Тема закрытаОткрыть новую тему
> Chistian, моя історія
post 7.8.2011, 10:43
Пост #1
Новачок
Репутація:   13  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 30.7.2011
Я ознайомився з Правилами Поведінки на Ігрових Серверах, Правилами для кланів, Конституцією Республіки та Кодексом Ордена Джедаїв.

Рольові дані:
Ім'я: Chistian
Раса: Людина
Місце народження: Корусaнт
Вік: 23

Реальні дані:
Ім'я: Вітaлік
Вік: 14
Раса: Людина
Місце проживання: Львів

Причини вступу:
-Хочу знайти хороших друзів.
-Моя мрія - стати Джедаєм!
-Хочу приймати участь у ОБ, а також у різних конкурсах.
-Подобається дружній колектив.


Історія:


Я народився на планеті Корусaнт. Мій батько був воїном Республіки, а мама працювала вчителькою. Но одного разу на планету Корусaнт напали воїни з Імперії і полчали грабити людей. Мій тато прилетів з Республіканцями захищати несчасних людей. Я цей день запамятав на все життя. Імперія нікого не жаліла і продовжувала своє. В той день загинув мій батько. Мені розповів один дядько воїн Республіки на прізвисько: Lotr. Він був найкращим другом мого батька. Мені було в той час всього 6 років. А я запамятав всю ту біль, яку пережили мирні люди. Того дня після того, як батьковий друг сказав, що батько помер. Я був дуже злий і хотів викрасти в нього бластера і всіх імперійців розстріляти за батька. Но Lotr якоюсь дивовижною силою знав це все на перед і сказав:"Ти нічого не зробиш Імперії. Я заню, що ти зараз відчуваєш, але батька не вернеш". І після цих слів він закрив чехол там де був бластер. Но я не здавався і чудом попав на Імперський корабель. В мене тоді злість пропала і я хотів взнати, що Імперія шукає на нашій планеті. Після того, як я вступив на корабель, я побачив якусь дивовижну схему. І після цього я більше нічого не помню. Тільки помню, як я прокинувся в тюрмі. Вони хотіли, щоб я розказав про цю схему, а потім вбити. Але я помню, що батько показував мені цю схему і казав мені:" Якщо прийдуть з Імперії то ніколи вони не повині здогадатися про цю схему". І тихенько промовив:" Це схема лазерного меча. Його створив Джедай, але він був особливий. Не такий, як у всіх Джедаїв. Тим мечом можна було вирубити людину на пару годин, але не вбити". Після цих слів я все зрозумів. Що Імперія захотіла собі такого лазерного меча, щоб людей засадити по тюрмам і примушувати стати на боці Імперії. Тоді мені треба було тікати з тюрми. Я виліз через вінтеляційну трубу і побіг до корабля. Там я замітив, як воїни Республіки прилетіли на планету. Я зустрів там Lotra, і запитав:"Що ви тут робите?" Він відповів:"Ми приїхали за людьми, яких забрали воїни Імперії". Він мене взяв посадив в корабель і сказав:"Зачекай!". Їм вдалось врятувати 10 людей і ми полетіли на планету Корусaнт. Lotr відвів мене до мами і я так зрадів, що мама жива. Я мамі розповів все, що зі мною трапилось. Мама теж мені розповіла, як вона цілих 5 років сумувала за мною і думала, що я і батько помер. Я їй сказав:" Що батька вже ніяк не вернути і я, як батько піду в Республіку". Мама сказала:"Що я не хочу, ще тебе втратити, але ти вже виріс і це тобі врішувати". Після того я попросив Lotra, щоб він привів мене в Орден. Він сказав:" Підрости тобі треба". Але я його вговорив. Коли мене привезли в академію Джедаїв я подружився з Obi-Wanом Kenoby. Головний Джедай BlackHawk сказав мені:"Имхо рано тебе в Орден. Приходи когда подростеш". І я після цих слів полетів на свою рідну планету. Вивчав лазерний меч, ще дядько навчив навиків світлої сили. Пішов мені вже двадцятий, я знов прилетів в Республіку. Мені знову відмовили, але в цей час я познайомився з Падаваном Exelentom і він мене трохи підівчив. Минає мені вже двадцять другий. Я вирішив попробувати ще раз поступити в Орден. І ось я перед Вами...
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 7.8.2011, 11:24
Пост #2
RJ Kenoby
Репутація:   312  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 29.1.2011
У меня возник вопрос...

Коли мене привезли в академію Джедаїв я подружився з Obi-Wanом Kenoby

типо со мной?
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 7.8.2011, 11:26
Пост #3
Новачок
Репутація:   13  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 30.7.2011
(Obi-Wan Kenoby @ 7.8.2011, 12:24) *

У меня возник вопрос...

Коли мене привезли в академію Джедаїв я подружився з Obi-Wanом Kenoby

типо со мной?
тaк
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 7.8.2011, 11:42
Пост #4
Гайдазавр
Репутація:   3364  
Republic
Level 1
Rank:Citizen
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 19.2.2008
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
i
Сповіщення:
Заява не відповідає правилам розділу.

>> Читай правила подавання заяв <<




Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения

Тема закрытаОткрыть новую тему
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

 




Текстова Версія UAGALAXY © 2006 - 2020 Поточний час: 27.4.2024, 15:11