4 Сторінки V  1 2 3 > »   
Тема закрытаОткрыть новую тему
> Arvin
post 30.1.2016, 12:55
Пост #1
Свояк
Репутація:   253  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 11.1.2012
Я ознайомився з правилами поведінки на ігрових серверах, правилами Нашої Галактики та Кодексом, а також Загальною Інформацією, та Історією Ордену.
1. Рольова історія
...Злива, туман, летять іскри світлових мечів, чути крики розлючених ситхів - це була
битва між двома сторонами, світлою та темною. Невдовзі очі засліпує яксраве жовте світло..Це щось інше, могутнє, нейтральне. Відразу повіяло силою, проте битви більше не було..

-Ах! - здригнувся Арвін і встав з ліжка.
- Невже це всього лише сон, а такий реальний, що я міг відчути присутність тієї сили, варто все ж таки дізнатись, можливо була така битва і тоді погасла..
Цілий день Арвін ходив такий заклопотаний, пройшла ще одна ніч, але більше йому снів таких не снилось. Жага до істини його переслідувала, тож наступного дня він пішов в архіви.
-Добрий день, пане бібліотекарю! Я б хотів дізнатись, де у вас знаходиться відділ з хронікою битв джедаїв проти ситхів? - спокійно і дружелюбно запитав хлопець.
-Вітаю тебе, хлопче. Кахи-кахи..Цей кашель мене скоро зведе в могилу кахи-кахи. Зараз подивлюся по списку, зачекай хвилинку. - старий відповів і помалу пішов подивитись.
- Що ж буде, якщо виявиться, що така битва справді була, невже тоді то був віщий сон і він не просто так мені показався? - мучив себе запитаннями Арвін.
- Таак, ось, кахи-кахи. Тобі потрібно у відділ 18Б, як щось вибереш - покличеш. - відкашлявся бібліотекар і сів у своє крісло.
Хлопець гортав кожну книжку з наснагою і в той час з острахом. Одна за одною, але потрібної не було. Він вже почав себе думати, що ніякого призначення в нього немає і пора б вже знайти собі роботу. Але в момент йому запала в око книга з жовтою палітуркою, що мала назву "Історія Ордену Анфор". Він обережно здув пил з неї і відкрив другу сторінку: "Хочеться трохи розповісти про саме відродження Ордену... Битва продовжувалась недовго, і все закінчилось тим, що в один прекрасний момент під бійцями провалилась підлога і вони всі впали до якоїсь зали.." - Арвін був шокований:
- Я не можу повірити, це точна репродукція мого сну: та сама битва, сила... - думав він біжучи до бібліотекаря.
- Я візьму ось цю книгу, запишіть і дякую! - кулею вилетів хлопець додому, на дочитання історії того Ордену.
За півгодини він вже сидів у своєму кріслі і пристрасно вчитувався в кожний рядок:
- Планета Корускант, хм. Якщо той сон мені був справді націлений, то я повинен дізнатися більше про цей Орден і завтра ж вирушу на пошуки істини. - з такими рішеннями він продовжував насолоджуватись історією Анфору.
Арвін не споглянувся, як вже прийшла ніч і треба було гарненько виспатись перед відповідальною дорогою..
Із самого ранку він вже зібрав всі необхідні речі та побіг на перший політ... Прилетів він на Корускант вже під вечір, якраз коли місто починало запалювати освітлювальні вогні:
- Гарно тут все-таки, привітні створіння, проте я тут не для того, щоб роздивлятися прикраси планети. Треба першим ділом знайти мудрого інформатора, який би міг мені розповісти детальніше про те братство. Якщо ж мені вже судилося, то це не буде проблемою. - втішав він себе думкою і пішов питати людей.
Проте все виявилось не так легко, як йому хотілось. Кожен прохожий або ігнорував, або як дізнався, про що хлопець хоче дізнатися, то зразу прикидався, що нічого не знає. Але врешті-решт Арвін знайшого того потрібного мудреця, який був на диво дуже обізнаний про цей орден:
- Вітаю тебе, мандрівнику. Отже, ти хочеш дізнатися про Орден і я тобі розкажу, але якщо ти серйозно налаштувався поринутись в їхню історію і стати одним із них, то назад шляху немає. Тож роби свій вибір. - висунув старець і спокійно чекав відповіді.
Арвін поринувся в думки на хвилини, вирішував чи потрібне йому таке життя, але йому все приходив до думки той факт, що саме йому прийшов той сон і означає, що треба боротися за своє майбутнє.
- Я готовий. - з видихом сказав хлопчина і повністю сконцентрувався на мові мудреця.
Годину розмовляли ці двоє і Арвін дізнався як знайти храм братства і що його чекає надалі. Тож він розпочав свій нелегкий шлях і невдовзі стояв перед воротами храму:
- Я тут, щоб стати одним із вас! - відчайдушно крикнув і чекав на відповідь...

Чому я хочу вступити в Орден Анфору: Мені імпонує перш за все ідеологія цього клану, за ций місяць після мого повернення на портал, я придивлявся до членів різних кланів і мені прийшов до вподоби ваш колектив. Я можу запропонувати вам свою активність, бойову міць на офіційних битвах, гідне репрезентування вашого ордену, як на серверах порталу так і на його форумі. Від мене можна очікувати адекватного ставлення до своїх обов`язків та дружніх стосунків handshake.gif Сподіваюсь, при нагоді зможу показати вам все, на що я здатний і виявити свої кращі сторони.
2. Мене звати Юра, мені 16 років, навчаюся в 11 класі київського ліцею. Попереду нелегкий шлях, оскільки треба складати екзамени, проте я його чекаю з нетерпінням. Сподіваюсь, що моєю майбутньою професією буде програміст. Про себе можу сказати, що я працьовитий, проте найважче змусити себе почати роботу, неконфліктний, з почуттям гумору, мрійник, оптиміст. Люблю тварин, хоча сам не маю.
3. На порталі я з 2012 року, як ви можете переконатися у даті реєстрації в моєму профілі. Спочатку мій нік був Leroy, але адміністрація люб'язно дозволила мені змінити безкоштовно нік, оскільки мій був схожий з ніком іншого гравця, і тут я став Arvinом.
До того як я пішов в інактив в мене була репутація кланранера. Не пам'ятаю в яких кланах я був, тільки BS та LTS (це був мій останній клан перед впаданням в інактив, там я довше був, як я пам'ятаю). Причини виходу: з BS просто втік, бо набридло, не пам'ятаю навіть чому(кланранер був, соромно згадувати), з LTS через розпад клану.
Мої боти: Yurikos, Юриссимо (жодним не користуюсь)

30.01.2016 = 13

Цю повідомину відредагував Arvin: 1.2.2016, 11:35
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 30.1.2016, 17:57
Пост #2
Свояк
Репутація:   543  
Клан-модератор
Order of Anfor
Level 1
Rank:Ancient
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 6.6.2008
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
2
Candy cane
Restores one time 100% of your health on activation on any server except OD and Pure OB games.
Новорічне печиво
За успішне виконання новорічного квесту 2020!

Цей артефакт - новорічне печиво, яке є смачним додатком до новорічного столу його власника!
i
Сповіщення:
Оформлено верно.
Приступаем.


Расскажи про свое утро)
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 30.1.2016, 18:12
Пост #3
Свояк
Репутація:   253  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 11.1.2012
Насамперед почну з того, як я закінчував попередній день. Вже було близько першої години ночі і я закінчував листати вступні заявки до різних кланів, для того, щоб проаналізувати відповіді кандидатів і процедури розгляду. Закінчив на ДС і пішов спати.
Зранку прокинувся, відкрив браузер, вкладки всі збережені, побачив розділ заявки на вступ і з азартом натиснув створити нову тему. Я пам`ятав, шо я вчора збирався в Анфор, тож відкрив в іншій вкладці правила подачі і почав заповнювати свою заявку в Орден Анфору biggrin.gif
Насправді, мені стало соромно, за те, що я детально аналізував кожен клан для себе і закінчив такою оплошністю, тому навіть не знав, що про мене і подумають. Ну, загалом я тут, чекаю на ваші питання. _a1.gif
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 30.1.2016, 18:23
Пост #4
Valya
Репутація:   2954  
Order of Anfor
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 31.3.2008
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
1
Blaster Pistol
У Вашому інвентарі тепер завжди буде надійний пістолет-бластер.
Куди меч не дотягнеться - бластер дострелить.
Тим, хто вміє стріляти він завжди стане у пригоді.
1
Ezio Auditore da Firenze
Special: mastery of sneaking allows you to become invisible after 5 sec time staying.

1
Lord Desann
Меч убитого Лорда Десанна
ЗА! megalol.gif
Сделал моё утро)))

Ладно, шучу, не так быстро)
Слыхал ли ты историю про то что Джа-Джа - главный ситх вселенной звёздных войн? Если нет - ознакомься, если да - проанализируй теорию с двух сторон: почему это может и не может быть правдой? Основываемся на фактах, домыслах, догадках, предположениях и всем остальном. Главное: не коротко. Вижу, у тебя с этим проблем вроде нет)

Цю повідомину відредагував Atton: 30.1.2016, 18:23
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 30.1.2016, 18:24
Пост #5
<Join Spacefront>
Репутація:   146  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 31.5.2010
Здравствуй, кандидат. Ты написал, что тебе нравятся животные. А какого домашнего питомца ты хотел бы завести и почему?)
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 30.1.2016, 18:28
Пост #6
Lifelover
Репутація:   759  
Order of Anfor
Level 1
Rank:Mortal
A.F.: (2)
A.JA.: (0)
З нами з: 24.7.2009
2
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Clan Finance Support Holocron
В фонд клану власника цього голокрону щодня надходить +100 CUAG.
Власник цього голокрону турбується про стабільні грошові надходження до клану, в якому він зараз перебуває.
Вагомий аргумент у запрошенні його до свого клану!
1
Joker
Лиходій всесвіту, має збочене відчуття гумору і IQ 190..
Что ты думаешь про то, что сделали джедаи с Реваном?
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 30.1.2016, 18:42
Пост #7
crackpot
Репутація:   1329  
Order of Anfor
Level 1
Rank:Twilight
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 19.9.2009
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
1
Cherche-Coeur
Цим мечем знаменитий Savant усіх убивав
Тыгы-дык тыгы-дык тыгы-дык. В приемную заскочил верхом на метле выпивший Элрой. Он смог собраться с мыслями и смог изложить следующее:
- Как можно было перепутать разделы и подать заявку в Дисайплс?
-К чему ты писал "Ну все, капец тебе" , после того как я убивал тебя на дуэльном?
-Почему в ракушке слышно звук моря?
-Бандерос это группа или Антонио?
-Как ты относишься к национал-социалистам?
-Зачем ты делаешь из себя супер звезду Юага?
-Что делать , если хочешь напиться, а денег нет, и друзей нет?
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 30.1.2016, 19:50
Пост #8
Свояк
Репутація:   253  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 11.1.2012
to Atton
Щойно ознайомившись з досить інформативною, з переконливими аргументами та наявними доказами статтею, я обдумую можливість Джа-Джа репрезентування всієї ситхської сторони як можливу! Ідея протиставлення Йоди, спочатку безпечної, маленької істоти, а в подальшому могутнього чарівника і мудреця, до Джа-Джа має навіть свою логіку в цьому.
Подивитися тільки на фізичну силу Бінкса, коли він здійснює 7-метровий стрибок з переворотом, його техніку "п`яного кулака", а до цього його лідерська жестикуляція та впевненість додають все більше сенсу до цього задуму. Його зовнішність і незграбна поведінка дають змогу йому більше замаскувати свою справжню сутність, і я стикався з такою ідеєю в епізоді з іншого серіала, коли хлопець одягав маску шизанутої, бідненької та наївної особи, а в підсумку виявився жахливим вбивцею. І тільки можна ствердити словами Обі-Вана Кенобі, що на його досвіді немає такої речі як удача, тому якшо вірити словам Бена, то, якщо Джа-Джа не головний злодій, то щось грандіозне він таки приховує в собі.
to Kreont
Я завжди мріяв про собаку, справжнього друга людини, який буде любити тебе більше ніж себе, апріорі. Я б хотів собі чотирьохлапого компаньйона, який завжди б переживав зі мною і горе, і радість. Не те, що я відчуваю себе самотнім, просто я вірю в те, що дружба між людиною і собакою є надзвичайно міцна. Щодо моїх преференцій до пород собак, то можу сказати, що це був би середніх-великих розмірів, для того, щоб я у повній мірі міг осягнути силу його обіймів.
to Rikimaru
Я прочитав біографію Ревана і, якщо ти маєш на увазі створення з Ревана нової особистості лояльної Республіці, то я вважаю, що це краще рішення, аніж вбивати його, однозначно. В перший раз, коли він був джедаєм, його пристрасть до винищення всіх Мандалорів і презирання слабкості, прагнення до командування погубили його самого і те, що джедаї наповнили його особистість новими спогадами, зробили його вірним Республіці є, в приниципі, раціональне рішення.
to Elroy

Побачивши Мортала на підпитку, хлопець спочатку напружився, а тоді рішуче почав відповідати на його питання:
- Насправді, я б і сам не зрозумів, якби це не був я. Можна зрозуміти, що логіка в моїх твердженнях є, адже я листав зверху до низу і, закінчивши на останньому, я не закрив вкладку, був сонним, моя думка залишилася на подачі заявки в Анфор і я пішов спати. Зранку, переповнюючись прагненням розпочати своє випробування, я патетично натиснув створити нову тему і не споглянувся, як створив в розділі, на якому я закінчив своє попереднє споглядання.
- Ця фраза не несла жодного негативного змісту в собі, тільки підбурювала мій азарт до перемоги, це було більше по-дружньому, аніж вороже.
- Ми чуємо звук, схожий на припливи хвиль моря, тому що ракушка резонує навколишній шум і тому, чим більше рівень цього шуму, тим сильніші хвилі ми чуємо. Те ж саме ми можемо протестити зі скляною банкою.
- Банд`Эрос - це російський музичний гурт, це не актор Антоніо БандерАс.
- До таких людей я ставлюся негативно, тому що ніхто не має права ставити будь-яку націю нижче за свою, кожен має право на рівне співіснування, проте ідея домінування для мене неприпустима.
- Можливо тобі так здається, але це зовсім не так, навіть підсвідомо я цього не роблю. Я намагаюся спілкуватися і бути у дружніх стосунках з іншими. Я це не розцінюю як становлення себе супер-зірки.
- Хочеш випити - зароби гроші. Не шляхом працевлаштування, так допомогою комусь в обмін на гроші, як варіант. Ніхто не буде здійснювати твої бажання за дарма. А взагалі, краще не напиватися)

Вступник віддихався від відповідей і з цікавістю чекав наступних питань..
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 30.1.2016, 19:57
Пост #9
Lifelover
Репутація:   759  
Order of Anfor
Level 1
Rank:Mortal
A.F.: (2)
A.JA.: (0)
З нами з: 24.7.2009
2
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Clan Finance Support Holocron
В фонд клану власника цього голокрону щодня надходить +100 CUAG.
Власник цього голокрону турбується про стабільні грошові надходження до клану, в якому він зараз перебуває.
Вагомий аргумент у запрошенні його до свого клану!
1
Joker
Лиходій всесвіту, має збочене відчуття гумору і IQ 190..
Хотел бы что бы тебя лишили эмоций, воспоминаний и твоей личности?

Цю повідомину відредагував Rikimaru: 30.1.2016, 20:01
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 30.1.2016, 20:04
Пост #10
Свояк
Репутація:   253  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 11.1.2012
Я розмірковував над цією стороною медалі по відношенню до Ревана. Про себе скажу, що звісно ні, і я цього не заслуговую, адже я нічого не скоїв жахливого. Проте Реван зрадив Республіку, став Лордом ситів і джедаї би не змогли його просто так залишити живим, щоб він ніс величезну загрозу їм. Тому, вони використали його у своїх цілях, покарали його, але якби я був на його місці і мав вибір зустріти смерть чи стати пішаком якоїсь влади, то я обрав би смерть. Реван зробив свій вибір, коли порушив наказ про не розпалювання війни і за це поплатився.

Цю повідомину відредагував Arvin: 30.1.2016, 20:04
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 30.1.2016, 20:22
Пост #11
Lifelover
Репутація:   759  
Order of Anfor
Level 1
Rank:Mortal
A.F.: (2)
A.JA.: (0)
З нами з: 24.7.2009
2
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Clan Finance Support Holocron
В фонд клану власника цього голокрону щодня надходить +100 CUAG.
Власник цього голокрону турбується про стабільні грошові надходження до клану, в якому він зараз перебуває.
Вагомий аргумент у запрошенні його до свого клану!
1
Joker
Лиходій всесвіту, має збочене відчуття гумору і IQ 190..
Ты ничего не сделал? Ты считай лишил человека личности, его жизни и всех воспоминаний. Если предположить наличие души - это гораздо хуже физической смерти.

Раз ты лишил человека личности, я лишу ее и тебя. Полностью перепиши свою ролевую историю с нуля. И не пять строчек.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 30.1.2016, 20:24
Пост #12
Свояк
Репутація:   253  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 11.1.2012
Взагалі-то я сказав про себе не як про джедая, який лишив його особистості, а про себе в реальному житті і, якщо твоє питання заключалося в тому, чи я хотів, щоб зі мною зробили те саме, що і з Реваном, якби я був одним із тих джедаїв, то треба було уточнити.
Якщо твоє завдання полягає в тому, щоб я переписав рольову, то я зроблю, без питань)

Цю повідомину відредагував Arvin: 30.1.2016, 20:49
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 30.1.2016, 20:24
Пост #13
crackpot
Репутація:   1329  
Order of Anfor
Level 1
Rank:Twilight
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 19.9.2009
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
1
Cherche-Coeur
Цим мечем знаменитий Savant усіх убивав
Приведя себя в порядок, Элрой вновь появился в приемной. Он был спокоен и немного расстроен. Мортал подошёл к кандидату, достал завернутое полотно. Пристально глядя в глаза кандидату, Элрой развернул полотно картинкой к Арвину .

-Я хочу, чтобы ты описал свои ощущения от этой картины. Как можно глубже, открой себя, говори все, что приходит на ум.
Медленно, неторопливо, Мортал присел в кресло в зале , у огромного окна, в котором открывался прекрасный вид.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 31.1.2016, 0:01
Пост #14
<Join Spacefront>
Репутація:   146  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 31.5.2010
Как предпочитаешь проводить свободное время?
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 31.1.2016, 14:42
Пост #15
Свояк
Репутація:   543  
Клан-модератор
Order of Anfor
Level 1
Rank:Ancient
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 6.6.2008
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
2
Candy cane
Restores one time 100% of your health on activation on any server except OD and Pure OB games.
Новорічне печиво
За успішне виконання новорічного квесту 2020!

Цей артефакт - новорічне печиво, яке є смачним додатком до новорічного столу його власника!
Посмотри на все кланы.
Теперь на нас.
Снова на них.
Теперь снова на нас.

Расскажи чем мы отличаемся от них.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 31.1.2016, 15:25
Пост #16
Свояк
Репутація:   253  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 11.1.2012
to Elroy
Кандидат сидів, попиваючи зелений чай, коли він отримав ще одне завдання. Коли він побачив подане полотно, він зразу відчув велику концентрацію різних емоцій, вкладених автором цього твору. Через кілька секунд він висловив свої враження:
- У цій картині струмує надзвичайний біль і страждання поміж фарб, я бачу смерть, яка забрала сотні життів, на кожному кроці озброєний скелет, який безжалісно поглинає душі людей. Дим вогню та пари крові змішуються на задньому фоні, створюючи темну нагнітаючу гамму, яка посилює психологічний стан цієї сцени. Образи-символи хрестів, трун все більше вказують мені на те, що на цій картині зображено перемогу зла і тільки смерть, жахливу смерть.
Арвін відразу посмутнів від такого сильного і проникаючого твору, але ковтнув ще трохи чаю і відкинувся в очікуванні наступних питань.
to Kreont
У вільний час я люблю дивитися серіали, трохи вчуся грати на укулеле, гуляю з друзями, граю в доту, ну і звісно готуюся до іспитів, перечитуючи твори з української літератури і розв`язуючи завдання з математики.

to Sogun
Виходячи з моїх суб`єктивних спостережень, я можу сказати, що, якщо не брати до уваги те, що ваш клан один із найстаріших на порталі, вас відрізняє від інших кланів таке:
- В ордена є характерна ідеологія, яка базується на підтриманні всегалактичної гармонії;
- Навіть попри складний процес вступу, новий член братства продовжує своє випробування протягом 7 днів, що говорить про те, що відбір є досить пристальний і самозванцям не дадуть змоги проникнути задарма.
- Кожен може знайти своє місце в клані, адже доступні 3 гілки подальшого розвитку, в залежності до здібностей новобранця.
- Присутня тема згадки про тих, хто коли-небудь мав честь вважати себе лицарем Ордену, що говорить про повагу і честь серед людей з одного клану.
- На серверах можна виділити тільки гідне поводження і дружні стосунки між анфоровцями.
Не можна і поскаржитись на стиль гри.
- Стабільне керівництво
- Підримка стосунків в реальному житті, велика кількість організованих сходок.
- Гарна репутація серед інших кланів

Цю повідомину відредагував Arvin: 31.1.2016, 14:43
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 31.1.2016, 19:15
Пост #17
Свояк
Репутація:   543  
Клан-модератор
Order of Anfor
Level 1
Rank:Ancient
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 6.6.2008
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
2
Candy cane
Restores one time 100% of your health on activation on any server except OD and Pure OB games.
Новорічне печиво
За успішне виконання новорічного квесту 2020!

Цей артефакт - новорічне печиво, яке є смачним додатком до новорічного столу його власника!
Опиши нашу идеалогию своими словами.

Какую ветвь планируешь выбрать, если поступишь.

Знаешь что необходим голокрон в клане?
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 31.1.2016, 20:39
Пост #18
<Join Spacefront>
Репутація:   146  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 31.5.2010
Заметил ли ты какие-либо минусы в Анфоре, как клане?
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 1.2.2016, 11:54
Пост #19
Свояк
Репутація:   253  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 11.1.2012
to Rikimaru
Написав нову рольову історію в першому повідомленні.
to Sogun
Базисом ордену є повага, як до свого ближнього, так і до противника, братерство, взаємодопомога, адже без підримки один одного кожен стає просто одним воїном в полі. Не соромитися своєї сили, тому що вона тече в жилах кожного члена братства, і проявляти її у повній мірі, але при цьому тримати планку честі і гідності. Якщо ти в Ордені, то ти пов`язаний з своїми братами кров`ю і одними принципами, тож прикривай спину свого друга, як своїх батьків. В ордені панує демократія і свобода думки, отже кожен не обмежений в своїх висловлюваннях, проте вирішальний голос належить магістрату. Орден Анфору - це не зло і не добро, це баланс і гармонія всього насущного.
Мабуть, Дженсаарай, тому що хотів би пізнати силу і осягнути тактику ведення бою, а також захищати принципи Ордену світловим мечем.
Так, знаю, в мене є потрібні кошти на рахунку.
to Kreont
Я помітив мінус, пов`язаний з бойовою складовою. Я думаю, що клану не вистачає кланових тренувань, в тому числі ОБ проти всіх та проти інших кланів. Ну і я помітив, що не вистачає бойової міці, я бачив вчителів дуалів і стафа, але не сінгла. Отже, я вважаю, що тільки цей недолік присутній, звісно з суб`єктивних вражень.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 1.2.2016, 13:25
Пост #20
Свояк
Репутація:   937  
Клан-модератор
Order of Anfor
Level 1
Rank:Magister
A.F.: (1)
A.JA.: (0)
З нами з: 23.11.2009
3
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Clan Finance Support Holocron
В фонд клану власника цього голокрону щодня надходить +100 CUAG.
Власник цього голокрону турбується про стабільні грошові надходження до клану, в якому він зараз перебуває.
Вагомий аргумент у запрошенні його до свого клану!
Дякую!
За підтримку відновлення і розвитку порталу
Офіційна подяка від порталу XJedi

Автоматично зменьшує термін покарань на серверах за порушення правил на 50%
Модератори видають меньші на 50% терміни покарань на форумі за порушення правил.
Прохання до суддів і модераторів проявляти особливу лояльність при розгляді скарг від власника цієї подяки!
5
Blaster Pistol
У Вашому інвентарі тепер завжди буде надійний пістолет-бластер.
Куди меч не дотягнеться - бластер дострелить.
Тим, хто вміє стріляти він завжди стане у пригоді.
Wookie crossbow
У Вашому інвентарі тепер завжди буде арбалет вукі.
Якщо ворог сховався за стінкою і його не дістати - не біда. Правильні розрахунки арбалет-стрільця приб'ють негідника рикошетом.
DEMP 2
У Вашому інвентарі з імовірністю 33% з'являється DEMP 2.
DEMP 2 стріляє високопотужними іонними снарядами, що здатні вивести з ладу електричні системи і заподіяти значну шкоду органічним цілям також. Знешкодити суперника що летить з jetpack-ом, або деактивувати ATST - ніщо краще за неї це не зробить.
Det Pack
У Вашому інвентарі з імовірністю 33% з'являється Det Pack.
Det Pack – невеликий вибуховий пристрій з віддаленим детонатором. Вибухівку можна прикріпити до стіни або кинути, а потім підірвати коли хочеш. Як правило використовується для засідки, або підривання заблокованих дверей. Використовувались клонами під час Війн Клонів, щоб підривати потужні дроїдові установки під час набігів та осадних міссій.
Trip Mine
У Вашому інвентарі з імовірністю 33% з'являється Trip Mine.
Міна складається із проектора лазера прикріпленого до корпусу вибухівки. Після встановлення, лазерний промінь активується і світить на найближчу поверхню, а сенсори реагують на перетин променя сторонніми об’єктами, приводячи в дію детонатор. В міни є також інший режим детонації - реагування на рухи в радіусі 2 м. Цей тип вибухівки використовується в місцях, де високий рівень безпеки є важливішим ніж збереження охоронюваних об’єктів.
1
Nanosuit
Special: health regeneration, strong melee damage & knockback

Секретная разработка имперских наемников. Нанокостюм повышающий выносливость. Был украден со складов империи мандалорианцами.
1
Cherche-Coeur Silver
Ці мечі були виковані з чистого срібла, вивезеного з Хоту ще з часів Старої Республіки, спеціально для переможців галактичного турніру SEGS. Нині ці мечі знаходяться в руках тих, хто зробив вагомий внесок в розвиток порталу.
Ну що ж Юрко, радий вітати тебе у нас.
Частенько ми з тобою проводили дуелі і я тебе перемагав з легкістю.
Але в будь - якому разі всьому можна навчитись, якщо мати наснагу та терпіння.
Розкажи про своє ставлення до сім'ї, як ти її бачиш собі?Якою, як на тебе, має бути ідеальна сім'я?
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения

4 Сторінки V  1 2 3 > » 
Тема закрытаОткрыть новую тему
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

 




Текстова Версія UAGALAXY © 2006 - 2020 Поточний час: 28.3.2024, 19:37