Тема закрытаОткрыть новую тему
> Jaiden
post 2.9.2009, 19:29
Пост #1
Друзяка
Репутація:   370  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 1.11.2006
Имя : Jaiden
Раса : Человек
Возраст : неизвестен
Гражданство : Республика, член Ордена Джедаев
Род занятий : Джедай - скиталец
Цитата : Я силой истины при жизни покорил Вселенную.


"Так...Я знаю, що в Ордені відбулися реформи...Вже підлітаю до Корусанту,до зустрічі."
Джайдену завжди щастило вчасно повертатися.Пройшло лише кілька тижнів від часу його повернення до Ордену,а в ньому вже відбуваються реформи... "Ех,пора зайнятися чимось корисним,може знайдуть мені якесь цікаве завдання?" - промовив Джай і іронічно посміхнувся.
Корабель ввійшов в атмосферу планети .Корусант - одне велике місто, навіть "живе" місто. Ввімнувши автопілот Джайден закрив очі і спробував "заглибитися" в Силу... Йому це завжди давалося не складно,але тут,в місті з силою силенною різних живих істот, це було складно - його постійно щось відволікало.
Відкривши очі,він побачив ворота ангару Храму і почув ледь чутний голос із динаміків:
- Джайден, ти?
- Ні, моя астральна проекція...
- Точно ти, Джай.Надовго?
- Думаю, що ні. Я прилетів на виклик Ради.
- Що ж, успіхів тобі!Кажуть,що в вас там зараз суцільна метушня у зв"язку з реформами...

Джай приземлив корабель на відведеному для нього місці, виліз з корабля і направився до зали Ради Ордену.
"Ну що ж, ласкаво просимо додому,джедай..."


Далі буде )

Цю повідомину відредагував Light Crown: 2.8.2010, 17:17
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 3.9.2009, 22:16
Пост #2
Друзяка
Репутація:   370  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 1.11.2006
В залі Ради Джедаїв Джайден нікого не побачив,хоча відчував чиюсь присутність. Трохи задумавшись Джай згадав про "балкони радників",так він називав балкони вихід до яких був лише з зали Ради Джедаїв. Саме на одному з них він і зустрів Блек Хавка:
- Привіт,Хавк,кажуть для мене є завдання?
- Так,є.Ти будеш представляти інтереси Республіки під час переговорів із Нео-Крусадерами.
- Ем...А хіба це не прирогатива сенаторів?
- Тепер ні.Тепер це робота Джедаїв Консулів,а якщо ти один із них,- посміхнувся Хавк - то і твоя робота також.
- Ладно,тоді відправите мені інструкції вже в посольство.

Після цих слів Джай вийшов з залу Ради Джедаїв та направився до ангару.До посольства летіти було не довго,але він хотів дістатися туди якомога раніше,щоб оглянути все довкола,та підготуватися до довгих та,можливо,складних переговорів...
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 25.9.2009, 8:49
Пост #3
Друзяка
Репутація:   370  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 1.11.2006
"Солдати - паршиві дипломати,а тим паче,якщо вони самі не знають чого хочуть...". Переговори з Нео-Хрестоносцями закінчилися достатньо успішно,всі залишилися при нормальних відносинах,хоч нічого конкретно прийнято і не було...
Через кілька тижнів Джайдену випала участь представляти Республіку у повторних переговорах із Мандалорцями,щоправда проходять вони настільки мляво,що Джай міг спокійно займатися ще й іншими справами на Корусанті,а коли їхній посол взагалі зник,то міг спокійно покинути й планету.
Так він і зробив з часом. Він як і багато років тому пчав бачити у своїх видіннях розруху та війну,минулого разу ці видіння пророкували початок Галактичної війни і хоч Республіка і вціліла після неї,але цього разу все буде набагато складніше. Зараз в Галактиці набагато більше об"єднань,які прагнуть відірватий шматочок від його рідного дому,адже Республіка і є його дім.
У виданнях він бачив зруйнований Храм,от тільки все ніяк не міг зрозуміти який саме. "Полечу ка я на Батьківщину,на Набу. Там я зможу спокійно зануритись у свої видіння та все обдумати..."
Вже в Ангарі,стоячи біля корабля Джай залишив повідомлення Раді:"Полетів на Набу,оскільки повинен розібратися у собі,а місця кращого для цього я собі і уявити не можу. Якщо буде щось важливе або нарешті з"явиться посол від Мандалорців - викликайке." Потім він сів у корабель,відрапортував диспетчеру про свій виліт і згодом зник у небі...
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения

Тема закрытаОткрыть новую тему
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

 




Текстова Версія UAGALAXY © 2006 - 2020 Поточний час: 29.4.2024, 11:49