Тема закрытаОткрыть новую тему
> Shardian
post 14.2.2020, 17:11
Пост #1
Свояк
Репутація:   230  
Empire
Level 1
Rank:Sith Lord
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 4.6.2014
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Я ознайомився з правилами поведінки на серверах, правилами Нашої Галактики та Кодексом, а також з Історією Ордену

Інформація про головного героя:
Стать: жіноча
Вік: 23 роки
Місце народження: Еріаду
Зовнішній вигляд/характер: середьного зросту, брюнетка, зелений колір очей, цілеспрямована, та впевнена.

Рольова

Меня зовут Alex-Messi-Win.
Я народилася на планеті Еріаду, в сім'ї багатого чиновника. Сама планета мала тоді проімперські настрої, але через 2-3 роки після мого вигнання, вона стала незалежною, дізналась про це з новин, які часто повідомляють Республіканці. З самого початку свого життя, я була завзятою та цікавою до усіх подій персоною, одного разу мені довелося під покривом ночі пройти до батьківської бібліотеки, там я знайшла архив про часи коли ще Імперія не керувала світом. З того архиву, я дізнався небагато про джедаїв та ситхів, але мене зацікавила глава про Орден Древньої Сили, вона була дуже маленькою, то будь-то такої-то інформації не було більше про цей Орден.
Батько і тоді не дізнався, що я була у його бібліотеці. Решту свого дитинства, я провела на Еріаду, але після того як почалась війна між Імперією та Республікою, мене відправили до Імперського Флоту. Довго я там не пробула, мене звідти вигнали, за допомогу злочинній організації Чорне Сонце, тоді я стала подорожувати світом, вивчати історію Галактики.
Тоді я змогла дізнатися більше про Республіку, Імперію, та їх війну між собою. Вони завжди воювали, одна сторона - через тотальну владу, друга сторона - за добро в усьому мирі. Пройшло 4 роки, у мені відкрився якийсь потенціал, я вміла підіймати предмети силою думки, от тоді, я вирішила вступити до Ордену Джедаїв. Мене туди прийняли, розповіли більше про мій дар, та вирішили навчити мене шляхами Світлої Сторони Сили. Моє навчання було із нелегких, як ви вважаєте, треба контролювати свої ємоції, відточувати навички та не піддаватися Темній Стороні Сили.
Ось з цього маю більш конкретно розповісти, як я пала на Темну Сторону. Це було десь за 2 роки, до перемоги Імперії у війні. Виконуючи завдання мого Магістра, мені довелося зустріти сильного, вправного за мене ситха, він розповів мені про те що джедаї, лиш використовують тебе та не дають тобі розвитися більш сильно, також про те що в мені є великий потенціал стати сильним із ситхів. Я послухала його, деякий час подумав та погодилась із ним, він сказав мені на останок, що я повинен буду зустріти його в таємному сховищі, після того як я знищу свого вчителя. Я із ним попрощалася та пішла назад до свого вчителя, в мені кипіла злоба, ненависть до нього та була шокована тим що мені доведеться зробити, але я це змогла приховати від мого вчителя. І тоді, коли Магістр нічого не бачив, я холоднокровно вбивла його та сховав тіло.
В ніч того дня, я повернулась до свого знайомого ситха у його таємне сховище, та доповіла йому про успішне виконання мого завдання. Він був задоволений мною, бо я зробила перші кроки до Темної Сторони. Вони якимось чином дізнались про вбивство та вигнали мене з Ордену із ганьбою, за цей час який я перебувала в Ордені, в моєму датападі були багато інформації про план Храму, години коли варта стоїть, та про плани Республіки напасти на Імперський Флот близь планети Фондор.
Всю цю інформацію, я переказала своєму новому вчителю та він погодився мене навчати, і дав мені звання учня.
Я цим дуже пишалась, та в одночас бажала бути сильним аби знищити свого нового майстра. За деякий час, я багато чого навчилася, тобто як створювати свій голокрон, свій світловий меч, та багато іншого. Більше з усього, я вивчив Кодекс Ситхів, я його тоді вирішив запам'ятати замість Кодексу Джедаїв.
Ось таким був кодекс Ситхів:
Спокій - це брехня, пристрасть лише
Надає мені Силу, яка мене збереже
Отримавши Силу, в мене буде міць
З нею разом, я здобуду перемогу
Крізь перемогу, я скину с себе кайдани
Сила дасть мені волю

Тоді, я знищувала усіх моїх ворогів, та підпитувала себе ще більшою силою аби здолати сильніших за мене. Прийшов мій зоряний час, і мені ось треба буде вбити мого наставника, я йому влаштувала засідку та спромоглася його знищити, але цього не вдалося зробити, я із ганьбою втекла з поля бою. Це була моя помилка, жадоба до влади та єгоїзм мало не вбили мене.
Після цього, я вирішила забути ким я була в цьому житті, та знайти свій істинний шлях, залишок мого часу, довелось проводити в мандрах, знаходити джедаїські та ситські голокрони, я змінила колір мого клинка на зелений. Я майже забула як дитинстві, я прочитала з бібліотеки батька про Орден Древьної Сили, накопичивши знання с голокронів, які я знайшла, я відправилась на пошуки цього Ордену. Ця подорож була незабутньою, я зустріла багато нових людей, дізналась більше про Всесвіт, я вважала що це буде кінець, але це був тільки початок. З голокронів було повторення про кодекс Ордену Джедаїв
І ось таким був кодекс Ордену Джедаїв:

Нема ємоцій - є тільки спокій
Нема незнання - є тільки знання
Нема пристрастей - є тільки безтурботність
Нема хаосу - є тільки гармонія
Нема смерті - є тільки Сила

Він мені допоміг стати на правильну сторону, та зняти с себе пагубну дію Темної Сторони.
За час подорожі до Абредаго-Рей, мені довелося вступити у бій із космічними піратами, які нанесли моєму кораблю значні пошкодження, я зупинилася на планеті і зустріла молодого чоловіка в космопорті на їм'я Лоент, ось тоді, я дізналася більше про цей Орден, адже він сам виявився з нашої розмови його членом. Лоент виявися приємним хлопцем, і він запропонував пожити трохи в нього, доки мій корабель буде в ремонті. Ще мені сказали жителі планети спасибі за знищення піратів, які грабували їх. Розмова із Лоентом мене дуже вразила, адже я все-таки виконала свою ціль - знайти Орден. За всі роки пошуків, мені довелось багато чого дізнатися, про те як створений цей світ, яка моя істинна ціль в цьому світі, та навіщо ми усі живемо із якою цілью. Я вирішила залишитися на Абредаго-Рей та спокутувати свою провину виконуючи добрі справи, а себе віддала саморозвитку та самовдосконаленню. Знання про Темну та Світлу Сторони, допомогли мені стати тим ким я є.
Я стала вправним воїном, яка вміє контролювати свої ємоції, поважати суперника, та вмілим дипломатом.
Моє життя ще попереду, і хочу прожити її вже не егоїстичною вбивцею та зрадницею, а честною та вірною своєму ділу.


Інформація


Ім'я: Олег
Вік: 15 років
Детальна інформація: Київ, меломан, історик, залишилось здати ще один екзамен до вступу в коледж,
Альтернативні аккаунти: Spicer, Rosh Penin, Thaddeus, Wanted Man
Клани: Республіка (Орден Джедаїв), Empire, Bounty Hunter League, WoD, Rakatan Empire, SO, Black Sun.
Причини вступу: добре розвинений клан, стійка інфраструктура, маю товариша в цьому клані, гарний коллектив.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 14.2.2020, 17:51
Пост #2
Wake up, Tenno
Репутація:   149  
Republic
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 6.1.2019
1
Blades Of Fury
У вас тепер 4 леза, якими ви можете зарізати ворогів!
Але будьте обачні, ними треба ще навчитись вправно керувати!
1
Новорічне печиво
За успішне виконання новорічного квесту 2020!

Цей артефакт - новорічне печиво, яке є смачним додатком до новорічного столу його власника!
История заявки и анкета не твои _a1.gif
i
Сповіщення:
Закрито


Цю повідомину відредагував Tinllesion: 14.2.2020, 18:15
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения

Тема закрытаОткрыть новую тему
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

 




Текстова Версія UAGALAXY © 2006 - 2020 Поточний час: 28.3.2024, 17:02