> [Citizen] Moour
post 13.7.2016, 16:18
Пост #1
Legends Never Die
Репутація:   400  
Базікало
Empire
Level 1
Rank:Empress
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 2.11.2015
1
Дякую!
За ініціативнісь та організацію ігор і турнірів на порталі XJedi. Вони приваблюють професійних відеоблогерів транслювати їх в мережі!
Офіційна подяка від порталу XJedi

Автоматично зменьшує термін покарань на серверах за порушення правил на 50%
Модератори видають меньші на 50% терміни покарань на форумі за порушення правил.
Прохання до суддів і модераторів проявляти особливу лояльність при розгляді скарг від власника цієї подяки!
2
Kusanagi
Дівчина, яку мало хто достойний мати! )
Nanosuit
Special: health regeneration, strong melee damage & knockback

Секретная разработка имперских наемников. Нанокостюм повышающий выносливость. Был украден со складов империи мандалорианцами.
3
Blades Of Fury
У вас тепер 4 леза, якими ви можете зарізати ворогів!
Але будьте обачні, ними треба ще навчитись вправно керувати!
Earthdigger
Ходят слухи, что данный световой меч был сделан лично первым Аврором Raven Pride.
Cherche-Coeur Silver
Ці мечі були виковані з чистого срібла, вивезеного з Хоту ще з часів Старої Республіки, спеціально для переможців галактичного турніру SEGS. Нині ці мечі знаходяться в руках тих, хто зробив вагомий внесок в розвиток порталу.
3
Candy cane
Restores one time 100% of your health on activation on any server except OD and Pure OB games.
Новорічне печиво
За успішне виконання новорічного квесту 2020!

Цей артефакт - новорічне печиво, яке є смачним додатком до новорічного столу його власника!
1е місце в необмежених ОБ
У квітні 2021
Здобув 1е місце у необмежених Офіційних Битвах
Я ознайомився з Конституцією Республіки і зобов'язуюсь користуватися нею в усіх своїх діях
Боти: Aeldarian, Alessar
Клани: Mandalorians - виключили після конфлікту з гравцем. Мене виключили недавно, і я не хочу справити враження едакого кланраннера, якому всеодно куди йти. Розповім краще історію мого виключення: Після вступу до MAN'у, я грав спокійно на протязі тижня. Потім, в мене почались конфлікти з гравцем Mandico, який почав оббрехувати мене в образах в його сторону. Але, коли ми запитали суддю Judasik'а, він не знайшов нічого такого, але кинув сайленс Mandico за нав'язування гри (Він (Mandico) почав брехати на мене після того, як я відмовив йому в наказі грати онлі сейбер (Це було на КС сервері)).
Після того, на деякий час все урегулювалося, але, Mandico почав знову і знову починати зі мною конфлікти ( В беседі клану Вконтакті ) , під час якого з них я не витримав його відношення до мене як до людини і гравця, та й висловив йому свою думку про його статус "Базікало", і сказав, що не хочу навіть мати з ним справ. За порушення субординації, мені дали виговор ( Мандіко був на багато вище мене в ранговій системі ). Знову деякий час все було добре, але сьогодні зранку, на CS сервері, після чого як я взяв зброю і вбив його, він почав погрожувати мені, та поставив ультиматум в беседі клану : "Или я, или Мур!". В результаті чого він покинув клан, а мене видалили за порушення субординації, та образи соклану. Така от історія. І ось тепер я в пункті підтверджування громадянства Республіки. Ще раз прошу не ставитись до мене як кланраннера, я лиш хочу піти в Республіку, бо шлях як мисливець за головами чи Мандалоріанець для мене закритий. Ще хочу пояснити вислов Rampag'a: "Ты слишком умен как для школьника, играй лучше без кланов на этом портале." . Це все із-за конфліктів між мною та Mandico. Я ні в якому разі не хочу оббрехати чи образити Мандалоріанців. Я хотів в Республіку вже давно, але я відчував, що мені занадто рано йти туди. А після того як Mandico запросив мене подати заявку в MAN, то, вирішив заховати бажання попасти в Республіку, як мій старший брат, в дальній вугол свого мозгу ( Бо вважав, що я ще дуже новачок, і, не зможу пройти до вас). Ось така в мене історія.


Надіюсь, ви будете розглядати цю заявку.

Рольова Історія:


Я народився на планеті Ордерон. З дитинства мій батько розповідав мені історії про великих Мандо'аде (Мандалорців), які проживали на луні Ордерону - Дксун.
Я настільки захопився історіями про Кандеруса Ордо - Мандалора всіх кланів Мандо'аде часів Старої Республіки, що сам захотів стати одним з них. Коли мені виповнилося 20-ть років, я, пройшовший підготовку в СБ міста Ізіса, купив зореліт, та, полетів шукати Мандалоріанців.... На протязі трьох довгих років, я, літаючи по всьому Зовнішньому Кільцю, знайшов лагерь Мандалорців.


*Два роки після знаходження лагерю Мандалоріанців*


На невідомій планеті, посеред невідомого лагерю, на постаменті, стояв воїн з білого кольору волосами, тримаючий в випрямлених руках шлем з T-образним візором
- Муур, що носить ранг Адіік! Ти порушив наші закони! За це, Ми - Мандалорці, виключаємо з нашої сім'ї, без права повернення! Покинь цей лагерь, і більше не повертайся!-сказав чоловік в чорному бескарагамі, з надягнутим шлемом з T-образним візором.

*Трошки пізніше.Пункт отримання громадянства Республіки.*

- Доброго дня, я хочу отримати громадянство Республіки! - сказав біловолосий високий хлопець в чорній рубашці і штанях, на поясі яких був бластер "DL-44".





Цю повідомину відредагував Moour: 13.7.2016, 18:20
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения

Повідомина у даній Темі


Тема закрытаОткрыть новую тему
2 Користувачів переглядають дану тему (2 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

 




Текстова Версія UAGALAXY © 2006 - 2020 Поточний час: 27.4.2024, 20:48