Тема закрытаОткрыть новую тему
> Mafia
post 12.1.2010, 18:14
Пост #1
Товариш
Репутація:   550  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 31.3.2009

Історія гри починається в 30-х роках. Сюжет розповідається в виді розповіді від обличчя головного героя детективу. Грвець бере на себе роль таксиста Томаса Анджело, котрий неочіковано бере на себе роль ганстера, синдиката Дона Сальєрі. Він продовжає рости в ранзі, борючись з сім*єю Дана Морелло. В кінці-кінці, він розчаровується в житті злочинця та зустрічається з детиктивом, для того щоби закласти Сальєрі та його організацію. Анджело починає згадувати з чого все розпочалось...

Гра подібна до ГТА ІІІ, можливості ті самі але:

В ГТА заохочуються руйнування, напад на прохожих, і т. д., Мафія за це не дасть ні якої нагороди, крім, можливо, морального задоволення tongue.gif .
ГТА є «безпреривним екшеном», Мафія простіша і більш розмірена, розрахована швидше на естетичне задоволення. Окрім цього, в ГТА досить хороша фізична модель, і управління автомобілем (особливо якщо є контроллер-руль) принесе вам немало задоволення. У ГТА управління аркадне, а руль не підтримується.
В ГТА повна свобода дій, в Мафії її треба відкрити, точніше вона відкрита зразу але під час проходження, вона стає більш повноцінною.
Можна сказати, що Mafia розрахована на зрілішу аудиторію.

Скріншот1 Скріншот 2 Скріншот 3

------------------------------------------------------------------------

Коли я вперше запусти цю іграшку(десь 2002-3 році), я був дуже прижмно вражений, графіка на той час була дуже гарною та не потребувала "мега компа", сюжет теж був досить гарним: неочікувані повороти, оригінальність місій, все було досить реалістичним(тобто не було ніяких надреальних викрутасів), та звісно гумор. Можливо на той час осибливо не було з чим зрівнювати, але це була перша гра такого плану(30-40 роки, ганстери). Тепер я прохожу цю гру раз в рік, вона як на наме зовсім не набридає.

П.С. я чув що є якись мод який включає в себе мультиплеєр, хто хоче можемо спробувати зіграти))
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 12.1.2010, 18:23
Пост #2
Я українець
Репутація:   626  
Неактивовані
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 22.12.2009
Гра супер, більш приближено до реальності, машини з поворотами, гаки, автомати тих часів типу Томсона і т.д. Пройшов майже всю, і пройшов би ще раз із задоволенням. Чув, що робиться друга частина. Міссії захоплюють одна за одною, але деякі є і важкі.

Цю повідомину відредагував Sprutik: 12.1.2010, 18:26
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 12.1.2010, 18:25
Пост #3
Гайдазавр
Репутація:   3364  
Republic
Level 1
Rank:Citizen
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 19.2.2008
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
уууу.... це не просто гра. Фактично це фільм із цікавим сюжетом, де головний герой - ти. Коли я вперше грав у Мафію, не міг відірватись. Мабуть, одна з моїх найулюбленіших ігор у подібному жанрі (так швидко навіть гідних конкурентів не згадаю). Із ГТА навіть не зовсім коректно порівнювати. Ці ігри схожі лише на перший погляд.
Ну і + дуже приємне враження залишила озвучка від 1С. Хто гратиме, рекомендую шукати саме із цією озвучкою.
В ГТА повна свобода дій, в Мафії її треба відкрити, точніше вона відкрита зразу але під час проходження, вона стає більш повноцінною.

Так звана "прогулянка" у яку грати імхо взагалі неприкольно) Імхо, єдиний недолік гри)
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 21.2.2010, 22:45
Пост #4
Valya
Репутація:   2954  
Order of Anfor
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 31.3.2008
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
1
Blaster Pistol
У Вашому інвентарі тепер завжди буде надійний пістолет-бластер.
Куди меч не дотягнеться - бластер дострелить.
Тим, хто вміє стріляти він завжди стане у пригоді.
1
Ezio Auditore da Firenze
Special: mastery of sneaking allows you to become invisible after 5 sec time staying.

1
Lord Desann
Меч убитого Лорда Десанна
Одна из тех игры которая по началу из себя ничего не представляет, однако через час игры ты не можешь слезть с неё. В свое время увела у меня около 2х недель жизни))) Хоть и прошел 1 раз - помню почти все) Даже карту приблизительно. Очень жду 2ю часть. Скоро уже будет))

Ставлю 10/10, так как игра некого не оставит безразличным.

Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 28.2.2010, 2:11
Пост #5
Noai'di
Репутація:   433  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 28.4.2009
2
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Clan Finance Support Holocron
В фонд клану власника цього голокрону щодня надходить +100 CUAG.
Власник цього голокрону турбується про стабільні грошові надходження до клану, в якому він зараз перебуває.
Вагомий аргумент у запрошенні його до свого клану!
Це не гра - це ЕПОХА.
Граючи у "Мафію" відбувається повне занурення у гру. Ні, навіть не у гру, а у 30-ті (здається) роки минулого століття, тому що гра наче переносить тебе туди, і всі події відбуваються саме з тобою.
Інколи у коментарях до гри зустрічаються фрази, назразок "Фу, игра отстой - у неё никакая графика" чи "Та ну, физика ужас, спецэфекты еще хуже. Не играть ни за что". Так і хочеться відповісти їм: А ви граєте лише заради красивої картинки?? Вам вибухи важливіші за ігровий процес (геймплей, виражаючись "буржуйськими" словами)?? А як же Сюжет (саме так, з великої літери)? Як же той самий "геймплей"? Та 99,5% сучасних ігор навіть не снилося нічого подібного. Як там зазвичай... а, щось назразок такого: ось тобі зброя, піди вбий злу людину/чудовисько (можливі найрізноманітніші варіанти), що вбила/з'їла/викрала твого родича/друга (теж можливі варіації на тему...) і буде тобі "счастє". Ну, звісно, я дещо перегнув палицю, але...
Ті, хто не грав, не зможуть зрозуміти розпач, коли під час втечі від переслідувачів на твоєму авто прострілюють колесо і воно (авто) стає практично некерованим.
Не зрозуміють вони і злості коли на останньому повороті гоночного треку тебе "підрізає" супротивник (НЕ ГРАЙТЕ цю місію з клавіатури, побережіть нерви або виставте мінімальну складність)
...і розчарування через (чергову) невдалу спробу ліквідувати родича Морелло (дійсно, везе ж гаду, (да вибачать мені модери за таке слово, але це назва місії))...
...і трагізму останньої місії гри (чорт забирай, Сем... ЧОМУ???)...
...і...
...і...
...і багато чого ще.
А музика? Хтось може назвати хоч з півдесятка ігор, де б музику підібрали так само вдало? Я - ні.
Та й до перекладу претензій ніяких... Практично... Лише от за голос головного героя я ладен вбити локалізаторів. Ну НІЯК він не підходить для нього. В оригіналі набагато (і це я ще применшую) краще.
Доречі (ризикну зайвий раз перевірити витримку модераторів), кому цікаво, можете переглянути статтю про гру у Вікіпедії - дізнаєтесь дещо нове.

Цю повідомину відредагував Wepuat: 28.2.2010, 2:13
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 17.4.2010, 21:03
Пост #6
Новачок
Репутація:   14  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 24.3.2010
Игра супер. Как сказал гайдамака не игра а фильм. + музыка в машинах прикольная. На светофорах, и через перевышение скорости менты останавлмвают. Вот скоро вторая выйдет может че нибудь крутое будет.
Хотя могут испаганить
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения

Тема закрытаОткрыть новую тему
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

 




Текстова Версія UAGALAXY © 2006 - 2020 Поточний час: 19.4.2024, 0:03