Тема закрытаОткрыть новую тему
> Новини XJedi Academy, Відкритий бета тест :)
post 17.5.2011, 18:54
Пост #1
Користувач
Репутація:   25  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 4.5.2011
Доброго дня всім!


Напевно, кожний з нас не раз бачив, коли заходив пограти в JA, в стартовому віконці XJedi Academy зліва вкладку з назвою "News".Як вам усім відомо у вкладці "Новини" зображається інформація про нові скіни та мечі, які нещодавно залили на ЮАГ.Отже, переговоривши з адміністрацією Нашої Галактики ми дійшли висновку, що потрібно частіше оновлювати новини, які можна побачити на стартовому віконці XJedi Academy.

Кожну неділю я буду "кучкувати" всі новини, що стосуються XJedi Academy та відправляти їх Ден Мору для того, щоб він їх опублікував.Кожен ЮАГівець може прийняти у цьому участь та підкинути мені в цю тему одну-другу новину.Новина повинна стосуватись безпосередньо XJedi Academy, тобто нові скіни, мечі, карти і т.д.Але ж ніяк не повинно стосуватися того, що Вася Пупкін написав новий пост чи те, що не стосується гри але стосується ЮАГу.

Новини будуть заливатися тоді, коли їх назбирається вдосталь щоб додати у новини XJedi Academy або, орієнтовано, на четвер.Також, кожен може внести свою пропозицію, що стосується новин XJedi Academy.Але пам'ятаємо першу заповідь всіх форумів:"ні! флуду!"

Чекаю на ваші новини та пропозиції.


Цю повідомину відредагував Alexreiv: 17.5.2011, 19:41
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения

Тема закрытаОткрыть новую тему
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

 




Текстова Версія UAGALAXY © 2006 - 2020 Поточний час: 28.3.2024, 14:41