4 Сторінки V  1 2 3 > »   
Тема закрытаОткрыть новую тему
> Justfriend
post 20.4.2013, 12:32
Пост #1
EX'friend
Репутація:   426  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 11.2.2011
Я ознайомився з правилами поведінки на ігрових серверах, правилами Нашої Галактики та Кодексом, а також Загальною Інформацією, та Історією Ордену.


Моє ім’я Sanguinis, проте в Галактиці я більш відомий як Justfriend. Народився на планеті Альдераан, в сім’ї чиновника. Ріс я серед розкоші, незнаючи бідноти. До мене було приставлено багато вчителів, вихователів, охорони, яким я, в більшій мірі вдячний за своє виховання та знання. Батьків бачив рідко, бо вони були в постійних роз’їздах через роботу. Я ріс, і з кожним роком моє життя здавалося мені все більш сірим і буденним, нудним. Кожного дня одні і тіж люди, заняття... Через таке монотонне життя, в мене були часті стреси, дипресії. І одного дня я сказав собі: “Досить з мене такого життя, час змін...”. Саме тоді я вирів втекти з дому в пошуках пригод. Надворі була вже пізня ніч, як завжди красива та чаруюча, коли я встав з ліжка та тихо пробрався на невеликий космопорт, маєтку моїх батьків. Там я викрав зореліт батька та відправився в невідоме...
Я побував в багатьох місцях, дивних, небезпечних та які чарували своєю красою, познайомився з багатьма людми, істотами, став свідком війн і пререворотів. Під час однієї з своєї мандрівки, я натрапив на групу людей, які називали себе Культом дзеркал. Вони не поділяли сили на темну чи світлу, вони вірили в її єдність. Один з лідерів Культу запропонував приєднатися до їхнього колективу, в чому я не міг відмовити. Перебуваючи в Культі я багато чого навчився, дізнався нового про Всесвіт. Серед них знайшов багато вірних друзів. Але, нажаль, Культ вичерпав себе і потихеньку розпадається... Один з культистів розказав мені про древній орден лицарів Анфор, які славилися неймовірною могутністю, впливовістю, які строго дотримувалися ідеалів та кодеку ордену. Вивчивши детальніше історію та кодес лицарів Анфору, я вирішив випробувати свої сили та примкнути до них, хоч і розумів, що шанси в мене мізерні... Але як кажуть: “Попытка - не пытка”.


Чому саме Анфор ? Все просто: сильний, стабільний і провірений часом колектив, кодекс, який мені імпонує. Плюс Арс стільки розказував про Анфор, що мені здавалося ніби я в ньому вже був )

Звати мене Андрій, 16 років. Вчуся в ЛВПУ ресторанного сервісу та туризму (кухар, кондитер)на другому курсі у місті Львові.
Серед ботів є один, але я навіть нік його не пам'ятаю, тому точно не скажу...
Сума: 20.04.2013 = 12

Цю повідомину відредагував Justfriend: 20.4.2013, 12:55
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 20.4.2013, 13:07
Пост #2
Свояк
Репутація:   937  
Клан-модератор
Order of Anfor
Level 1
Rank:Magister
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 23.11.2009
3
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Clan Finance Support Holocron
В фонд клану власника цього голокрону щодня надходить +100 CUAG.
Власник цього голокрону турбується про стабільні грошові надходження до клану, в якому він зараз перебуває.
Вагомий аргумент у запрошенні його до свого клану!
Дякую!
За підтримку відновлення і розвитку порталу
Офіційна подяка від порталу XJedi

Автоматично зменьшує термін покарань на серверах за порушення правил на 50%
Модератори видають меньші на 50% терміни покарань на форумі за порушення правил.
Прохання до суддів і модераторів проявляти особливу лояльність при розгляді скарг від власника цієї подяки!
5
Blaster Pistol
У Вашому інвентарі тепер завжди буде надійний пістолет-бластер.
Куди меч не дотягнеться - бластер дострелить.
Тим, хто вміє стріляти він завжди стане у пригоді.
Wookie crossbow
У Вашому інвентарі тепер завжди буде арбалет вукі.
Якщо ворог сховався за стінкою і його не дістати - не біда. Правильні розрахунки арбалет-стрільця приб'ють негідника рикошетом.
DEMP 2
У Вашому інвентарі з імовірністю 33% з'являється DEMP 2.
DEMP 2 стріляє високопотужними іонними снарядами, що здатні вивести з ладу електричні системи і заподіяти значну шкоду органічним цілям також. Знешкодити суперника що летить з jetpack-ом, або деактивувати ATST - ніщо краще за неї це не зробить.
Det Pack
У Вашому інвентарі з імовірністю 33% з'являється Det Pack.
Det Pack – невеликий вибуховий пристрій з віддаленим детонатором. Вибухівку можна прикріпити до стіни або кинути, а потім підірвати коли хочеш. Як правило використовується для засідки, або підривання заблокованих дверей. Використовувались клонами під час Війн Клонів, щоб підривати потужні дроїдові установки під час набігів та осадних міссій.
Trip Mine
У Вашому інвентарі з імовірністю 33% з'являється Trip Mine.
Міна складається із проектора лазера прикріпленого до корпусу вибухівки. Після встановлення, лазерний промінь активується і світить на найближчу поверхню, а сенсори реагують на перетин променя сторонніми об’єктами, приводячи в дію детонатор. В міни є також інший режим детонації - реагування на рухи в радіусі 2 м. Цей тип вибухівки використовується в місцях, де високий рівень безпеки є важливішим ніж збереження охоронюваних об’єктів.
1
Nanosuit
Special: health regeneration, strong melee damage & knockback

Секретная разработка имперских наемников. Нанокостюм повышающий выносливость. Был украден со складов империи мандалорианцами.
1
Cherche-Coeur Silver
Ці мечі були виковані з чистого срібла, вивезеного з Хоту ще з часів Старої Республіки, спеціально для переможців галактичного турніру SEGS. Нині ці мечі знаходяться в руках тих, хто зробив вагомий внесок в розвиток порталу.
Вітаю, я рідко бачу тебе у грі, це через навчання, чи просто інтерес втратив?
Готовий приймати участь у ОБ, ким бачиш себе в Ордені, до якого звання хочеш піднятись і чому?
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 20.4.2013, 13:12
Пост #3
EX'friend
Репутація:   426  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 11.2.2011
Привіт. Активність зменшилась через навчання. Зараз ситуація владналася, тому часу буде більше і активність мала б піднятися )
ОБ не проблема. Звичайно хотілось би досягти звання War Head, проте наскільки я знаю, отримати його дуже важко. Але буду старатись _a1.gif
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 20.4.2013, 13:18
Пост #4
Свояк
Репутація:   937  
Клан-модератор
Order of Anfor
Level 1
Rank:Magister
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 23.11.2009
3
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Clan Finance Support Holocron
В фонд клану власника цього голокрону щодня надходить +100 CUAG.
Власник цього голокрону турбується про стабільні грошові надходження до клану, в якому він зараз перебуває.
Вагомий аргумент у запрошенні його до свого клану!
Дякую!
За підтримку відновлення і розвитку порталу
Офіційна подяка від порталу XJedi

Автоматично зменьшує термін покарань на серверах за порушення правил на 50%
Модератори видають меньші на 50% терміни покарань на форумі за порушення правил.
Прохання до суддів і модераторів проявляти особливу лояльність при розгляді скарг від власника цієї подяки!
5
Blaster Pistol
У Вашому інвентарі тепер завжди буде надійний пістолет-бластер.
Куди меч не дотягнеться - бластер дострелить.
Тим, хто вміє стріляти він завжди стане у пригоді.
Wookie crossbow
У Вашому інвентарі тепер завжди буде арбалет вукі.
Якщо ворог сховався за стінкою і його не дістати - не біда. Правильні розрахунки арбалет-стрільця приб'ють негідника рикошетом.
DEMP 2
У Вашому інвентарі з імовірністю 33% з'являється DEMP 2.
DEMP 2 стріляє високопотужними іонними снарядами, що здатні вивести з ладу електричні системи і заподіяти значну шкоду органічним цілям також. Знешкодити суперника що летить з jetpack-ом, або деактивувати ATST - ніщо краще за неї це не зробить.
Det Pack
У Вашому інвентарі з імовірністю 33% з'являється Det Pack.
Det Pack – невеликий вибуховий пристрій з віддаленим детонатором. Вибухівку можна прикріпити до стіни або кинути, а потім підірвати коли хочеш. Як правило використовується для засідки, або підривання заблокованих дверей. Використовувались клонами під час Війн Клонів, щоб підривати потужні дроїдові установки під час набігів та осадних міссій.
Trip Mine
У Вашому інвентарі з імовірністю 33% з'являється Trip Mine.
Міна складається із проектора лазера прикріпленого до корпусу вибухівки. Після встановлення, лазерний промінь активується і світить на найближчу поверхню, а сенсори реагують на перетин променя сторонніми об’єктами, приводячи в дію детонатор. В міни є також інший режим детонації - реагування на рухи в радіусі 2 м. Цей тип вибухівки використовується в місцях, де високий рівень безпеки є важливішим ніж збереження охоронюваних об’єктів.
1
Nanosuit
Special: health regeneration, strong melee damage & knockback

Секретная разработка имперских наемников. Нанокостюм повышающий выносливость. Был украден со складов империи мандалорианцами.
1
Cherche-Coeur Silver
Ці мечі були виковані з чистого срібла, вивезеного з Хоту ще з часів Старої Республіки, спеціально для переможців галактичного турніру SEGS. Нині ці мечі знаходяться в руках тих, хто зробив вагомий внесок в розвиток порталу.
Головне щоб ігри нормальному навчанню не заважали.
Розкажи мені, хто такий Warhead, які його завдання, яким має бути Warhead, його роль у Ордені.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 20.4.2013, 13:29
Пост #5
EX'friend
Репутація:   426  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 11.2.2011
Наскільки я знаю, Warhead - це головнокомандуючий військовими силами Анфор. Його завдання вести за собою в бій лицарів, при потребі. Він має бути фізично сильним, щоб подавати приклад іншим воїнам, має бути розумово сильним, щоб придумати найкращу стратегію, рішучим, щоб в вирішальний момент зробити правильний вчинок, також повинен бути впевненим в собі та володіти іншими лідерськими якостями.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 21.4.2013, 2:18
Пост #6
Товариш
Репутація:   192  
Order of Anfor
Level 1
Rank:Resident
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 12.4.2011
1
Clan Personal Support Holocron
Власник цього голокрону зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
(якщо тільки вона уже не була зменшена за рахунок Premium/VIP голокрону).
Вагомий аргумент у запрошенні його до свого клану!
1.Большинство - те,кто берутся за дело,однако не завершают его.Если тебе откажет Орден,чем будешь заниматься?
2.Предположим,что я задам тебе такое задание,которое тебе нравится не будет,да и делать будет лень.Что ты будешь предпринимать в связи с этим?
3.Как ты относишься к играм?Например,меня большинство друзей осуждает за то,что я играю в различные компьютерные игры.
4.Большинство людей считает,что большинство людей - идиоты.Забавно,не так ли?
5.Какова вероятность того,что при последовательном подбрасывании монеты(вероятность 50/50) "орёл" выпадет с 4й попытки?
93.Выдели три основных качества,присущих рыцарям Ордена.
6.Расскажи о себе поподробней.

Цю повідомину відредагував Kendr: 21.4.2013, 2:20
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 21.4.2013, 6:13
Пост #7
EX'friend
Репутація:   426  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 11.2.2011
1. Попробую подати заявку знову. Якщо відмовлять і другий раз залишуся в нейтралах і буду чекати доки відновиться Культ.
2. Я все ж попробую його виконати, навіть через лінь. Як можна лінуватися робити те, що тобі ж потрібно, чи не так ? )
3. Я вважаю, що ігри це не погано, але потрібно знати межу і пам'ятати, що крім ігор існує і реальне життя.
4. Це лишній раз доказує, як ми себе любимо. Але буває і таке, що є підстави так думати.
5. З монеткою я ще подумаю, можна ?)
6. Самоконтроль, честь, благородність.
7. Займався грою на гітарі, в музичній школі, але закинув_a2.gif На даний момент найпріорітетнішим для мене є навчання, тому приділяю йому багато часу. Також, в планах, влаштуватися на тимчасову роботу (хочу підзбирати грошенят і здати на права). З музики люблю post hardcor, rock, alternative rock та подібні. Стараюся проводити достатньо часу з друзями. Люблю подорожувати та ходити в походи ( наступних вихідних з друзями в Карпати їду). Подобається інколи просто позависати в скайпі. Якщо ще щось буде цікати, то питай, з радістю розкажу _a1.gif
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 21.4.2013, 14:39
Пост #8
Товариш
Репутація:   192  
Order of Anfor
Level 1
Rank:Resident
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 12.4.2011
1
Clan Personal Support Holocron
Власник цього голокрону зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
(якщо тільки вона уже не була зменшена за рахунок Premium/VIP голокрону).
Вагомий аргумент у запрошенні його до свого клану!
Интересный собеседник,имхо,определяеться тем,насколько широк его кругозор,а также глубиной познаний в каждой из отдельных областей.Я тебя не ограничиваю по времени и цель этих вопросов - поболтать,оценить.Тебе не кажется,что некоторые темы ты не раскрыл или раскрыл весьма скупо?
К тому же,а вот почему именно два раза?Очень распространённый ответ.Лично если бы я хотел в Анфор,но меня не брали,я бы пытался снова и снова.
2.Ну чтож,пытайся. Напиши историю о жизни очень умелого вора в средневековье.

Цю повідомину відредагував Kendr: 21.4.2013, 14:42
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 22.4.2013, 15:33
Пост #9
Свояк
Репутація:   937  
Клан-модератор
Order of Anfor
Level 1
Rank:Magister
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 23.11.2009
3
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Clan Finance Support Holocron
В фонд клану власника цього голокрону щодня надходить +100 CUAG.
Власник цього голокрону турбується про стабільні грошові надходження до клану, в якому він зараз перебуває.
Вагомий аргумент у запрошенні його до свого клану!
Дякую!
За підтримку відновлення і розвитку порталу
Офіційна подяка від порталу XJedi

Автоматично зменьшує термін покарань на серверах за порушення правил на 50%
Модератори видають меньші на 50% терміни покарань на форумі за порушення правил.
Прохання до суддів і модераторів проявляти особливу лояльність при розгляді скарг від власника цієї подяки!
5
Blaster Pistol
У Вашому інвентарі тепер завжди буде надійний пістолет-бластер.
Куди меч не дотягнеться - бластер дострелить.
Тим, хто вміє стріляти він завжди стане у пригоді.
Wookie crossbow
У Вашому інвентарі тепер завжди буде арбалет вукі.
Якщо ворог сховався за стінкою і його не дістати - не біда. Правильні розрахунки арбалет-стрільця приб'ють негідника рикошетом.
DEMP 2
У Вашому інвентарі з імовірністю 33% з'являється DEMP 2.
DEMP 2 стріляє високопотужними іонними снарядами, що здатні вивести з ладу електричні системи і заподіяти значну шкоду органічним цілям також. Знешкодити суперника що летить з jetpack-ом, або деактивувати ATST - ніщо краще за неї це не зробить.
Det Pack
У Вашому інвентарі з імовірністю 33% з'являється Det Pack.
Det Pack – невеликий вибуховий пристрій з віддаленим детонатором. Вибухівку можна прикріпити до стіни або кинути, а потім підірвати коли хочеш. Як правило використовується для засідки, або підривання заблокованих дверей. Використовувались клонами під час Війн Клонів, щоб підривати потужні дроїдові установки під час набігів та осадних міссій.
Trip Mine
У Вашому інвентарі з імовірністю 33% з'являється Trip Mine.
Міна складається із проектора лазера прикріпленого до корпусу вибухівки. Після встановлення, лазерний промінь активується і світить на найближчу поверхню, а сенсори реагують на перетин променя сторонніми об’єктами, приводячи в дію детонатор. В міни є також інший режим детонації - реагування на рухи в радіусі 2 м. Цей тип вибухівки використовується в місцях, де високий рівень безпеки є важливішим ніж збереження охоронюваних об’єктів.
1
Nanosuit
Special: health regeneration, strong melee damage & knockback

Секретная разработка имперских наемников. Нанокостюм повышающий выносливость. Был украден со складов империи мандалорианцами.
1
Cherche-Coeur Silver
Ці мечі були виковані з чистого срібла, вивезеного з Хоту ще з часів Старої Республіки, спеціально для переможців галактичного турніру SEGS. Нині ці мечі знаходяться в руках тих, хто зробив вагомий внесок в розвиток порталу.
Як ти вважаєш, який клан на данний момент є лідером серед інших?
Обгрунтуй свою думку.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 22.4.2013, 15:36
Пост #10
It's just a beginning...
Репутація:   828  
Неактивовані
Order of Anfor
Level 1
Rank:Ancient
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 3.2.2007
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
ідеалів та кодеку ордену. Вивчивши детальніше історію та кодес лицарів Анфору

Fail laugh.gif

Задаю не властиве мені запитання)
Чого досяг в культі? З ким найбільше потоваришував? Чому навчився?
У вархеда досить багато проблем, навіщо тобі вони?
Хочеться ширше й обгрунтованіше почути відповідь на 4-те запитання Кендра) ninja.gif
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 22.4.2013, 15:57
Пост #11
Свояк
Репутація:   524  
Order of Anfor
Level 1
Rank:Sentinel
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 3.12.2008
2
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Clan Finance Support Holocron
В фонд клану власника цього голокрону щодня надходить +100 CUAG.
Власник цього голокрону турбується про стабільні грошові надходження до клану, в якому він зараз перебуває.
Вагомий аргумент у запрошенні його до свого клану!
завтикав
Хао, Тількидруг!
Останнім часом я часто обмірковую питання про якість, яку найбільше варто цінувати в людях... Та й взагалі, чи має якась домінувати?..
Що ти думаєш щодо цього?
І ще, наскільки високо ти оцінюєш свої бойові здібності, що мітиш на місце Вархеда? Чи що тобою керує?

Цю повідомину відредагував Glukogen: 22.4.2013, 16:31
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 22.4.2013, 16:50
Пост #12
EX'friend
Репутація:   426  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 11.2.2011
Kendr

А смисл подавати ще раз, якщо люди і так два рази сказали, що не хочуть мене бачити в свому колективі ? Звичайно все це залежить від ситуації яка склалася і причина відмови.
На рахунок історії, то я думаю над нею )
p.s. Про монетку. То я думаю що ймовірність 1/2 ?
Daitro

Багато років Республіка була лідером на ЮАЗі і займала перші місця в рейтингах, але зараз вони якось притихли. Тому тепер моя думка схиляється до того, що Імперія найсильніша. Замітно, що їх чисельність значно зросла і в рейтингу вони піднялися. Навіть взявши до уваги скандал за участі деяких членів Імперії і їх подальший бан, вони все рівно можуть скласти гарну конкуренцію, навіть Анфору.
Remres

На початку, як тільки Культ заснували, мене обрали одним з чотирьох Старійшин. Пробув я ним близько двох місяців, після чого Старійшин переобрали і на моє місце став Ars, а я в свою чергу Елітою Культу, ким був до його розпаду.
Ну якщо подумати, то у всіх є проблеми, тому це мене не лякає. Плюс не кожен може похвастатись тим, що він керував воєнною силою Анфору _a1.gif
Чесно, поняття не маю, що ще добавити до запитання Кендра, вибач.
Потоваришував я з багатьма _a1.gif Особливо хочу відмітити Арса, Родні, Евойда, Аомін, Зема. Часто зависаєм в скайпі, підтримуєм контакти.
Glukogen

Особисто я вважаю, що кожна з людських якостей чимось корисна, тому між ними має бути баланс. Але залежно від ситуації, потрібно більше підключати якусь певну рису характеру. Наприклад, бізнесмену потрібно розвивати в собі лідерські якості...
Думаю мої бойові здібності можна оцінити в 4/10 балів, але кажуть, що я хороший учень і швидко вчуся ) Тому з часом, ця оцінка може вирости.

Цю повідомину відредагував Justfriend: 22.4.2013, 19:19
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 22.4.2013, 18:03
Пост #13
Свояк
Репутація:   780  
Death Cult
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 12.5.2009
2
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Clan Finance Support Holocron
В фонд клану власника цього голокрону щодня надходить +100 CUAG.
Власник цього голокрону турбується про стабільні грошові надходження до клану, в якому він зараз перебуває.
Вагомий аргумент у запрошенні його до свого клану!
2
Z-Shadowtrooper
Цей скін таїть у собі таємниці таких надсекретних організацій як Жгунс та ShadowTroopers Team. З ним ти зможеш подолати усі перешкоди на шляху до визнання!

Darth Revan
Special:
- absorbs 40% of received damage using 2 points of Force power for each point of damage
- increases max Force power to 120 points

«Реван обладал мощью. Это было все равно что смотреть в сердце Силы. Она закручивалась вокруг него в вихрь, поглощая все повреждения»
4
Bones
Special: damage +50%

Викрадений з храму жертвоприношень Культу Смерті, меч пронизує Темна Сторона Сили! При проникненні в тіло суперника, виплескує руйнівні потоки плазми, що спалюють кістки і кров живих істот.

Не можна використовувати як два меча в дуалах. Тільки один в правій руці.
Blades Of Fury
У вас тепер 4 леза, якими ви можете зарізати ворогів!
Але будьте обачні, ними треба ще навчитись вправно керувати!
Vampire
Special: 20-25% of damage goes to owners health.

Меч був викований на планеті Дж'т'п'тан чуттєвим до сили з одного із племен канібалів, який свого часу добре оволодів техніками ситхів. Під час того як сили Повстання шукали собі планету для притулку, плем'я було знищено, а меч потрапив до рук полювальника на скарби і згодом став товаром на лавці. Знавці кажуть, що меч відновлює здоров'я володаря за рахунок вбивства іншого, так як меч несе у собі сильний відбиток голодної ненависті Темної Сторони.
Verpine's Trick
Special: steals enemy armor shield by one hit and adds 50% of it to saber owner!

Меч був створений джедаєм-вигнанцем, що належав до раси верпінів - комахоподібних розумних істот з астероїдних полів Роше. Верпіни ще з часів Старої Республіки славилися своїми технічними винаходами, зокрема найпотужнішими персональними енергетичними щитами. Творець цього меча зміг пережити Наказ 66 і сховатись на просторах Галактики. Хто зна, чи й не завдяки хитрому пристрої, який через промінь світлового меча викачував енергію зі щитів ворога.
8
Новорічне печиво
За успішне виконання новорічного квесту 2020!

Цей артефакт - новорічне печиво, яке є смачним додатком до новорічного столу його власника!
1е місце в доброчесних ОБ
В січні 2019
Здобув 1е місце у доброчесних Офіційних Битвах
2е місце в доброчесних ОБ
В грудні 2018, Липень 2019, Серпень 2019, Грудень 2019, Квітень 2020
Здобув 2е місце у доброчесних Офіційних Битвах багато раз
3є місце в доброчесних ОБ
В січні 2020
Здобув 3є місце у доброчесних Офіційних Битвах
2е місце в необмежених ОБ
В грудні 2018, Вересень 2019
Здобув 2е місце у необмежених Офіційних Битвах двічі
3є місце в необмежених ОБ
В січні 2019, Липень 2019, Серпень 2019, Грудень 2019, Січень 2020
Здобув 3є місце у необмежених Офіційних Битвах багато раз
1е місце в ОД
В березні 2020
Здобув 1е місце в Офіційних Дуелях
2е місце в ОД
В грудні 2019
Здобув 2е місце в Офіційних Дуелях
Как всегда меня интересует сила нашего Ордена, посему тебе нужно встретиться со мной на Холи сервере и сыграть 10 дуэлей. Время когда удобно пиши в ЛС.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 23.4.2013, 11:05
Пост #14
Свояк
Репутація:   524  
Order of Anfor
Level 1
Rank:Sentinel
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 3.12.2008
2
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Clan Finance Support Holocron
В фонд клану власника цього голокрону щодня надходить +100 CUAG.
Власник цього голокрону турбується про стабільні грошові надходження до клану, в якому він зараз перебуває.
Вагомий аргумент у запрошенні його до свого клану!
(Justfriend @ 22.4.2013, 17:50) *

Плюс не кожен може похвастатись тим, що він керував воєнною силою Анфору

Ти любиш вихвалятись?) Ок)
Назви мені чим більше тим краще вчинків, якостей і т.д., якими ти пишаєшся.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 23.4.2013, 11:38
Пост #15
† RIP †
Репутація:   954  
Order of Anfor
Level 1
Rank:Guardian
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 14.9.2008
2
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Clan Finance Support Holocron
В фонд клану власника цього голокрону щодня надходить +100 CUAG.
Власник цього голокрону турбується про стабільні грошові надходження до клану, в якому він зараз перебуває.
Вагомий аргумент у запрошенні його до свого клану!
1
XJedi футболіст
Гравець бере участь у реальних спортивних сходках порталу де грають в футбол
Какой стиль боя тебе больше по душе: hit & run или массивный силовой напор?
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 23.4.2013, 12:05
Пост #16
Товариш
Репутація:   192  
Order of Anfor
Level 1
Rank:Resident
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 12.4.2011
1
Clan Personal Support Holocron
Власник цього голокрону зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
(якщо тільки вона уже не була зменшена за рахунок Premium/VIP голокрону).
Вагомий аргумент у запрошенні його до свого клану!
Интересный собеседник,имхо,определяеться тем,насколько широк его кругозор,а также глубиной познаний в каждой из отдельных областей.Я тебя не ограничиваю по времени и цель этих вопросов - поболтать,оценить.Тебе не кажется,что некоторые темы ты не раскрыл или раскрыл весьма скупо?
К тому же,а вот почему именно два раза?Очень распространённый ответ.Лично если бы я хотел в Анфор,но меня не брали,я бы пытался снова и снова.

1.С какой целью я писал первый абзац этого сообщения,на твой взгляд.И почему ты оставил его без внимания?
2.Верно,ты прав.Люди которые поступают только с 2го раза или более - не короли дороги.Но если тебе хочется чего-то - бросать дело на полпути не стоит,имхо.
3.Вероятность 7/8.Алгоритм решения задачи - чтобы орёл выпал только на 4й раз,необходимо чтобы "режка" выпала три раза подряд.Вероятность этого события - 1/2^3.
Тогда вероятность,что орёл выпадет на 4й - 8/8 - 1/8 = 7/8.Возможно,я где-то ошибся,однако это точно не 50%)
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 23.4.2013, 13:50
Пост #17
Der Edelsinn
Репутація:   1042  
Order of Anfor
Level 1
Rank:Paladin
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 25.11.2007
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
1
Cherche-Coeur
Цим мечем знаменитий Savant усіх убивав
Привет
На початку, як тільки Культ заснували, мене обрали одним з чотирьох Старійшин. Пробув я ним близько двох місяців, після чого Старійшин переобрали і на моє місце став Ars, а я в свою чергу Елітою Культу, ким був до його розпаду.

У нас ты начнёшь с mortal'а, не обидно будет после старейшины и элиты?

Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 23.4.2013, 18:53
Пост #18
Алаза́нская доли́на
Репутація:   1166  
Order of Anfor
Level 1
Rank:Magister
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 28.8.2010
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
1
Новорічне печиво
За успішне виконання новорічного квесту 2020!

Особливий артефакт, подарований персонально Міжгалактичним Сантою за допомогу у знаходженні втрачених подарунків. Надкусіть печиво, і Санта подарує вам будь-який небонусний скін або меч назавжди. Також це печиво можна обміняти на одну із послуг адміністрації XJedi.
Против, не нравится аватар.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 23.4.2013, 20:50
Пост #19
Товариш
Репутація:   479  
Order of Anfor
Level 1
Rank:Guardian
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 14.9.2009
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Хочу увидеть рекоммендацию от Аллерта на тебя
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 23.4.2013, 21:04
Пост #20
EX'friend
Репутація:   426  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 11.2.2011
Glukogen

Цікаве запитання, ніколи не задумувався над ним _a1.gif Але є декілька речей, якими я пишаюся. Я хороший друг, на мене можна покластися, я здав вступні екзамени до одного з кращих училищ Європи на відмінно, переміг в районній олімпіаді з англійськоі мови, закінчив перший семестр без вісімок, я склав іспит на кухаря третього розряду... Поки все, але життя попереду і список поповниться.
Templar

Мені більше подобається стиль hit&run. Для мене він є цікавішим, та як мені здається, ефективнішим. Адже ти робиш один швидкий, смертельний удар і зникаєш, що дає змогу уникнути поранення чи смерті. Проте й в силовому натиску є своі переваги. Таким чином ти не даєш противнику перепочити і в кінці кінців, змучений боєм ворог робить помилки, що дає змогу нанести фінальний удар.
Kendr

Вибач, що не звернув уваги на твій перший абзац. Думаю ти хотів сказати, що я відповідаю не достатньо розгорнуто, просто я звик давати відповідь чітко на поставлене запитання, але я буду старатись писати розгорнутіше. Можливо це пов'язане з моєю майбутньою професією, бо на кухні немає часу на балачки і доводиться відповідати чітко та стисло.
Цілком згідний, але все залежить від самоі мети, я так думаю.
Umka

Ні каплі не обідно. В новому колективі потрібно заслужити повагу з нуля, а не вихвалятися своіми колишніми заслугами та досягненнями. Тому я готовий починати з низів, аби досягти висоти.
Sjukdom

Не розумі що не так з моім аватаром... Чи можу я якось змінити твоє рішення ? Можливо в тебе якісь притензіі чи зауваження до мене ? Я вислухаю твою критику, та якщо це буде можливо, я попробую виправитись._a1.gif
Step

Нажаль це неможливо, так як в нього бан на форумі та серверах. Можливо я попрошу його написати іі в скайп, а пізніше зроблю скріншот та залию його сюди ?
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения

4 Сторінки V  1 2 3 > » 
Тема закрытаОткрыть новую тему
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

 




Текстова Версія UAGALAXY © 2006 - 2020 Поточний час: 27.4.2024, 14:29