
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 28.3.2012, 13:47
Пост #13
Свояк
Репутація:   314  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 26.7.2010
Алексей, ты немного не понял, что имеет ввиду Дев) Он правильно говорит - чтобы сделать кастоймайзер, где можно будет выбирать варианты - нужно в каждой "части" прописывать те меши, что будут в ней использоваться, те же, которые не используются здесь, но используются в другой части нужно прописывать в другой части и нельзя отключать в первой) А ты говоришь про варианты скинов, т.е. когда нажимаешь на картинку и сразу весь скин появляется, а не по варианту
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 28.3.2012, 13:50
Пост #14
Користувач
Репутація:   40  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 28.8.2010
Як можна побачити з попереднього поста, це всеодно робиться, як я і сказав _a1.gif Треба одразу моделювати усі можливі варіанти.

Цю повідомину відредагував SeriousAleхеj: 28.3.2012, 13:52
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 28.3.2012, 13:55
Пост #15
Sub specie aeternitātis
Репутація:   558  
Death Cult
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 4.10.2009
2
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Clan Finance Support Holocron
В фонд клану власника цього голокрону щодня надходить +100 CUAG.
Власник цього голокрону турбується про стабільні грошові надходження до клану, в якому він зараз перебуває.
Вагомий аргумент у запрошенні його до свого клану!
(SeriousAleхеj @ 28.3.2012, 14:50) *

Як можна побачити з попереднього поста, це всеодно робиться, як я і сказав _a1.gif Треба одразу моделювати усі можливі варіанти.

OMG!
Алексей, не разочаровывай меня_a1.gif
Кельборн тебе правильно растолковал что я имел в виду...
Я не отрицаю то, что в кастомайзере можно отключать части модели, но я имею в виду то, что если ты его хочешь сделать, ты должен делать так как это делали в Raven.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 28.3.2012, 13:59
Пост #16
Користувач
Репутація:   40  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 28.8.2010
Вони так і робили - моделювали усі частини одразу, що я й показав на скріншоті з оригінальною моделлю sleep.gif
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 28.3.2012, 15:02
Пост #17
Sub specie aeternitātis
Репутація:   558  
Death Cult
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 4.10.2009
2
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Clan Finance Support Holocron
В фонд клану власника цього голокрону щодня надходить +100 CUAG.
Власник цього голокрону турбується про стабільні грошові надходження до клану, в якому він зараз перебуває.
Вагомий аргумент у запрошенні його до свого клану!
(SeriousAleхеj @ 28.3.2012, 14:59) *

Вони так і робили - моделювали усі частини одразу, що я й показав на скріншоті з оригінальною моделлю sleep.gif

ДА, так и было! Но кастомайзер лучше делать с менюшкой а не иконками, теперь понял????
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 28.3.2012, 15:14
Пост #18
Користувач
Репутація:   40  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 28.8.2010
(Kelborn Kad @ 26.3.2012, 17:49) *

если я хочу сделать кастомайзер, т.е. несколько разных моделей рук\ног\головы, а не текстур - каким образом мне их связывать?

А судячи з цього посту, кастомайзер - різні варіанти скін файлів, а не менюшки (які доречі доступні тільки в сінглплеері і не мають ніякої цінності в мультіплеєрі). От я і пояснив, що треба робити.. То ви кажете, що не треба моделювати різні частини одразу (я б подивився, як ви зробите нову модель руки у Скін файлі biggrin.gif ), то, що це взагалі не те. Якщо ви вже маєте на увазі саму менюшку - SDK та вихідний код це те, що треба, а не моделювання. Наступного разу вислювлюйтеся чіткіше, будь-ласка.

P.S.: Додав до статті скрипти Жори, за які йому дуже вдячний _a1.gif

Цю повідомину відредагував SeriousAleхеj: 28.3.2012, 15:54
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 28.3.2012, 18:20
Пост #19
Sub specie aeternitātis
Репутація:   558  
Death Cult
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 4.10.2009
2
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Clan Finance Support Holocron
В фонд клану власника цього голокрону щодня надходить +100 CUAG.
Власник цього голокрону турбується про стабільні грошові надходження до клану, в якому він зараз перебуває.
Вагомий аргумент у запрошенні його до свого клану!
(SeriousAleхеj @ 28.3.2012, 16:14) *

А судячи з цього посту, кастомайзер - різні варіанти скін файлів, а не менюшки (які доречі доступні тільки в сінглплеері і не мають ніякої цінності в мультіплеєрі). От я і пояснив, що треба робити.. То ви кажете, що не треба моделювати різні частини одразу (я б подивився, як ви зробите нову модель руки у Скін файлі biggrin.gif ), то, що це взагалі не те. Якщо ви вже маєте на увазі саму менюшку - SDK та вихідний код це те, що треба, а не моделювання. Наступного разу вислювлюйтеся чіткіше, будь-ласка.

P.S.: Додав до статті скрипти Жори, за які йому дуже вдячний _a1.gif

Не обижайся пожалуйста, но ты действительно такой тугой?
Кастомайзер - менюшка с выбором разных голов, торсов, ног для персонажа, он работает в мультиплеере!
С помощью кастомайзера можно еще и выключать части модели.
Тоесть мы сделали солдата с разными вариантами брони, но мы например не хотим шлем, и для этого мы выбираем вариант без шлема (head_**.skin) в этой же менюшке.
К SDK и тем более исходному коду это отношения не имеет.
Теперь ты понял?
P.S. Лимит для каждой части - 1000 точек.
На тени это не влияет.

Цю повідомину відредагував Devoted: 28.3.2012, 20:23
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 28.3.2012, 20:39
Пост #20
Користувач
Репутація:   40  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 28.8.2010
То тут костюмізатором називають менюшку для обирання скіна? Тоді все зрозуміло. Я думав, тут йшла розмова про самі скін файли.

(Devoted @ 28.3.2012, 18:20) *

P.S. Лимит для каждой части - 1000 точек.
На тени это не влияет.

А звідки така інфа? Ти її перевірив?
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения

2 Сторінки V  1 2 >
Тема закрытаОткрыть новую тему
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

 




Текстова Версія UAGALAXY © 2006 - 2020 Поточний час: 28.3.2024, 13:02