Тема закрытаОткрыть новую тему
> Gordon Freeman
post 30.5.2009, 21:25
Пост #1
Активний
Репутація:   412  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 5.5.2009
Я ознайомлений з правилами поведiнки на серверах, правилами форуму, правилами Республiки та Iмперiї та конституцiєю Республiки.

Моє життя розпочалося на планеті Набу тоді, коли Імперія впроваджувала жорстоку реакцію. Моя мати тяжко перенесла пологи й місяць пролежала у госпіталі, тому свої перші дні життя я провів з батьком. Ще тоді він відчув в мені Силу. Я жив щасливим та безтурботним життям до 4-х років, але потім все кардинально змінилось...
Тоді мій батько отримав роботу у Сенаті (я не пам'ятаю, ким він там був) й ми перелетіли на Корускант. З райського куточка ми перелетіли на жорстокий та підступний мегаполіс. У Сенаті мій батько ворогував з деякими Сенаторами (він знав, що то Сітхи). Спочатку це були невразливі суперечки, але потім це перерісло у війну між моїм батьком та сенаторами. Наша родина боялася ходити містом без охорони. Це продовжувалося 6 років, на той час мені виповнилося 12.Мій батько працював у постійному страху. Повноважень, щоб звільнити його не було, а кращої роботи він не знайде.
Так от, мій 12-й День Народження проходив звичайно, окрім одного: там був один незвичайний гість. Це був чоловік з роботи батька. Й це він наніс той фатальний удар в спину, це він був причиною смерті батька і це такий подарунок він подарував на мій День Народження.
Нам з мітір'ю вдалося вбігти з тої страшної платети. Ми 3 роки прожили на Татуїні, зводячи кінці з кінцями, але все-таки жили. Жили до тих пір, поки мою матір не посадили до в'язниці за борги.
Мене, 15-ти річного підлітка хотіли відправити до інтернату, але мене запримітив Майстер-джедай (не хочу називати його імені) й став опікуватися мною. Він відчув у мені силу й став навчати мене тому, чого вмів.До цього часу я хотів помститися тому сітхові, але світла сторона сили відкрила у мені здатність утихомирювати свій гнів. Мені вистачило сили пробачити того чоловіка. За це я вдячний своєму наставникові.
Але мені потрібно визволити свою матір з неволі (точніше викупити). Майстер підшукав мені роботу на Корусканті, але для цього потрібне громадянство Республіки. Майстер пообіцяв мені, що після визволення моєї мами з тюрми, він приведе мене на навчання до академії Джедаїв, і ,може, в майбутньму я буду протистояти темній стороні на благо усієї Галактики!!!
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 30.5.2009, 21:42
Пост #2
Товариш
Репутація:   445  
Order of Anfor
Level 1
Rank:Inquisitor
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 8.12.2008
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Что ты знаеш про планету Набу???
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 30.5.2009, 21:43
Пост #3
Гайдазавр
Репутація:   3364  
Republic
Level 1
Rank:Citizen
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 19.2.2008
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
i
Сповіщення:
Заявка не відповідає правилам розділу
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения

Тема закрытаОткрыть новую тему
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

 




Текстова Версія UAGALAXY © 2006 - 2020 Поточний час: 2.5.2024, 11:12