Тема закрытаОткрыть новую тему
> Голос Республіки, Випуск №25
post 23.1.2013, 22:38
Пост #1
Друзяка
Репутація:   2429  
Republic
Level 1
Rank:Citizen
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 22.2.2008
3
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Clan Finance Support Holocron
В фонд клану власника цього голокрону щодня надходить +100 CUAG.
Власник цього голокрону турбується про стабільні грошові надходження до клану, в якому він зараз перебуває.
Вагомий аргумент у запрошенні його до свого клану!
Дуже дякую!
За сили і час вкладені у створення трейлеру XJedi, за відео до нового клієнта XJedi
Офіційна велика подяка від порталу XJedi

Автоматично зменьшує термін покарань на серверах за порушення правил на 75%
Модератори видають меньші на 75% терміни покарань на форумі за порушення правил.
Прохання до суддів і модераторів проявляти особливо велику лояльність при розгляді скарг від власника цієї подяки!
2
E11 blaster gun
У Вашому інвентарі тепер завжди буде автомат імперських штурмовиків E11.
Часом бувають випадки, коли покосити ворогів хорошою чергою буде дуже доречно.
Seeker
У Вашому інвентарі з імовірністю 33% з'являється Seeker.
2
Cherche-Coeur Gold
Ці мечі були виковані з чистого золота, вивезеного з Хоту ще з часів Старої Республіки, спеціально для переможців галактичного турніру SEGS. Нині ці мечі знаходяться в руках тих, хто зробив вагомий внесок в розвиток порталу.
Cherche-Coeur Silver
Ці мечі були виковані з чистого срібла, вивезеного з Хоту ще з часів Старої Республіки, спеціально для переможців галактичного турніру SEGS. Нині ці мечі знаходяться в руках тих, хто зробив вагомий внесок в розвиток порталу.
3
Olympic Games 10 Years Gold Medal
Золота медаль за перемогу в турнірі двох мечів на Олімпійських Іграх в честь 10-річчя порталу XJedi
Olympic Games 10 Years Gold Medal
Золота медаль за перемогу в гонках на Олімпійських Іграх в честь 10-річчя порталу XJedi
XJedi футболіст
Гравець бере участь у реальних спортивних сходках порталу де грають в футбол
Новорічні свята раптово скінчились, останній хміль остаточно вивітрився із буйних голів уагівців і знову розпочинаються трудові будні. Тим не менш, незважаючи на свята, неповний місяць, що минув з моменту останнього випуску, був сповнений подіями. Щоправда багато з них вже встигли втратити свою актуальність. Як, наприклад, оголошення результатів конкурсу “Премія 2012” . Хоча звісно приємно, що Республіка вкотре стала кланом року — в принципі, вона єдина, хто за весь час існування конкурсу отримував в цій номінації перше місце. Цікаво також відзначити, яка боротьба між трьома фіналістами розгорнулася на останній стадії голосування. Лише на пару голосів випереджала Республіка свого прямого конкурента — Імперію. Та й Культ, якщо вже бути відвертим, мали всі шанси вирватися вперед. І лише буквально в останній момент переможець став очевидним. А взагалі цілком можливо, що в наступному році далеко не все буде таким очевидним, і нові лідери в цій номінації вестимуть боротьбу. Адже на галактичній мапі УАГу за ці дні з’явились нові клани. Деякі з них дійсно нові, а деякі — це просто забуті старі. Хоча, мабуть, ніхто ще не встиг забути ані Анфор, ані Зоряну Анархію. А ті хто таки забув, зможуть освіжити пам’ять, прочитавши цей випуск. Що, власне, всім і раджу )




31.12.2012 - За підсумками голосування конкурсу "Премія 2012" в четвертий рік поспіль кланом року порталу визнається Республіка. В категорії клан-лідер року здобув перемогу головнокомандувач та сенатор Республіки Taviscaron. Найкращим дуелянтом року було обрано BVS'a. - [link]

1.1.2013 - Реєстрація клану Confederacy of Independent Systems. - [link]

2.1.2013 - Повернення на портал Order of Anfor! - [link]

3.1.2013 - Grivious, лідер клану Ancient створює тему "Talk with me", що уже згодом починає копіюватись декількома іншими кланами порталу. Мета подібних тем досить проста. Гравці порталу задають питання стосовно діяльності кланів і отримують на них відповіді. - [link]

10.1.2013 - Відродження Star Anarchy! - [link]



Попри те, що вселенського балансу товаришам з клану Ancient добитись поки не вдалось, вони все ж зуміли залишити по собі уже певній слід. Сам того не підозрюючи, Grivious, лідер Ancient, створивши тему "Talk with me" започаткував досить популярну на порталі тенденцію спілкування керівництва різних кланів порталу з нейтральними, союзними, а зокрема і вороже настроєними УАГівцями. І якщо у випадку самого Гривуса це було рівноцінним пошиттю яскравої мішені у себе на спині, інші представники своїх кланів як Infinite(SG), Stinson (Anf), Rock (SA), Gior (JE) не знехтували нагодою підняти активність у власних розділах.



Варто зазначити, що в далекому 2011-у році, а саме в 17-у випуску "Голосу Республіки", вже була перша спроба налагодити зв'язок між безпосередньо Республікою та гравцями порталу. Тоді результат виявився досить позитивним. Друга подібна спроба мала місце лише місяць тому в 23-у випуску Голосу Республіки. Проявлена активність від гравців була цілком зрозумілою, хоча, якщо бути відвертими, не зовсім очікуваною. Але воно й не дивно, адже багатьом часом набридає мовчки спостерігати за перипетіями зі сторони - хочеться бути почутим. А запроваджений новий формат таких тем беззаперечно таку можливість дає. Та й в цілому має свої вагомі переваги наприклад над методом нашого часопису. Тепер стало можливим не лише отримувати відповіді без затримки напряму від лідерів клану, але й вести повноцінний діалог з усіма наслідками. А наслідки виявились досить цікавими. Гравці уже встигли погризтись у половині створених тем, потрапити до чорних списків один одного, а дехто навіть й схопити р\о спромігся. Очевидно накипіло _a1.gif Але всплески активності і викиди тролінгу в таких дозах мають свої побічні дії. Ентузіазм має властивість вивітрюватись ще швидше, ніж бажання поглумитись над недругом _a1.gif Власне, ви маєте нагоду переконатись в цьому на власні очі і приєднатись до розмови, якщо досі цього не зробили. Тим не менше не самими холліварами відзначились гравці, адже разом з тим вони отримали гарну нагоду підтримати організації словом та увагою. Тому так само радимо і вам не зациклюватись на "правий-неправий" і не нести зайвого негативу.


Сьогодні в редакції «Голосу Республіки» цілих два гостя. І це невипадково. Адже саме дві схожі події сколихнули УАГ останнім часом: відновлення клану Anfor та невдовзі після цього Star Anarchy . Для Республіки ці події серед усього мають і своє, особливе значення. По-перше, в історії цих кланів із Республікою немало спільних сторінок. Ну а по-друге, після дереєстрації SA та Anfor’у багато вихідців з них були у лавах Республіки, а деякі перебувають і зараз. Ці гравці добре допомогли нашій державі здобути перемоги як у Галактичній війні, так і в номінації «Клан року 2012». Вже не кажучи, що просто влилися у дружню кланову атмосферу. Тому попри те, що втрачати таких людей не хочеться, ми сподіваємося що гарні стосунки збережемо і надалі. А от підтвердити чи спростувати наші сподівання спробують сьогодні наші гості: Templar та Rock .

_____________________________________________________________________________


Голос Республіки: Вже не вперше в нас в гостях представник клану Anfor. Хоча з певного моменту ми вже почали боятись, що ця традиція буде припиненою). Тому перш за все хотілося б почути відповідь на питання, на яке, напевне, тобі вже неодноразово доводилося відповідати. Отже чому, чому стабільний клан із сильними традиціями взагалі свого часу припинив існування?

Templar: Дело в том, что это был вынужденный шаг со стороны Магистрата. Сложившаяся ситуация в Ордене на тот момент никак не способствовала возможности дальнейшего существования Ордена: старики потеряли интерес к игре, притока новичков не было, а новый Магистрат (Ремрес, Темплар, Лоссберг) не смог вернуть интерес у стариков. Ну и, кроме всего прочего, меня призвали отдавать долг Родине.

Голос Республіки: В такому випадку що зараз Анфор може запропонувати гравцям, аби втрати інтересу до гри в них не виникало?

Templar: В данный момент разрабатывается система повышения званий по принципу "учитель - ученик", а так же планируется участие в ГВ и, вполне возможно, что Орден поочередно будет воевать за разные стороны конфликта, сохраняя баланс между ними и не позволяя кому-либо победить. Учитывая практически готовый проэкт Альянса с Культом Зеркал и нашими дипломатическими планами на будущее - я думаю, что угроза объединения сторон ради нашего уничтожения минимальна. Ну, кроме всего этого, благодаря усилиям нынешнего состава в игру решило вернуться много бывших членов Ордена, что не может не радовать.

Голос Республіки: У зовнішній політиці Anfor поки що доволі обережний. Наскільки я розумію, остаточного рішення про прийнятття тієї чи іншої сторони ще не прийнято, а коли розпочнеться нова ГВ невідомо. Тим не менш із Mirrors Cult договір вже був укладений. Можеш якось прокоментувати це?

Templar: Договор с Культом пока еще официально не подписан, но условно уже в силе. Этот альянс был обоюдным решением, скажем так и связано это с тем, что наши кланы практически как братья-близнецы. Если углубиться в идеологию Ордена и Культа - они практически идентичны. Плюс, когда Магистрат совместно с советниками обсуждали дипломатическую ситуацию НГ и возможность альянса с Культом, со мной связался Ориш и предложил заключить союз.

Голос Республіки: Як спільнота УАГу за твоїми враженнями сприйняла ваше повернення?

Templar: Я думаю, что сейчас от нас многого ожидают. Возможно кто-то смотрит с недоверием, ожидая наших действий на галактической арене. Но, в целом, думаю большинство рады возвращению Ордена, как ни как, мы уже давно стали неотъемлимой частью ЮАГа.

Голос Республіки: За той час, коли Анфор був дереєстрований, багато гравців розішлися по інших кланах. Наскільки охоче вони зараз повертаються?

Templar: Мы не требуем от них вернуться, если ты об этом. Это чисто добровольное решение.

Голос Республіки: Що ж, дякую за те що приділив нам час. Бажаю Анфору подальшого розвитку, і нехай надалі не лякає нас більше дереєстраціями)

Templar: Спасибо и тебе, удачи в новых начинаниях. Надеюсь, я смог удовлетворить любопытство читателей.

_____________________________________________________________________________




Голос Республіки: Рок, якби можна було б повернути час назад, чи змінив би ти своє рішення про розпуск СА? Та й взагалі, не шкодуєш, що все склалося саме так, а не інакше?

Rock: Не изменил бы. Почему? Ну, на тот момент мне казался роспуск SA самым правильным и единственным решением. В клане никто ничего не хотел делать, а если и хотели, то много кто нам не давал (хакеры). Ответы в теме (вопрос-ответ). Не сожалею, потому что, все что ни делается, делается к лучшему. У нас бы тогда не было возможности возродиться сейчас.

Голос Республіки: В темі “питання-відповідь” ти вже відповідав, чому вирішив відродити клан. Але чому саме зараз? Чи думав ти, скажімо, ще пару місяців тому, що підеш на такий крок?

Rock: Потому что в последнее время слишком часто начали поступать предложения от разных людей, которые были и которые не были в SA. Но как-то я не очень хотел к этому возвращаться и всем отказывал. Но хорошее Новогоднее настроение и отдых сделали свое. Поступило предложение от нескольких людей, и уже на следующий день, мы прочесывали компьютеры в поисках старых друзей, данных и всего что сохранилось о SA. Думал ли я пару месяцев назад, что пойду на такой шаг? Нет. У меня не было сомнений, что больше я этим заниматься не буду.

Голос Республіки: Банальне питання, але при цьому не поставити його не можу: що плануєш змінити в теперішній Анархії, аби не повторилися попередні проблеми, які призвели до закриття клану?

Rock: Будем набирать интересных, активных людей, с общими целями, и с общим рвением к развитию. Ну и конечно, теперь люди в клане вольны делать все что им захочется, и именно это думаю будет служить нам рекламой. Клан для людей которые хотят отдохнуть, расслабиться и насладиться игрой и временем которые они проводят в клане.

Голос Республіки: На сьогоднішній день в зовнішній політиці Анархія проголосила нейтральне ставлення до усіх кланів. Чи плануєте ви в подальшому зайняти більш “категоричну” позицію по відношенню до тих чи інших держав?

Rock: Конечно планируем. Все это будет зависеть от самих кланов и их лидеров. Все мы знаем что испортить себе репутацию - проще простого, а что-бы заслужить уважение нужно время и усердие. В скором времени, когда развяжется война, клан не сможет иметь нейтральное отношение ко всем.

Голос Республіки: СА завжди був кланом із сильним складом гравців, через що справедливо вважався певною мірою ігровою елітою УАГу. Чи мають шанс відверто слабкі бійці потрапити до лав Анархії?

Rock: Спасибо. Это приятно слышать. Конечно имеют. Вы же знаете, даже в прошлом SA, было не мало игроков, которые не обладали особенным умением управляться с лазерным мечем. Да и как можно заметить, на данный момент у нас не самый сильный состав. Я думаю все поймут, если я скажу одну вещь: можно быть плохим воином, но хорошим стратегом. Конечно-же шанс есть у каждого. Все зависит от самого человека.

Голос Республіки: Дякую за розмову, і хочу побажати Анархії розвитку та успіхів. Оскільки особисто для мене СА встигла стати неодмінним атрибутом УАГу)

Rock: Спасибо за разговор и Вам. Хочу сказать что за все свое время пребывания на портале, Республика всегда являлась одним из самых мудрых и стратегических кланов Нашей Галактики. И отдельно хочу поблагодарить Голос Республики, за то что пишут много интересного, и за то что уже трижды приглашали меня поучаствовать в интервью (;



Редакція: Lotr, Haydamaka

Із нашими попередніми випусками можна ознайомитись >тут<


Цю повідомину відредагував Lotr: 23.1.2013, 22:40
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения

Тема закрытаОткрыть новую тему
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

 




Текстова Версія UAGALAXY © 2006 - 2020 Поточний час: 27.4.2024, 0:13