4 Сторінки V  1 2 3 > »   
Тема закрытаОткрыть новую тему
> Ahsoka Tano
post 3.6.2009, 12:31
Пост #1
Користувач
Репутація:   23  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 2.6.2009
Я ознакомилась с правилами поведения на игровых серверах и Правилами Республики и Империи и Конституцией Республики.

Флотилия республиканских транспортов приближается к Явину,на них нашли спасения сотни беженцев, которым суждено было оставить свои дома во время очередной имперской атаки на планету Нал-Хатты и ее луну Нар-Шаадда. Многие погибли, Империя не знает пощады с мятежными планетами, хатты не были согласны с предложениями имперских торговцев, за что многие поплатились своими жизнями, два легиона штурмовиков заставило жителей сдаться, но сообщение о нападении было передано республике вовремя и совет откликнулся на зов помощи, выслав спасательную флотилию на Нал-Хатту. На одном из этих транспортов спаслась и я.
"Я помню как впоследний раз видела учителя, я помню. В одной из спасательных операций на планете Руусан меня завалило обломками республиканского истребителя. Мастер скорее всего решил, что я погибла. Я уверена что он обыскал место аварии, но не нашел. Трандошанские контрабандисты вытащили меня, еле дышащую из под груды металла, я была в ужасном состоянии, десятки переломов и глубокие порезы от осолков истребителя. Говорили, что я два месяца пробыла в бакта-камере, прежде чем смогла хотя бы двигаться. Моей лазерный меч был утерян. Возможно учитель и нашел его и точно смерился с моей смертью."
"Трандошане продали меня, как рабыню одному из хаттских торговцев, в прислуживании у которого и прошла моя молодость. Я слышала ужасные истории о падении Корусканта, о смерти ордена и о мастере. Да учитель уничтожил орден, я не могла поверить, он всегда не слушал Оби-Вана, но это приводило к спасению сотен и тысяч жизний. Но чтобы пойти против Республики, против демократии, возможна если бы я была рядом, то смогла бы наверняка повлиять на него."
"Я решила отказаться от использования Силы, даже малейшие ее проявление могло выдать меня и за мной непременно бы пришли. Все что мне оставалось делать - это прислуживать жалкой танцовщицей у хатта, до тех пор пока не прилетел республиканский флот и нас не эвакуировали с Нар-Шаадда."
"Я слышала, что сын учителя остановил Дарта Вейдера и заново воссоздал орден, все что мне остается это прибыть на совет, и рассказать кто я и что я всегда поддерживала Республику, и готова отдать свою жизнь за ее народы, а они уж решат мою судьбу, а мне только останеться последовать их решению."
"Я забыла Силу, я не слышу ее так, как раньше. Наверное сейчас я бы и несправилась с единственным имперским штурмовиком, но может быть найдеться учитель, который поможет мне вспомнить хотя бы часть боевых техник и опять проведет меня путями Силы."
"Ах, мастер. Если бы судьба не разделила нас."
Республиканские транспорты входят в атмосферу Явина.


Заявка рассматривается согласно старым правилам приема! © Nikooz

Цю повідомину відредагував Nikooz: 18.6.2009, 17:04
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 3.6.2009, 12:56
Пост #2
Red-bearded muzzle UAG
Репутація:   1028  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 15.2.2007
Ahsoka Tano, это твои заявки: №1 и №2?
И еще... "Если на одном из этих транспортов спаслась и я", то логично было бы ознакомилась с правилами..."
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 3.6.2009, 13:01
Пост #3
Користувач
Репутація:   23  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 2.6.2009
Заявки по ссылке не мои в JA я играю около недели.
Исправила замечание.

Цю повідомину відредагував Ahsoka Tano: 3.6.2009, 13:02
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 3.6.2009, 13:03
Пост #4
Chensky
Репутація:   1617  
Death Cult
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 13.7.2008
2
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Clan Finance Support Holocron
В фонд клану власника цього голокрону щодня надходить +100 CUAG.
Власник цього голокрону турбується про стабільні грошові надходження до клану, в якому він зараз перебуває.
Вагомий аргумент у запрошенні його до свого клану!
5
Blaster Pistol
У Вашому інвентарі тепер завжди буде надійний пістолет-бластер.
Куди меч не дотягнеться - бластер дострелить.
Тим, хто вміє стріляти він завжди стане у пригоді.
DEMP 2
У Вашому інвентарі з імовірністю 33% з'являється DEMP 2.
DEMP 2 стріляє високопотужними іонними снарядами, що здатні вивести з ладу електричні системи і заподіяти значну шкоду органічним цілям також. Знешкодити суперника що летить з jetpack-ом, або деактивувати ATST - ніщо краще за неї це не зробить.
Flechette
У Вашому інвентарі з імовірністю 25% з'являється Flechette.
Протипіхотна зброя, була широко розповсюджена під кінець Війн Клонів. Стріляє дроб’ю гострих осколків. Одночасно працює як ручний гранатомет.
Sentry
У Вашому інвентарі з імовірністю 33% з'являється Sentry Gun.
Trip Mine
У Вашому інвентарі з імовірністю 33% з'являється Trip Mine.
Міна складається із проектора лазера прикріпленого до корпусу вибухівки. Після встановлення, лазерний промінь активується і світить на найближчу поверхню, а сенсори реагують на перетин променя сторонніми об’єктами, приводячи в дію детонатор. В міни є також інший режим детонації - реагування на рухи в радіусі 2 м. Цей тип вибухівки використовується в місцях, де високий рівень безпеки є важливішим ніж збереження охоронюваних об’єктів.
1
Darth Revan
Special:
- absorbs 40% of received damage using 2 points of Force power for each point of damage
- increases max Force power to 120 points

«Реван обладал мощью. Это было все равно что смотреть в сердце Силы. Она закручивалась вокруг него в вихрь, поглощая все повреждения»
4
Lord Desann
Меч убитого Лорда Десанна
Proton
Special: length+

Завдяки керованому протоку протонів, цей меч довший ніж звичайні. Обережно! Не вмикайте його вдома, а то просмалите стелю.
Bones
Special: damage +50%

Викрадений з храму жертвоприношень Культу Смерті, меч пронизує Темна Сторона Сили! При проникненні в тіло суперника, виплескує руйнівні потоки плазми, що спалюють кістки і кров живих істот.

Не можна використовувати як два меча в дуалах. Тільки один в правій руці.
Vampire
Special: 20-25% of damage goes to owners health.

Меч був викований на планеті Дж'т'п'тан чуттєвим до сили з одного із племен канібалів, який свого часу добре оволодів техніками ситхів. Під час того як сили Повстання шукали собі планету для притулку, плем'я було знищено, а меч потрапив до рук полювальника на скарби і згодом став товаром на лавці. Знавці кажуть, що меч відновлює здоров'я володаря за рахунок вбивства іншого, так як меч несе у собі сильний відбиток голодної ненависті Темної Сторони.
6
Candy cane
Restores one time 100% of your health on activation on any server except OD and Pure OB games.
Новорічне печиво
За успішне виконання новорічного квесту 2020!

Цей артефакт - новорічне печиво, яке є смачним додатком до новорічного столу його власника!
3є місце в доброчесних ОБ
В серпні 2019, Вересень 2019
Здобув 3є місце у доброчесних Офіційних Битвах двічі
1е місце в необмежених ОБ
В липні 2019, Серпень 2019
Здобув 1е місце у необмежених Офіційних Битвах двічі
2е місце в необмежених ОБ
В жовтні 2019, Грудень 2019
Здобув 2е місце у необмежених Офіційних Битвах двічі
3є місце в необмежених ОБ
В листопаді 2019, Квітень 2021
Здобув 3є місце у необмежених Офіційних Битвах двічі
Проти

Причина: Неодупльонність. Підозра у ботоводстві. Неактивність. Якої ти статі? Чому ж у тебе роздвоєння таке? Добре, що ти з капусти не вилупився\лась, як ось цей екземпляр для науки гуманоїдів.


P.S. Ознайомся з навколишнім світом.




Цю повідомину відредагував Chensky: 4.6.2009, 10:23
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 3.6.2009, 13:08
Пост #5
♠ Why So Serious? ♠
Репутація:   278  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 19.12.2008
Ченскі,твоє пс звучить наче-сходи на вулицю,там літо.laugh.gif
Чесно кажучи,я теж Проти.
Пограй трохи,зароби нормальну репутацію серед республіканців,підтягни(натяни,подтяни,все дела _a1.gif) рівень гри-а тоді вже подавай.Зарано в Республіку.


Цю повідомину відредагував Dead Walker: 4.6.2009, 20:19
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 3.6.2009, 13:16
Пост #6
Користувач
Репутація:   23  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 2.6.2009
(Chensky @ 3.6.2009, 14:03) *

Якої ти статі? Чому ж у тебе роздвоєння таке? Добре, що ти з капусти не вилупився\лась, як

Указывать на ошибки в тексте, а в данном случае на банальную опечатку, после перевода текста - признаки форумного троллизма, со всем остальным я согласна.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 3.6.2009, 13:17
Пост #7
Red-bearded muzzle UAG
Репутація:   1028  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 15.2.2007
Республиканцы и сержанты... А где наше хорошее воспитание и радушие?))))
Ок... Т.к. ты недолго в JA, у меня сложных вопросов не будет.
P.S. Ознайомся з навколишнім світом.
Со всем миром не нужно. Но что ты можешь рассказать о Республике? Твоё собственное мнение будет предпочтительнее, чем простой копи-паст....
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 3.6.2009, 13:28
Пост #8
Chensky
Репутація:   1617  
Death Cult
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 13.7.2008
2
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Clan Finance Support Holocron
В фонд клану власника цього голокрону щодня надходить +100 CUAG.
Власник цього голокрону турбується про стабільні грошові надходження до клану, в якому він зараз перебуває.
Вагомий аргумент у запрошенні його до свого клану!
5
Blaster Pistol
У Вашому інвентарі тепер завжди буде надійний пістолет-бластер.
Куди меч не дотягнеться - бластер дострелить.
Тим, хто вміє стріляти він завжди стане у пригоді.
DEMP 2
У Вашому інвентарі з імовірністю 33% з'являється DEMP 2.
DEMP 2 стріляє високопотужними іонними снарядами, що здатні вивести з ладу електричні системи і заподіяти значну шкоду органічним цілям також. Знешкодити суперника що летить з jetpack-ом, або деактивувати ATST - ніщо краще за неї це не зробить.
Flechette
У Вашому інвентарі з імовірністю 25% з'являється Flechette.
Протипіхотна зброя, була широко розповсюджена під кінець Війн Клонів. Стріляє дроб’ю гострих осколків. Одночасно працює як ручний гранатомет.
Sentry
У Вашому інвентарі з імовірністю 33% з'являється Sentry Gun.
Trip Mine
У Вашому інвентарі з імовірністю 33% з'являється Trip Mine.
Міна складається із проектора лазера прикріпленого до корпусу вибухівки. Після встановлення, лазерний промінь активується і світить на найближчу поверхню, а сенсори реагують на перетин променя сторонніми об’єктами, приводячи в дію детонатор. В міни є також інший режим детонації - реагування на рухи в радіусі 2 м. Цей тип вибухівки використовується в місцях, де високий рівень безпеки є важливішим ніж збереження охоронюваних об’єктів.
1
Darth Revan
Special:
- absorbs 40% of received damage using 2 points of Force power for each point of damage
- increases max Force power to 120 points

«Реван обладал мощью. Это было все равно что смотреть в сердце Силы. Она закручивалась вокруг него в вихрь, поглощая все повреждения»
4
Lord Desann
Меч убитого Лорда Десанна
Proton
Special: length+

Завдяки керованому протоку протонів, цей меч довший ніж звичайні. Обережно! Не вмикайте його вдома, а то просмалите стелю.
Bones
Special: damage +50%

Викрадений з храму жертвоприношень Культу Смерті, меч пронизує Темна Сторона Сили! При проникненні в тіло суперника, виплескує руйнівні потоки плазми, що спалюють кістки і кров живих істот.

Не можна використовувати як два меча в дуалах. Тільки один в правій руці.
Vampire
Special: 20-25% of damage goes to owners health.

Меч був викований на планеті Дж'т'п'тан чуттєвим до сили з одного із племен канібалів, який свого часу добре оволодів техніками ситхів. Під час того як сили Повстання шукали собі планету для притулку, плем'я було знищено, а меч потрапив до рук полювальника на скарби і згодом став товаром на лавці. Знавці кажуть, що меч відновлює здоров'я володаря за рахунок вбивства іншого, так як меч несе у собі сильний відбиток голодної ненависті Темної Сторони.
6
Candy cane
Restores one time 100% of your health on activation on any server except OD and Pure OB games.
Новорічне печиво
За успішне виконання новорічного квесту 2020!

Цей артефакт - новорічне печиво, яке є смачним додатком до новорічного столу його власника!
3є місце в доброчесних ОБ
В серпні 2019, Вересень 2019
Здобув 3є місце у доброчесних Офіційних Битвах двічі
1е місце в необмежених ОБ
В липні 2019, Серпень 2019
Здобув 1е місце у необмежених Офіційних Битвах двічі
2е місце в необмежених ОБ
В жовтні 2019, Грудень 2019
Здобув 2е місце у необмежених Офіційних Битвах двічі
3є місце в необмежених ОБ
В листопаді 2019, Квітень 2021
Здобув 3є місце у необмежених Офіційних Битвах двічі
Радушие миші з*їли _a1.gif

Ahsoka Tano, троллізмом краще не розкидуйся тут _a1.gif

Знайди Синій кристал для світлового меча.. Синій !! Якщо не зможеш, то хоча б зелений _a1.gif Ну і покажи, що ти знайшла\-ов.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 3.6.2009, 13:40
Пост #9
Користувач
Репутація:   23  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 2.6.2009
Республика, что можно сказать? Средоточие различных жизненных форм, которые объединились для совместого взаимодействия друг с другом, открытой торговли и защиты друг друга от незванных гостей. Каждое живое существо заслуживает своего развития, и Республика готова создать для этого все условия. Множество попыток окончательно разбить Республику не привело врагов к успеху, даже если часть ее останеться в одном единственном человеке, она вновь возрадиться. Ужасные события произошли недавно. Неслучайное стечение обстоятельств превратили Старую Республику, в то что мы видим сейчас на фоне Империи.
Каждый заслуживает уважения и внимания от маленького эвока до мудрого джедая. Я верю в Республику. Сила всегда ее оберегала, несмотря ни на что.


i
Сповіщення:
Я имел ввиду нашу Республику, которая на УАГе © Chew


Цю повідомину відредагував Chewbatya: 3.6.2009, 13:53
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 3.6.2009, 13:41
Пост #10
♠ Why So Serious? ♠
Репутація:   278  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 19.12.2008
Копіпаст,чи що?
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 3.6.2009, 13:47
Пост #11
Товариш
Репутація:   649  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 7.3.2009
В примiщення зайшов клон СС-2235 Кет, або Джедкет.
О, вiтаю тебе, Асока! Я знаю що ти приймала участь у знищеннi бiолабораторiй на Набу, що розробляли модифiкований "Синiй Привид". Чи можеш ти розповiсти що там було, а то я в цей час ще на Камiно був...
4еня, Clone Wars подивись, книги почитай, зрозумiй що вона саме ВОНА, i якщо ця шпилька помилку зробила, це не значить що вона=вiн sleep.gif Я теж в заявi помилку зробив, написав що я "ознайомилось" laugh.gif Потiм поправив правда...
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 3.6.2009, 13:51
Пост #12
Користувач
Репутація:   23  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 2.6.2009
(Dead Walker @ 3.6.2009, 14:41) *

Копіпаст,чи що?

чи що.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 3.6.2009, 15:23
Пост #13
It's a fine day!
Репутація:   4080  
АДМІНІСТРАТОР
Republic
Level 1
Rank:Chancellor
A.F.: (1)
A.JA.: (0)
З нами з: 23.6.2008
4
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Clan Finance Support Holocron
В фонд клану власника цього голокрону щодня надходить +100 CUAG.
Власник цього голокрону турбується про стабільні грошові надходження до клану, в якому він зараз перебуває.
Вагомий аргумент у запрошенні його до свого клану!
Дуже дякую!
За те, що уже 10 років допомогаєш підтримувати і розвивати портал!
Офіційна велика подяка від порталу XJedi

Автоматично зменьшує термін покарань на серверах за порушення правил на 75%
Модератори видають меньші на 75% терміни покарань на форумі за порушення правил.
Прохання до суддів і модераторів проявляти особливо велику лояльність при розгляді скарг від власника цієї подяки!
Дякую!
За участь у акції "Summer 2018" - фінансову підтримку.
Офіційна подяка від порталу XJedi

Автоматично зменьшує термін покарань на серверах за порушення правил на 50%
Модератори видають меньші на 50% терміни покарань на форумі за порушення правил.
Прохання до суддів і модераторів проявляти особливу лояльність при розгляді скарг від власника цієї подяки!
17
Blaster Pistol
У Вашому інвентарі тепер завжди буде надійний пістолет-бластер.
Куди меч не дотягнеться - бластер дострелить.
Тим, хто вміє стріляти він завжди стане у пригоді.
Jetpack
У Вашому інвентарі з імовірністю 10% з'являється Jetpack.
E11 blaster gun
У Вашому інвентарі тепер завжди буде автомат імперських штурмовиків E11.
Часом бувають випадки, коли покосити ворогів хорошою чергою буде дуже доречно.
Medpac
У Вашому інвентарі тепер завжди буде невеличка каністра бакти (лікує +25 HP). Не працює на серверах Galaxy War.
Shield
У Вас тепер завжди буде невеличкий щит там, де його зазвичай і немає (protect shield: 25 pt). Не працює на серверах Galaxy War.
Вимкнути можна на сервері командою /shield off
Seeker
У Вашому інвентарі з імовірністю 33% з'являється Seeker.
Sentry
У Вашому інвентарі з імовірністю 33% з'являється Sentry Gun.
Rocket launcher
У Вашому інвентарі з імовірністю 10% з'являється Rocket launcher.
Переносна ручна ракетниця. Поширена зброя штурму, яку використовують алтилерійські загони багатьох військ. Дуже зручна для знищення різноманітних типів ворожих транспортних засобів, командних станцій і ліквідації великої кількості піхотинців.
Wookie crossbow
У Вашому інвентарі тепер завжди буде арбалет вукі.
Якщо ворог сховався за стінкою і його не дістати - не біда. Правильні розрахунки арбалет-стрільця приб'ють негідника рикошетом.
Disruptor
У Вашому інвентарі з імовірністю 33% з'являється Disruptor.
Disruptor - це потужна енергетична снайперська гвинтівка, часто використовувана космічними терористами. Disruptor заборонений у багатьох світах, і в багатьох місцях за носіння цієї зброї можна моментально бути засудженим на смертний вирок. Навіть в Імперії лише деякі агенти з Імперського Бюро Безпеки мають право носити її.
DEMP 2
У Вашому інвентарі з імовірністю 33% з'являється DEMP 2.
DEMP 2 стріляє високопотужними іонними снарядами, що здатні вивести з ладу електричні системи і заподіяти значну шкоду органічним цілям також. Знешкодити суперника що летить з jetpack-ом, або деактивувати ATST - ніщо краще за неї це не зробить.
Flechette
У Вашому інвентарі з імовірністю 25% з'являється Flechette.
Протипіхотна зброя, була широко розповсюджена під кінець Війн Клонів. Стріляє дроб’ю гострих осколків. Одночасно працює як ручний гранатомет.
Repeater
У Вашому інвентарі з імовірністю 25% з'являється Repeater.
Одна з найкращих автоматичних бластерних гвинтівок. Була широко розповсюджена під час Галактичної Громадянської Війни. Швидка і дуже влучна, використовується елітними імперськими штурмовиками. Має два режими вогню: автоматична черга і плазмомет (дуже ефективний проти Джедаїв).
Concussion rifle
У Вашому інвентарі з імовірністю 10% з'являється Concussion.
Стріляє стисненими капсулами іонізованого повітря, створюючи потужну вибухову хвилю при контакті. Її використовували трандошанські найманці під час Війни Клонів. Технологічно важка в освоєнні, тому вона досить рідкісна. Але в умілих руках надзвичайно небезпечна річ, ця зброя для професіоналів.
Det Pack
У Вашому інвентарі з імовірністю 33% з'являється Det Pack.
Det Pack – невеликий вибуховий пристрій з віддаленим детонатором. Вибухівку можна прикріпити до стіни або кинути, а потім підірвати коли хочеш. Як правило використовується для засідки, або підривання заблокованих дверей. Використовувались клонами під час Війн Клонів, щоб підривати потужні дроїдові установки під час набігів та осадних міссій.
Thermal Detonator
У Вашому інвентарі з імовірністю 33% з'являється Thermal Detonator.
Термальні детонатори – потужний вид гранат, популярний серед військових, злочинців, мисливців та найманців. Солдат його може кинути для враження цілей в певному радіусі. Є два режими роботи: по таймеру і від контакту з твердим матеріалом.
Trip Mine
У Вашому інвентарі з імовірністю 33% з'являється Trip Mine.
Міна складається із проектора лазера прикріпленого до корпусу вибухівки. Після встановлення, лазерний промінь активується і світить на найближчу поверхню, а сенсори реагують на перетин променя сторонніми об’єктами, приводячи в дію детонатор. В міни є також інший режим детонації - реагування на рухи в радіусі 2 м. Цей тип вибухівки використовується в місцях, де високий рівень безпеки є важливішим ніж збереження охоронюваних об’єктів.
8
Kusanagi
Дівчина, яку мало хто достойний мати! )
Iron Man
Special: shield regeneration (25pt)

Кібернетична броня, аналогів якій немає у всьому всесвіті! Завдяки внутрішньому реактору що працює на палладії, вона постійно генерує навколо вас магнітне поле, що бере частину атак на себе.
Не рекомендується використовувати надто довго. Випромінювання палладію шкідливе для здоров'я.
Chuck
Special: 500 HP, only melee, very strong kick, roundhouse kick is fatal for victim.

Чак Норрис никогда не спит. Он выжидает.
Если вы видите Чака Норриса, он видит вас. Если вы не видите Чака Норриса, возможно, вам осталось жить всего несколько секунд.
Чак Норрис не ходит на охоту, потому что слово "охотиться" подразумевает возможность неудачи. Чак Норрис ходит убивать.
Если вы спросите Чака Норриса: "который час", он всегда ответит: "еще две секунды". После того как вы спросите "две секунды до чего?", он ударит вас ногой с разворота в лицо.
Нет никакой теории эволюции - просто список существ, которых Чак Норрис пощадил.
Nanosuit
Special: health regeneration, strong melee damage & knockback

Секретная разработка имперских наемников. Нанокостюм повышающий выносливость. Был украден со складов империи мандалорианцами.
Ezio Auditore da Firenze
Special: mastery of sneaking allows you to become invisible after 5 sec time staying.

Adepts Avoidance
Special:
- protect to disruptor: -60% damage
- 50% reduces additional Bones damage (зменьшує додаткову-бонусну перевагу меча Bones на 50%)

Twillek Princess
Special:
- force regeneration is 3x faster for yourself
- force regeneration is 2x faster for teammates around you

Надзвичайна твілечка з неймовірною кількістю медіхлоріан в крові
Darth Revan
Special:
- absorbs 40% of received damage using 2 points of Force power for each point of damage
- increases max Force power to 120 points

«Реван обладал мощью. Это было все равно что смотреть в сердце Силы. Она закручивалась вокруг него в вихрь, поглощая все повреждения»
14
Proton
Special: length+

Завдяки керованому протоку протонів, цей меч довший ніж звичайні. Обережно! Не вмикайте його вдома, а то просмалите стелю.
Thunder
Special: knockback+

Меч пронизує Сила! Ваші вороги відлітають направо і наліво!
Bones
Special: damage +50%

Викрадений з храму жертвоприношень Культу Смерті, меч пронизує Темна Сторона Сили! При проникненні в тіло суперника, виплескує руйнівні потоки плазми, що спалюють кістки і кров живих істот.

Не можна використовувати як два меча в дуалах. Тільки один в правій руці.
Serren Sceptor
Special: unexpectable and strange behaviour, damage+, knockback+

Знайдений на дні океану планети Набу. Ходять легенди, що з такою зброєю ходила древня раса по цій планеті. На цей час ніхто не здатен зрозуміти і вконтролювати надприродну силу цієї чудної зброї. Легенди також говорять, що нею можна відправляти живих істот на іншу планету єдиним дотиком.
Cherche-Coeur Gold
Ці мечі були виковані з чистого золота, вивезеного з Хоту ще з часів Старої Республіки, спеціально для переможців галактичного турніру SEGS. Нині ці мечі знаходяться в руках тих, хто зробив вагомий внесок в розвиток порталу.
Cherche-Coeur Silver
Ці мечі були виковані з чистого срібла, вивезеного з Хоту ще з часів Старої Республіки, спеціально для переможців галактичного турніру SEGS. Нині ці мечі знаходяться в руках тих, хто зробив вагомий внесок в розвиток порталу.
Quel-Drin-Fal
Special: burns all opponent's Force power for a 5 sec!
Також знімає захист Darth Revan перед вами.

Колись меч належав одному з магістрів Джедаїв, вручений йому за вдалі рейди на храми ситів, нині був викрадений з захоронень у Долині Сили, де і по-сьогодні покоїтся його перший власник.
Wind Rapier
Special: increasing owner's movement speed +25%.

Один из первых легендарных мечей мастера Сима Плекса, экс-ментора ордена Джал-Шей. Путешествия по поверхностям необжитых планет обычно составляют сущий кошмар, чего только стоит проблема преодоления расстояний, когда транспорта нет под рукой. По этой причине, еще в одном из своих первых путешествий мастер Сим Плекс создал рукоять "Рапира Ветра", которая верой и правдой служила ему долгие годы, не раз помогая в бою и при преодолении сотен лиг по пересеченной местности.
Vampire
Special: 20-25% of damage goes to owners health.

Меч був викований на планеті Дж'т'п'тан чуттєвим до сили з одного із племен канібалів, який свого часу добре оволодів техніками ситхів. Під час того як сили Повстання шукали собі планету для притулку, плем'я було знищено, а меч потрапив до рук полювальника на скарби і згодом став товаром на лавці. Знавці кажуть, що меч відновлює здоров'я володаря за рахунок вбивства іншого, так як меч несе у собі сильний відбиток голодної ненависті Темної Сторони.
Heritage of Malachor
Special: Extra damage (33-50%) from toxins during 10 sec after each hit.

Golden Lotus
Special: inhibits enemy legs and saber speed by -20% for 10 sec after each hit.

Юний джедай Анкі Тао-Лі завжди був романтичною та творчою натурою, що яскраво виразилося на створенних ним світлових мечах. Світловий посох з дюрасталі всередині, отримав гарне срібно-золоте покриття з цікавими золотими абстрактними візерунками. Меч отримав назву "Золотого Лотоса", адже саме цією квіткою любувався Анкі, коли йому в голову прийшла ідея форми рукоятки свого меча. Після смерті джедая, меч потрапив у руки його переможця, одного із ситхів, проте він так і не зміг покорити силу вкладену творцем у меч і продав його цінувальникам гарних речей за кругленьку суму, а згодом меч потрапив на аукціон чорного ринку на Нар-Шадда.
Golden Lily
Special: inhibits enemy legs and saber speed by -20% for 10 sec after each hit.

Цей меч створив Анкі Тао-Лі, юний джедай-лицар, коли зрозумів, що звична для нього форма Атару, якою він користувався зі своїм світловим посохом, вже не дає тих переваг, що раніше. Тоді він вирішив створити простий світловий меч, зручний для його нової форми бою - Соресу. Меч отримав назву "Золота Лілія". Після смерті творця, меч потрапив на чорний ринок.
Verpine's Trick
Special: steals enemy armor shield by one hit and adds 50% of it to saber owner!

Меч був створений джедаєм-вигнанцем, що належав до раси верпінів - комахоподібних розумних істот з астероїдних полів Роше. Верпіни ще з часів Старої Республіки славилися своїми технічними винаходами, зокрема найпотужнішими персональними енергетичними щитами. Творець цього меча зміг пережити Наказ 66 і сховатись на просторах Галактики. Хто зна, чи й не завдяки хитрому пристрої, який через промінь світлового меча викачував енергію зі щитів ворога.
Nemesis
Special: electrify and shocks enemy for 4 sec with 33% chance!

Ще не так давно належав відомому ситху Дарту Немезісу, який загинув під час бою за один із храмів ситхів, координати якого приховані. Меч володіє великою силою - залишком від сили Дарта Немезіса, і підкорити його своїй волі зможе тільки справді могутній воїн. Темна сторона Сили наповнює лезо меча електричними розрядами, що викликають хаотичні скорочення м'язів ворога, не даючи йому змоги контратакувати. Завдяки цьому Дарт Немезіс переміг у більшості дуелей з джедаями.
4
VIP Lightsaber
Міфічний артефакт, що дозволяє власнику вибрати будь-який меч собі із магазину назавжди.
VIP Skin
Міфічний артефакт, що дозволяє власнику вибрати будь-який скін собі із магазину назавжди.
Candy cane
Restores one time 100% of your health on activation on any server except OD and Pure OB games.
Новорічне печиво
За успішне виконання новорічного квесту 2020!

Особливий артефакт, подарований персонально Міжгалактичним Сантою за допомогу у знаходженні втрачених подарунків. Надкусіть печиво, і Санта подарує вам будь-який небонусний скін або меч назавжди. Також це печиво можна обміняти на одну із послуг адміністрації XJedi.
Все, Республиканцы, будьте людьми в конце концов, не говоря уже о реп. качествах. Подумайте, какое влияние вы оказываете на девушку. )

i
Сповіщення:
Прошу подубавить свою агрессию.



А для тебя, Асока, у меня есть задание:
Разведмиссия на Южную Башню(Холи). Узнай, где находяться точки с боеприпасами и оружием(скрины) и напиши пожалуйста, что знаешь о том оружии, какое найдешь )

Цю повідомину відредагував Nikooz: 3.6.2009, 16:40
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 3.6.2009, 16:36
Пост #14
Користувач
Репутація:   23  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 2.6.2009
Chensky, доклад о задании.

Выйдя из административного комплекса Явина, я решила немного осмотреться. Где же найти кристалл на огромной планете. Пройдя немного по улице я заметила грязноватую вывеску с надпьсью "Пьяный Мандалориан", хм ... вероятно бар для республиканских солдат, ну что ж заняться особо нечем, может быть здесь я хоть что-то интересное услышу.
В баре царила привычная для такого вида мест атмосфера: шумно, громкий смех, звон кружек. Подойдя к бармену я попросила его стакан воды, устроилась поудобнее и принялась акуратно, но тщательно осматривать посетителей заведения.
За первым столиком - группа республиканских солдат, от которых шума в таверне было больше всех, они рассказывали друг другу, что-то о славных победах и с видимым преукрашеванием, как я заметила. За вторым столиком - 2 родиана, который потягивали какой-то коктейль из одной чашки, скорее всего влюбленные,а вот вид личности за третьим столом, заставила меня непреклонно отвести глаза. Это была девушка с красными глазами и небольшими рожками на голове, типичный представитель расы - заабраков. Она как то не хорошо на меня посмотрела и я решила, что будет лучше выйти из бара, неприятности мне сейчас нужны меньше всего, я кинула кредитку бармену за воду на что тот рассмеялся и отдал кредитку обратно:
- Дуреха, я за воду денег не беру, на здоровье- улыбнулся бармен-иторианец.
Я уже собиралась встать и уйти, как холодная рука лягла на мое плечо:
-Постой- послышался довольно приятный голос за спиной.
Я повернулась, это была та самая девуша забраак.
- Не бойся, - успокоила она- нужно поговорить- пойдем на улицу.
Мы вышли из бара.
- Ты меня конечно извини, но я подслушала твой разговор с советом, и знаю о твоем задание!
- Но...
- Подожди, мне тоже нужно найти кристалл для светового меча и я нашла очень ценную информацию. Иторианский бармен слышал истории о том что Явин около 5000 лет назад был пристанищем ситхов,так вот, он говорит что видел одну из таких пещер в которых "растут" кристалы. И за небольшое "одолжение" он мне рассказал о ее местонахождении.
- Я...
- Постой, нам нужо добраться туда, тут можно взять спидстеры на прокат, вот только платить мне нечем
- У меня есть где-то десяток кредитов, на карте - призналась я.
- Отлично- красные глаза кажется перелились оранжевым цветом- пойдем на стоянку.
- Постой, это может быть небезопасно.
- Ах да, - она улыбнулась, но так, что мне захотельось с криком убежать отсюда подальше.- помнишь солдатиков из бара?
- Ну да - я в недоумении покосилась на заабрака.
- Я позаимствовала, конечно же на время у одного из них бластер-ее "милая" улыбка теперь точно могла свести с ума любого.
- Но, это же преступление, украсть у республиканского солдата его оружие и ...
Заабрак сделала два быстрых шага и мягко но в то же время очень ловко зажала мне рот.
- Тихо - успокаивающе и сухо ппрошептала она - мы вернем оружие.
- Но...
- Пойдем - оборвала меня она.
- Кстате я Кзарна.
- Асока.
- Вот и познакомились - на этот раз она мило улыбнулась.
Я поняла, что спорить бесполезно,те более что мне нужен кристалл.
Мы расплатились за арендованые спидстеры и отправились к пещере.
Не скажу, что езда а сверхзвуковой скорости через лес вызывала у меня восторг, и пару раз мне пришлось серьезно попотеть, что-бы не оказаться в "нехорошей" ситуации. Но все таки места мы достигли.
Из пещеры тянуло холодом и небольшой, но все-же вонью.
- Пойдем- сказала Кзарна приглашающим взлядом.
- Ну за этим мы сюда и приехали, чтож, нужно смотреть по сторонам.
В пещере оказалось действительно холодно. Она представляла из себя нехитрую систему тунелей, и только вонь, меня действительно беспокоила.
- Давно ты тут? - спросила я
- Прибыла неделю назад, я беженец с Татуина.
- Хм, некогда не слышала о заабраках на Татуине.
- Ну скажем так, моему отцу, предложили хорошую работу на водоочищающей станции. Так мы и оказались там. о после атаки Империи на наш городок, они попали без вести, а я попала на судно республиканского контрабандиста, который и подвез меня на Явин... - Кзарна не успела договорить. Из темноты пещеры, казалось прямо со стены, выпрыгнула, какая-то мелкая тварь и вцепилась в ее горло, все что я услшала - это предсмертный всхлип, правда Кзарна успела нажать на курок но лазер не попал в нападавшую тварь, а ушел куда-то в стену пещеры.
Еще две твари спрыгнули со стены, я чудом уврнулась от их зубов, теперь передо мной стояли три твари: две новые и одна которая убила заабрака. До бластера я просто не успею добраться. Минутку... Силовой толчок, ах как давно это было, и три твари летят обратно к стене, есть секунды, бластер в руках, ох давно же я не стреляла, но руки слушались меня великолепно, одним залпом я сшибла сразу две твари, третья же успела прыгнуть, но я вовремя пригнулась, развернулась кругом и выстрелила в промахнувшуюся тварь так и не дав ей живой достигнуть поверхности.


Я проверила пульс заабрака, его не было,бедная Кзарна, нелепая смерть, но теперь нужно закончить начатое и найти кристаллы. Немного углубившись я увидела, зеленое свечение, так и есть, кристальое образование. Кое- как набломав кристалл я взяла осколок, и засунула в карман на куртке
"Черт с этими синими, оставаться я здесь больше не намерянна".


Выбежав из пещеры я села на спидстер, прецепив небольшим аварийным тросом второй и скоро была уже в город. Сдав спидстеры обратно. Я зашла в "Пьяный Мандолориан" и подкинула недолеко от стула, где сидел солдат его бластер, на что тот услышав, звук поднял его, так и не узнав на самом деле, что его оружия при нем небыло.
Я направилась в здание администрации.

Цю повідомину відредагував Ahsoka Tano: 3.6.2009, 18:34
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 3.6.2009, 20:46
Пост #15
Користувач
Репутація:   23  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 2.6.2009
Nikooz, доклад о задании.

После находки кристалла, ноги отказывались меня слушать, хотелось перекусить и отдохнуть.
Столовая административного комплекса предоставила мне все возможности для того, чтобы утолить голод.
Я узлышала сигнал своего голопередатчика,padawan Nikooz появился передо мной на голотрансляторе
(Nikooz @ 3.6.2009, 16:23) *

Асока, у меня есть задание:
Разведмиссия на Южную Башню(Холи). Узнай, где находяться точки с боеприпасами и оружием(скрины) и напиши пожалуйста, что знаешь о том оружии, какое найдешь )

- Но, я только...
- Давай пока, что забудем о всяких я, и постораемся отнестись серьезно к этому заданию.
- Конечно padawan, я доложу как справлюсь.
- Вот и славно, и Асока..
- Да padawan Nikooz?
- будь осторожна.
- Разумеется
- Да прибудет с тобой Cила.
Ну что ж оставим на потом сон, сейчас придется немного поработать...
Так осталось только найти корабль который доставит меня в Южную Башню.
выйдя из администрации, и направившись в сторону космопорта, я увидела на углу торговца твилека, с вывеской
все "для ремонта"."Хм,интересно.."
- Здраствуй леди, я могу вам чем то помочь,-любезно поинтересовался торговец.
- Здравствуйте, скажите нет ли у вас в наличии фокусирующей линзы и эмитора?
- Вы знаете у меня есть, линза и эмитор, но я отложил их для одного покупателя.
- Очень жаль, - расстроена сказала я.
- Постой, постой, но у меня есть старый лазерный меч, возможно там ты найдешь свои части-обнадежил меня твилек.
- Сколько?- с облегчением поинтересовалась я.
- Ну вообще он стоит 20 кредитов.Тебе отдам за 15.-хитро улыбнулся торговец.
- У меня только 5 на счету.Может в рассрочку дашь.
- В рассрочку не дам-сухо сказал твилек.
Я опустила была глаза,
- но у меня есть к тебе предложение.- произнес твилек.
- Я слушаю,если ты будешь когда нибудь у Южной Башни, там должен быть где-то склад медикоментов, раздобудь мне парочку
- Договорились, я как раз туда отправляюсь- радостно улыбнулась я.
- Но даже не вздумай меня обмануть, иначе тебя ждут серьезные неприятности. Держи свой меч.
- Спасибо,можете на меня расчитывать.
И позади я услышала:
- Приготовьте два корабля, мы отправляемся в южную башню.
Обернувшись я увидела сержанта отдающего приказы своим подчиненным. Я поняв, что это мой шанс, подбежала к сержант.
- Сэр, сэр, подождите.- крикнула я
- Да я вас слушаю,- сухо ответил офицер.
- У меня есть задание от совета и мне с вами по пути к Южной Башне, возьмете меня?
- Конечно, только поторопитесь, мы уже вылетаем.
- Спасибо, и еще сэр, у вас есть на корабле ремонтная мастерская?
- Есть, она конечно не в самом идеальном состоянии, но множество инструментов там есть.
- Благодорю вас-сказала я и взошла на борт трансортника.
Поздоровавшись с экипажем я уселась в кресло, и сразу же задремала.Проснулась через несколько часов.
- Сержант, я пройду в мастерскую?
- Конечно, проходите.
Так ну приступим, немного повозившись я достала компоненты из старого лазерного меча, так эмитер и линза в порядке,
так линзу сюда, зажмем кристал, эмитер, корпус сойдет и со старого. Готово, ну посмотрим. "Зеленое Пламя, он похож на
мой старый меч, я все еще помню как он выглядел", провернув, пару раз его в руке, я спрятала его за пояс.
-Сержант,мы приземляемся.Все пока тихо.
-Хорошо капрал. Придерживаемся плана и смотрим по сторонам
- Есть сер!
Южная башня оказалась приятным на вид местом, с ярким но не пекущем солнем, ну что-же осмотримся.
Странно здесь никого нет, брошенные склады с оружием. Все очень не кстате.
Вот записи фотопроэктора которые я сделала на месте складов.





Также я нашла медикаменты для торговца твилека.

-ТРЕВОГА, - заревел один из солдат.
Ну конечно, засада, как можно бросить склады с вооружением.
-Живо все на корабли-скомандовал сержант.
Долго заставлять меня не пришлось, несколько выстрелов бластера полетели в меня, не могу сказать что с прежней прытью ,но мой меч довольно легко поймал их все.
Главное помочь всем отспутить, только так мы выживем.
-Сержант, 3 рядовых ранено, 2 погибло, подберайте раненных и бегом на корабль.
Возле меня отстреливался рядовой, его зацепило, и он не мог идти, я подхватила его и направилась в сторону корабля. Двое респуликанцев прикрыли нас залпом.
С успехом основные наши силы отступили на корабли.
- Поднимаеся - заревел сержант, и в тот же миг бластерный заряд угодил ему вплечо, и он чуть было не сорвался, но я успела подхватить его за руку и затащить вглубь корабля.
2 корабля взлетели, и вдруг откуда то справа взрыв, который пошатнул наш корабль, так и есть вражеские ракетчики подбили соседний корабль.
- Маневр уклонения рядовой- прохрипел сквозь наступающую боль сержант. Пилот легко увернулся от двух ракет и взмыл в воздух.
-Я так и знал ,что тут что то не ладно,- еле говорил сержант, - их здесь целый батальен, сержант потерял сознание, медбот принялся за работу.
Я сильно переживала из-за смерти второго корабля, но ничего не поделаешь. Хотя б жива осталась, а самое главное задание совета выполненно.
Прибыв на Явин я расчиталась с торговцем и направилась в корпус администрации...

Цю повідомину відредагував Ahsoka Tano: 3.6.2009, 20:48
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 3.6.2009, 22:02
Пост #16
Товариш
Репутація:   649  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 7.3.2009
Клон подивився доповiд Асоки по завданням, посмiхнувся Молодець! Але прочитавши всi доповiдi свого не побачив... Вiн повернувся до Асоки та мовив:
А моэ завдання? Просте питання, i де воно? Але iншi завдання на "Ура"!
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 3.6.2009, 22:23
Пост #17
Ненадежный игрок (с)
Репутація:   633  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 24.1.2009
Подло пытался спровоцировать под гестом пойти в емп, на провокации не поддаётся. Но меня очень смущает твоя история, ты сам видел на сервере что все дружно думают что ты бот. Увы мы не можем этого доказать, но... думаю ты сможешь, проведем несколько тестов.

Расскажи об оружие которое можно выбрать в Jedi Academy (оружие ближнего боя), расскажи о своей тактики сражения (какие предпочитаешь удары, возможно связки ударов), расскажи про игрока Dan Mor.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 3.6.2009, 22:37
Пост #18
Користувач
Репутація:   23  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 2.6.2009
Jedcat:
Я обязательно выполню твое задание, но немножко позже.
Khan Jsi:
Ну я знаю 2: шокер и меч(одноручный, двуручный и два меча).
Тактика: в основном удары на силовом стиле вправо переводом меча на секунду влево и продолжаю вправо, левым ударом редко пользуюсь. С На среднем иногда сражаюсь против стафферов и дуалеров, прочитала небольшое руководство, по комбо-ударам но эффективными их не сочла, хотя сами комбинации получаються (с трудом). Про Dan Mor не знаю ничего.

Цю повідомину відредагував Nikooz: 3.6.2009, 22:44
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 3.6.2009, 22:45
Пост #19
Ненадежный игрок (с)
Репутація:   633  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 24.1.2009
Не цитируй так много, просто напиши кому адресовано сообщение. (и кстати ты девушка или парень,а то я не пойму)

Ну неплохо, хотя я все еще сомневаюсь но настроен положительно я понаблюдаю за твоей заявкой и проголосую немного позже
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 3.6.2009, 22:47
Пост #20
Користувач
Репутація:   23  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 2.6.2009
Khan Js, парень
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения

4 Сторінки V  1 2 3 > » 
Тема закрытаОткрыть новую тему
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

 




Текстова Версія UAGALAXY © 2006 - 2020 Поточний час: 25.4.2024, 15:28