3 Сторінки V  1 2 3 >  
Тема закрытаОткрыть новую тему
> Zips
post 8.2.2016, 19:05
Пост #1
Товариш
Репутація:   1202  
Order of Anfor
Level 1
Rank:Resident
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 12.3.2011
1
Clan Personal Support Holocron
Власник цього голокрону зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
(якщо тільки вона уже не була зменшена за рахунок Premium/VIP голокрону).
Вагомий аргумент у запрошенні його до свого клану!
1
Новорічне печиво
За успішне виконання новорічного квесту 2020!

Цей артефакт - новорічне печиво, яке є смачним додатком до новорічного столу його власника!
Я ознайомився з правилами поведінки на ігрових серверах, правилами Нашої Галактики та Кодексом, а також Загальною Інформацією, та Історією Ордену.

Данні:
Ім’я:Микола
Вік: 20
Студент, 2 курс, факультет фізики.
Ботів нема.
Клани:
SW- Хоть вбийте, не пам'ятаю.
SO-Розпад клана.
EMP- Виникла така ситуація, при якій мені гравець Під назвою Sanguis, запропонував, вступити у нову Імперію, яку він хотів створити, викликавши на ОБ Тодішню імперію. Ну я впринципі і згодився, так вийшло, що покинув клан, і чекав, коли буде так званий заколот на Імператора, але там щось не вийшло, а назад, якось вертатися не хотілося.
MC- Розпад клану.
BS- скучно, на той період, коли я був там, не було ніякої активності, а також ніякого майже спілкування між сокланами у конференції.

08.02.2016=8+2+2+1+6=19
Причини вступу.
1. Знайти спокій
2. Подобається Ідеологія, а також Кодекс а саме:
1. Лицар Анфору себе не обмежує у використанні сили, можна використовувати будь які методи для досягнення своєї цілі.
2. Людина, має бути всебічно розвинена, тобто, завжди має вдосконалювати себе.
3. Також, хочу бути частиною великої сім’ї, яка допомагає один одному, якщо в когось з’явилися труднощі.( Звідки я це взяв?). Отже, я деяких Лицарів, просив по допомогу, і ні один з них, не відмовив мені нейтралу. Якщо у вас таке лояльне відношення до нейтралів, то лиш можна представити, на скільки у вас згуртований колектив.



Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 8.2.2016, 19:14
Пост #2
Свояк
Репутація:   543  
Клан-модератор
Order of Anfor
Level 1
Rank:Ancient
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 6.6.2008
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
2
Candy cane
Restores one time 100% of your health on activation on any server except OD and Pure OB games.
Новорічне печиво
За успішне виконання новорічного квесту 2020!

Цей артефакт - новорічне печиво, яке є смачним додатком до новорічного столу його власника!
i
Сповіщення:
Оформлено верно.
Приступаем.


Твою заявку я ждал очень долго.
Я твою историю прочитал полностью и ты это знаешь, и у меня в ней появился один вопрос:
Почему именно клон? Почему ты выбрал себя в виде клона то?

Цю повідомину відредагував Sogun: 8.2.2016, 19:16
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 8.2.2016, 20:13
Пост #3
Товариш
Репутація:   1202  
Order of Anfor
Level 1
Rank:Resident
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 12.3.2011
1
Clan Personal Support Holocron
Власник цього голокрону зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
(якщо тільки вона уже не була зменшена за рахунок Premium/VIP голокрону).
Вагомий аргумент у запрошенні його до свого клану!
1
Новорічне печиво
За успішне виконання новорічного квесту 2020!

Цей артефакт - новорічне печиво, яке є смачним додатком до новорічного столу його власника!
Sogun

Як казав мій друг, щоб щось почати обговорювати, потрібно почати з визначення.
Клон – точна генетична копія, тієї чи іншої людини. Спочатку, я хотів, описати в рольовій історії саме себе, в точності відобразити свій характер, переживання, думки. Але нажаль, це зробити вельми складно. І тому я вибрав, що буду саме клоном, тобто, головний персонаж моєї рольової історії –це частина тієї людини, яка сидить зараз перед комп’ютером. Цей Клон і є мною, тільки з деякими відмінностями у характері.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 8.2.2016, 20:26
Пост #4
Lifelover
Репутація:   759  
Order of Anfor
Level 1
Rank:Mortal
A.F.: (2)
A.JA.: (0)
З нами з: 24.7.2009
2
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Clan Finance Support Holocron
В фонд клану власника цього голокрону щодня надходить +100 CUAG.
Власник цього голокрону турбується про стабільні грошові надходження до клану, в якому він зараз перебуває.
Вагомий аргумент у запрошенні його до свого клану!
1
Joker
Лиходій всесвіту, має збочене відчуття гумору і IQ 190..
Привет, тут один молодой человек не справился с квестом - но ты же справишься, верно?)

Найди ники всех Магистров и Вархедов и напиши в каком году они находились на этих должностях. И не в коем случае не сильно надоедай самим магистрам и Древним Ордена.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 8.2.2016, 20:48
Пост #5
† RIP †
Репутація:   954  
Order of Anfor
Level 1
Rank:Guardian
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 14.9.2008
2
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Clan Finance Support Holocron
В фонд клану власника цього голокрону щодня надходить +100 CUAG.
Власник цього голокрону турбується про стабільні грошові надходження до клану, в якому він зараз перебуває.
Вагомий аргумент у запрошенні його до свого клану!
1
XJedi футболіст
Гравець бере участь у реальних спортивних сходках порталу де грають в футбол
Я, полагаю, ты ознакомился с ролевой составляющей нашего Ордена.
К тебе два вопроса:
1. Какие плюсы и минусы можешь выделить в нашей ролевухе?
2. Какой путь развития тебе больше всего по душе? Ну и собственно, почему именно этот?
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 9.2.2016, 1:25
Пост #6
Товариш
Репутація:   1202  
Order of Anfor
Level 1
Rank:Resident
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 12.3.2011
1
Clan Personal Support Holocron
Власник цього голокрону зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
(якщо тільки вона уже не була зменшена за рахунок Premium/VIP голокрону).
Вагомий аргумент у запрошенні його до свого клану!
1
Новорічне печиво
За успішне виконання новорічного квесту 2020!

Цей артефакт - новорічне печиво, яке є смачним додатком до новорічного столу його власника!
Templar

Плюси +

1. За моїми спостереженнями, клан завжди виконував те, для чого був створений. А точніше для збереження балансу сил, між темною і світлою стороною. Ніколи не бачив, щоб Анфор приймав участь, у тому, щоб влада була сконцентрована на одному боці сили. Керівництво клану, завжди робило, все можливе, для того, щоб баланс не був порушений. Оцінювали обстановку у галактиці,зважували всі «за» і «проти», і приймали рішення, на яку сторону стати. І Відповідно укладали союзи як з Імперією так і з Республікою.

2. Створення цікавих рольових напрямків, Дженсаарай, Джал-Шей, Тийа. Які сприяють розвитку ордену, і кожна людина з клану, може піти туди, де як вона думає, зможе допомогти клану. Також, мені сподобалося, що майже все у вас у рольовій формі.

3. Кодекс, також досить цікавий елемент рольової, на вигляд банальний плюс, але в цьому стоїть своя заковика. Тобто, його завжди дотримувалися гравці клану, як і на форумі, так і на серверах. Видно по поведінці.

Мінуси –

1.Як на мене, то замало інформації про орден Анфор. Те, що написано, є достатнім, для того, щоб зрозуміти, ідеологію ордену, але як на мене, хотілось б побільше дізнатися про ваше братство. Про традиції а також історію.

2. Здалося б також заявки на вступ, зробити в рольовій формі. І це буде додавати деякої атмосфери в заявках.
Відповідь на питання номер 2.
Над цим питанням я задумувався, коли йшов сюди. Як на мене, мені б підійшов шлях Тийа. Бо одна із причин, вступу в орден, це знайти внутрішній спокій. А архівувати і описувати події, в деякому сенсі мені допоможе здобути спокій. Писати історію, або ще щось, це ніби створювати свій світ, і допомагає розібратися в своїх думках. Впринципі, це мені подобається, як хобі. Також хочеться навчитися жити в гармонії зі всім живим. На мою думку, я зможу реалізувати себе у цьому напрямі.

Rikimaru
Sarim, Sandman, Spellman. – Перші магістри Анфору. Рік початку правління початок 2008.
Abbice замінив Джета приблизно в кінці 2008 року.
А також 2 місяці потому, на пост магістра вийшов Sparrow
Магістрат на кінець 2008: Sandman, Abbice,Spellman, Sparrow.
У кінці 2009 Abbice пішов з посту. І на його місце поставили Cheshira.
Через декілька місяців, Spellman покинув магістрат.
І на 2010 рік , Керівництво було таке: Cheshir, Sparrow, Sandman.
Ніяких змін не відбувалося, до середини 2010 році, коли була проведена реформа. І Спеллман став Месією клану.
На початку 2011 року, Sparrow мав конфлікт, зі Спелманом, і покинув свою посаду.
Керівники клану на початку до середини 2011 року: Spellman-Месія. Магістри: Sandman, Cheshir.
В середині 2011 році, Спелман попав під перманентний бан на форумі. І не зміг більше керувати кланом, тому всі обов’язки перейшли до магістрату з двома магістрами. Через невеликий проміжок часу, до клану знову вступив Sparrow, і повернувся на місце магістра.
Магістрат в середині 2011 році: Cheshir, Sparrow, Sandman.
Була змінено кардинально влада, попередні магістри, пішли на заслужений відпочинок. А замісь них прийшли такі люди: Remres, Nosferti і Templar.
На початку 2012 році, Soma(Nosferti) покинув свій пост, передавши права Lossberg'y.
Через 3-4 місяці клан був видалений.
Але, на початку 2013 Клан відродився. І на той час тимчасовими главами клану були: Stinson, Lossberg, Nosferti.
Після того, як всі бувші люди ордену вернулися, був створений офіційний магістрат в який входили: Lossberg, Remres, Nosferti.
В кінці 2013 році, замісь Remresa, на посаду магістра став Daitro.
В середины 2014 поближче до кінця. Магістр Lossberg віддав свій пост Merchanty.
Магістрат на кінець 2014 року: Daitro, Merchant, Nosferti.
В кінці 2014 року Soma покинув Магістрат. А замісь ноьго, став магістром Ars.
В цей самий час Daitro став месією, і через місяць склав свої повноваження.
Магістрат на початок 2015 року: Daitro, Ars, Merchant.
На початку 2016 році, на місце Мерчета став Sogun.
Магістрат на початку 2016 і до сьогодні: Daitro, Sogun, Ars.
Вархеди
Звання Вархед почало видаватися як посада в 2010 році. Першим Вархедом був Арс з 2010 до початку 2011. Другим Вархедом є Excont який пробув на цьому пості аж до кінця 2011 року. Потім на один місяць на цю посаду назначили Stinsona, не знаю чому він пробув, такий короткий період, на цій посаді. Після Стінсона Вархедом був Кенд, аж до розпаду клану. Після відновлення Ордена, Вархедом став Forget Me Not, який був ним з 2013 по 2014 рік. Коли Forget Me Nota, виключили з ордену на його місце був призначений Арс з середини 2014 року. Коли Арса, назначили Магістром ордену, він порекомендував на свою посаду Родні. Родні вибрали Вархедом на кінець 2014 Році.


Цю повідомину відредагував Zips: 9.2.2016, 20:08
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 10.2.2016, 1:57
Пост #7
Свояк
Репутація:   543  
Клан-модератор
Order of Anfor
Level 1
Rank:Ancient
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 6.6.2008
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
2
Candy cane
Restores one time 100% of your health on activation on any server except OD and Pure OB games.
Новорічне печиво
За успішне виконання новорічного квесту 2020!

Цей артефакт - новорічне печиво, яке є смачним додатком до новорічного столу його власника!
Вопрос от меня организационного момента:

Готов ли ты, если что, покупать голокрон себе?
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 10.2.2016, 12:05
Пост #8
Lifelover
Репутація:   759  
Order of Anfor
Level 1
Rank:Mortal
A.F.: (2)
A.JA.: (0)
З нами з: 24.7.2009
2
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Clan Finance Support Holocron
В фонд клану власника цього голокрону щодня надходить +100 CUAG.
Власник цього голокрону турбується про стабільні грошові надходження до клану, в якому він зараз перебуває.
Вагомий аргумент у запрошенні його до свого клану!
1
Joker
Лиходій всесвіту, має збочене відчуття гумору і IQ 190..
Вах, приятно видеть добросовестное выполнение. rolleyes.gif

Какие у тебя хобби, увлечение в жизни? Чего хотел бы достичь?
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 10.2.2016, 14:49
Пост #9
Товариш
Репутація:   1202  
Order of Anfor
Level 1
Rank:Resident
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 12.3.2011
1
Clan Personal Support Holocron
Власник цього голокрону зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
(якщо тільки вона уже не була зменшена за рахунок Premium/VIP голокрону).
Вагомий аргумент у запрошенні його до свого клану!
1
Новорічне печиво
За успішне виконання новорічного квесту 2020!

Цей артефакт - новорічне печиво, яке є смачним додатком до новорічного столу його власника!
Rikimaru

Хобі і захоплення.
1. Цікавий пошук істини. Дізнатися що це таке, і в яких формах їх можна зустріти. Також цікавлять, ті речі, які мене оточують, і намагаюся їх зрозуміти і пояснити.( кохання, дружби,справедливості і.т.п). Також, мені цікаво, в чому ж сенс життя.
2. Люблю читати книжки. Віддаю перевагу жанру фентезі. Але хочу вийти за рамки свого комфорту, і в планах почитати класику, а саме письменника під назвою Ернест Хемінгуей. Читав його один твір «Старий і море», мені дуже сподобалося, те, що у нього головний герой не здається, і бореться до самого кінця, й всіма силами намагається дойти до своєї мети. Фентезі, подобається, тому що, тут немає обмежень, тобто це наново створений світ, зі своїми законами.
3. Музика, найбільше мені подобається рок і метал. Імпонують такі групи: Nirvana, Asking Alexandria, Iron Maiden, Red, Unheilig, My Darkest Days, Powerwolf,Ария, Breaking Benjamin, One republic, Hollywood Undead, Starset, Nickelback. І так дальше, список можна продовжити, але то вже буде забагато.
4. Фільми,Серіали. Полюбляю фентезі, фантастика, детективи. А саме «Теорія великого вибуху», «Доктор Хаус», «Теорія брехні», «Менталіст», «Той що читає думки», «Альф», «Стар трек». І так дальше. Улюблена Акторка Робін Танні. Особливо запам’яталися такі фільми і серіали у яких брала участь «Чаклунство», «Монтана», «Втеча з в’язниці».
5. Їжа, якщо є настрій, то можу, зробити якусь страву, відносно недавно почав цікавитися, на даний момент я новачок, більш-менш, вмію робити тільки три страви.
6. По моїй невеликій історії, можна зробити висновок, що в деякій мірі люблю писати твори. Бо, як на мене, під час цієї роботи, я можу розібратися зі своїми думками, а також створити щось своє, тут можна уявляти і уявляти, тобто немає ніяких меж.
7. Гра в шахмати. Люблю шахмати, за те, що є велика кількість можливостей, і кожен хід, веде до нової унікальної позиції, у якій потрібно розгадати плани супротивника, а також придумати свою тактику ведення бою. Можна прирівняти до життя, що тут так само, кожен наш вибір, веде до якоїсь іншої ситуації.
8. Дота. Подобається за динамічність, а також за непередбачуваність деяких моментів.
Досягнення.
Перше, що я хочу досягти, це завершити навчання у університеті. Друге, написати свою книжку. Третє, випустити свій музикальний альбом. Четверте, хотів би працювати, над проектом побудови Підводного міста, або міста на місяці.

Sogun

Так зможу.

Цю повідомину відредагував Zips: 10.2.2016, 14:50
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 10.2.2016, 16:55
Пост #10
Lifelover
Репутація:   759  
Order of Anfor
Level 1
Rank:Mortal
A.F.: (2)
A.JA.: (0)
З нами з: 24.7.2009
2
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Clan Finance Support Holocron
В фонд клану власника цього голокрону щодня надходить +100 CUAG.
Власник цього голокрону турбується про стабільні грошові надходження до клану, в якому він зараз перебуває.
Вагомий аргумент у запрошенні його до свого клану!
1
Joker
Лиходій всесвіту, має збочене відчуття гумору і IQ 190..
(Zips @ 10.2.2016, 14:49) *

Цікавий пошук істини. Дізнатися що це таке, і в яких формах їх можна зустріти

Интересовался религией в целом, и какие понравились? Какая философская школа пришлась по душе?)

Фэнтези говоришь..Какая САМАЯ любимая книга, если такая есть?
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 10.2.2016, 23:52
Пост #11
Товариш
Репутація:   1202  
Order of Anfor
Level 1
Rank:Resident
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 12.3.2011
1
Clan Personal Support Holocron
Власник цього голокрону зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
(якщо тільки вона уже не була зменшена за рахунок Premium/VIP голокрону).
Вагомий аргумент у запрошенні його до свого клану!
1
Новорічне печиво
За успішне виконання новорічного квесту 2020!

Цей артефакт - новорічне печиво, яке є смачним додатком до новорічного столу його власника!
Rikimaru
Як на мене, більшість релігій створені, для того, щоб керувати людьми, і не давати їм розвиватися. В то що я вірю, скоріш не релігія, а якийсь напрям. Я прихильник Деїзму. Як на мене, то Бог існує, і створив наш всесвіт, але подальшої участі не брав. Як на мене, мусить бути якась істота, яка якби створила наш світ. Бо мені так здається, що сам по-собі він створитися не міг, якась там нечайна штука типу великого вибуху. У Випадковість, я не вірю. На мою думку та подоба, живе поза межами простору і часу. І вона має дуже розвинений мозок. Вона може прорахувати все і всьо. І я так думаю, що вона прорахувала варіант, типу, якщо вона потяне за ниточку атома, то відбудеться великий вибух, і створиться наш світ.( Великий вибух, я взяв як образне поняття, там може бути будь яка інша гіпотеза.).
Філософське вчення.
Як би це дивно не звучало, але я прихильник «Просвітництва». Я згодний, з тим, що знання і розум потрібні, для того, щоб стати свобідною людиною, а також пізнати істину. Тут об’єднані дві на вигляд не сумісні точки зору, Емпіризм та Раціоналізм. Наприклад предмет фізика, для того, щоб створити теорію, можна вибрати два шляхи. Перший, метод експерименту, і на основі дослідів збудувати свою теорію. Другий, виведення теорій за допомогою математичних логічних перетворень. На основі цього прикладу, можна зробити висновок, що наш світ потрібно досліджувати обома способами, а Просвітництво, дає нам цю змогу.
Улюблена книжка.
Хм, як такої самої любимої книжки немає. Але є, дві книги які я б хотів відзначити. Це «Повелитель Кланов», автор Кристи Голден, а також «Старий і Море», Хемінгуей. Перша книжка, я хочу розповісти не про головного героя, а про Блекмура, ворога Тралла. З перших сторінок можна побачити, як убили батьків орка, і його приютила до себе людина, правда не за просто так. Хотів зробити з Трала могутню зброю, яка наділена силою орків, і розумом людей. З самої початки Книжки Блекмур був простим лейтенантом, але згодом, за допомогою своєї зброї. Він збільшив свої статки, і став Генерал-Лейтинантом, а також був відповідальний за табори, у яких тримали поневолених орків. Вот тут починається вся загвіздка, Алкоголь, Влада,Багатство, погубило його. Звідки модна зробити такий висновок? Був такий момент, про роздуми орка, що у Блекмура були два періоди. Перший, він карав Тралла просто так без всякої причини. Другий, він був добрий і розмовляв з Тралом. І він втратив свого любимця, який втік від нього. Ще один доказ, що його звели в могли саме ці чинники. Це вбивство Тарети, яка було його коханкою, а також таємною подружкою орка, яка рахувала його за брата. З тексту можна побачити, що коли Генерал-Лейтинант, буде мати владу, над великою кількістю територій, то він її не забуде. Цього всього можна було запобігти, якби Блекмур вів себе адекватно, а також здійснив би свій план. Мене вразило, те, як влада, багатство, алкоголь, зводить людину з розуму.

Цю повідомину відредагував Zips: 10.2.2016, 23:53
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 11.2.2016, 12:00
Пост #12
Lifelover
Репутація:   759  
Order of Anfor
Level 1
Rank:Mortal
A.F.: (2)
A.JA.: (0)
З нами з: 24.7.2009
2
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Clan Finance Support Holocron
В фонд клану власника цього голокрону щодня надходить +100 CUAG.
Власник цього голокрону турбується про стабільні грошові надходження до клану, в якому він зараз перебуває.
Вагомий аргумент у запрошенні його до свого клану!
1
Joker
Лиходій всесвіту, має збочене відчуття гумору і IQ 190..
Это наверное будет самое сложное задание : опиши свой характер, и оцени его со стороны. Что может нравится людям, а что нет?

Орда или Альянс?)
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 11.2.2016, 12:43
Пост #13
Shadow Knight
Репутація:   3623  
Order of Anfor
Level 1
Rank:Magister
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 15.12.2007
3
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Clan Finance Support Holocron
В фонд клану власника цього голокрону щодня надходить +100 CUAG.
Власник цього голокрону турбується про стабільні грошові надходження до клану, в якому він зараз перебуває.
Вагомий аргумент у запрошенні його до свого клану!
Дякую!
За участь у акції "Summer 2018" - фінансову підтримку.
Офіційна подяка від порталу XJedi

Автоматично зменьшує термін покарань на серверах за порушення правил на 50%
Модератори видають меньші на 50% терміни покарань на форумі за порушення правил.
Прохання до суддів і модераторів проявляти особливу лояльність при розгляді скарг від власника цієї подяки!
1
Repeater
У Вашому інвентарі з імовірністю 25% з'являється Repeater.
Одна з найкращих автоматичних бластерних гвинтівок. Була широко розповсюджена під час Галактичної Громадянської Війни. Швидка і дуже влучна, використовується елітними імперськими штурмовиками. Має два режими вогню: автоматична черга і плазмомет (дуже ефективний проти Джедаїв).
1
Nanosuit
Special: health regeneration, strong melee damage & knockback

Секретная разработка имперских наемников. Нанокостюм повышающий выносливость. Был украден со складов империи мандалорианцами.
2
Bones
Special: damage +50%

Викрадений з храму жертвоприношень Культу Смерті, меч пронизує Темна Сторона Сили! При проникненні в тіло суперника, виплескує руйнівні потоки плазми, що спалюють кістки і кров живих істот.

Не можна використовувати як два меча в дуалах. Тільки один в правій руці.
Cherche-Coeur Silver
Ці мечі були виковані з чистого срібла, вивезеного з Хоту ще з часів Старої Республіки, спеціально для переможців галактичного турніру SEGS. Нині ці мечі знаходяться в руках тих, хто зробив вагомий внесок в розвиток порталу.
6
Champion of The Tournament
"XJedi Crystal"
Candy cane
Restores one time 100% of your health on activation on any server except OD and Pure OB games.
Новорічне печиво
За успішне виконання новорічного квесту 2020!

Цей артефакт - новорічне печиво, яке є смачним додатком до новорічного столу його власника!
Champion of The Tournament
"Maze Of Death 2014"
Champion of The Tournament
"SW Liga 2013"
Champion Of The Tournament
"Olympic Games 2014"
Я в последнее время люблю решать логические задачки. Интересно посмотреть как ты справишься с одной из них:

Объясни мне, по какому правилу была сформирована нижеуказанная числовая последовательность:

1
11
21
1211
111221
312211
13112221
1113213211

Если поймешь, то попробуй продолжить.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 12.2.2016, 13:43
Пост #14
Товариш
Репутація:   1202  
Order of Anfor
Level 1
Rank:Resident
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 12.3.2011
1
Clan Personal Support Holocron
Власник цього голокрону зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
(якщо тільки вона уже не була зменшена за рахунок Premium/VIP голокрону).
Вагомий аргумент у запрошенні його до свого клану!
1
Новорічне печиво
За успішне виконання новорічного квесту 2020!

Цей артефакт - новорічне печиво, яке є смачним додатком до новорічного столу його власника!
Rikimaru

Позитивні риси характеру.

Доброта, цю рису скоріш за все у мене виховали батьки. Вони казали: «Якщо можеш допомогти людині, то обов’язково допоможи, а потім вона виручить тебе. ». Я завжди намагався, не бути осторонь чужих проблем, тобто, якщо мене просили допомогти, і я мав час, то обов’язково робив все, щоб урятувати її з тої чи іншої ситуації.

Порядність, аналогічно до попередньої риси, її виховали у мене батьки. У всіх ситуаціях потрібно завжди бути людиною. Не потрібно бути гнилим і безхребетним, і підставляти інших людей, або без всякої на то причини принижувати їх. Але, якщо не дай бог, ви зустрінетеся з підлою людиною, і вона вас підставила, або зрадила, то в такому випадку, потрібно її наказати. Чому? Це навіть помстою назвати не можна, а скоріше совістю, гидко, що така мерзота зможе підставити, або зрадити нормальну людину.

Обережний, обачний. Намагаюся завжди, прорахувати всі можливі варіанти, а також наслідки, які можуть спричинити мої вчинки. Спонтанні вчинки також є, але стараюся, все прорахувати, щоб приємних сюрпризів не було. Вони звичайно є, бо всього, ми, люди, не можемо прорахувати, але цих неприємних ситуацій помітно поменшає.

Самокритичний. Проявляється не в тому, що шукаю помилки свої конкретні помилки, а більше в загальних поняттях. Щось не дописав, десь мало старався, не достатньо інформації надав і.т.п.

Довожу справу до кінця, принаймні стараюся це робити. Я написав, невелику рольову історію на вступ до вашого клану, бо на мою думку, те що я написав цей твір, підкреслює те, що я хочу і страюся сюди вступити.

Почуття гумору. Буває таке, що можу розрядити дуже напружену обстановку. Та й ніхто не скаржився на моє почуття гумору, а бо те, що його немає.

Негативні.

Надоїдливість. Буває таке, що надоїдаю дуже сильно людям своїми просьбами, питаннями, балакучістю. Правда, мені цього ніхто не казав, але по їхнім очам було видно, як вини сердито дивилися, і мабуть зараз матюкати мене почнуть. Хотя, це може бути і параноя. Як казав Пан Скролл: «Ти задаєш нормальні запитання».Але мені все рівно здається, що я нав’язуюся людям.

Неуважність. Також досить неприємна рисаЧерез яку, я не міг зробити адекватних висновків, а також робив помилки в елементарних речах, і потрапляв у різні халепи. Бувало, таке, що звинувачував людину в тому, чого вона не робила, бо не замітив деяких очевидних деталей. А потім вияснювалось, що то не вона і я так: «Упс».

Ревнивість. Ну як сказати, ця риса характеру проявляється до людина, яка мені є дорогою. А саме основне, хочеться, щоб вона говрила тільки зі мною, і більше ні з ким. Я б сказав тут проявляється, як і ревність, так і егоїзм. Правда не можу я сказати, що егоїстична людина. І тому я це відніс, до ревності, бо мені так здається, що ревність більше підходить.
Невпевненість. О, це штука дуже страшна, і через неї багато чого зроблено не було, бод уже багато сумнівів знайшов. Правда в тих ситуаціях, треба було діяти, а я сидів склавши руки, і думав. Також моя невпевненість проявляється, в тому, що інколи недостатньо наполягав на своїй думці, і тим самим попадав під вплив інших.

Лінь. Проявляється в тому, що ті речі, які я не люблю робити, а їх потрібно конче зробити. Я виконую їх на халяву. Також, буває, що потрібно йти далі, і досягати більших висот, а я задовільняюся здобутим. Правда, характерна особливість якщо є «хочу», то я максимально стараюся. Вот наприклад, взяти мою заявку, є квести, які потрібно виконувати, все розписувати і.т.п. І є така риса, як лінь, але є і прагнення до досягнення мети, і я намагаюся, найстаранніше виконувати квести. Але мені так здається, що не достатньо старанно.

Щоб зрозуміти, яку фракцію вибрати, спочатку потрібно розібратися, що предcтавляє собою Орда і Альянс.
Перша книжка, яка описує нам про всесвіт Варкрафт, називається «Восход Орди». В цій книжці розповідається, про орків. Спочатку вони не були такими войовничими, а також жадібними до крові, як ми бачимо з гри, Варкрафт, а також з подальших книжок, і навіть їхній колір шкіри був коричневим. Вони вели мирне життя, без всякого насильства, грабежів, а також убивств. Також, вони мали шаманів, які спілкувалися з природою, а також з легендарними вождями давнини, й іншими предками. Які допомагали своєю силою в побуті, а також в полюванні. І цей зв’язок був добровільний, між силами природи і вибраним орком. Найсильнішим з них був шаман Нер-зул. Він був ватажком всієї орди, і кожен вождь завжди прислуховувався до нього.
Також в цьому світі який називається Дренор. Жила раса Дренеїв, яки попали сюда за допомогою інопланетянина Куура. А лідером цієї раси був Велен, який спас свою расу від вимирання. Бо його брати Кіл-Джеден і Архімонд, не побачили істини і продалися темному владиці Саргаресу. Який зробив з них напівбогів. Його бувші друзі, вважали, що він зрадив їх, і прагнули помсти, вони шукали його по всій галактиці, доки не найшли на забутій планеті Дренор. Кіл-Джеден вирішив, що йому Велена убивати не потрібно, бо це буде занадто благородно з його сторони. Тому вирішив здійснити свій підступний план. Він появився у сні Нер-Зулу, взявши образ його коханої, яка давно померла. Орк думав, що це духи говорять до нього, і таким способом демон використав його, для того, щоб розпочати війну з дренеями і помститися Велену. Потім, так склалися обставини, що природа відмовилася відгукнутися на поклик шаманів. І тому Нер-зул запідозрив біду і відправився до гори духів. Увійшовши в гору, духи були невдоволені ним, бо вони нічого подібно не наказували, і відвернулися від Орка. Вертаючись назад, по-дорозі, його підстерігав Гул-Дан і Кіл-Джеден. Але, як вияснилося після спілкування, з предками, у нього виникла апатія після якої він не зміг нічого зробити. І його місце посів його учень Гул-Дан, який заключив договір з демоном. Суть договору була таковою, що Гул-Дан знищує дренеїв, а в обмін Кіл-Джеден, дає оркові величезну владу. Договір був здійснений на крові. Орки випили Кров Демона Манарота, і стали кровожадними, їхній колір шкіри помінявся на зелений, а очі стали червоними, як у демонів. Навіть у тих, хто відмовився заключати договір. Орки виконали, свою частину договору, але взамін нічого не получили.
Висновок: На мою думку головну негативну роль зіграв тут не Гул-Дан, а Нер-Зул. Тому що вся влада було сконцентрована у нього, говорилося, що він був досить сильним шаманом, але не міг розпізнати брехню демонів. Правда, йому хватило розуму дійти до гори предків і дізнатися правду. Але, після розмови з духами, він не захотів боротися, а впав у апатію. Ця невпевненість, недалекоглядність, не спроможність щось зробити, коштувала оркам великої ціни. Правда, були і ті, хто відмовився заключити договір з демонами, такі, як Дуратор. Ще один факт, все ж таки знайшовся клан, який зрозумів, що тут щось не так, а чому ж інші не зрозуміли? Також, нікоми не прийшло на думку відвідати гору духів, щоб дізнатися правду. Це значить, що більшість орків недалекоглядні. Більша частина відповідальності стоїть на Нер-Зулу, але і інші винні також. Ідемо дальше.
Наступна книжка у нас автора Джеффа Грабба «Последний Страж». В цій книжці розповідається про Медива і Кхадгара. В цій книжці можна зазначити лиш одне, що чарівники людей, зберігають книги, отже вискоцінують знання. Чого я не бачив у Оркських шаманів. Прадва, чаклуни і чаклунки, якби використовують її. А вот шамани живуть у гармонії з нею.
Висновок: Альянс зберігає знання, але чаклуни змушують природу виконувати їхні накази. Про те, шамани, співіснують з нею, і природа є частиною їх. Подобається, що Альянс зберігає знання. Подобається, що шамани до природніх сил відносяться більш лояльно.
Наступна книжка «Потоки Тьми». В цій книжці розповідається, про наступ орків на світ Азероту. Впринципі все тут логічно. Забудем попередні помилки орків. Так як їній світ був зруйнований, і вирощувати їжу, там неможливо, отже потрібно найти нові землі, на яких буде можна жити. Але всежтаки завойовники були переможені на поразку орків зіграло такі чинники. Перший, майже не було ніякої тактики. Тобто, все йшло на силу і кровожадність. Другий, об’эднання всіх земель Лордерону в одне ціле, щоб дати відсіч загарбникам. Третій, друга зрада Гул-Дана, Огрім Думхаммер, проявив милосердя до чаклуна.
Висновок: Тут складно зробити правильне рішення. Якщо просто провести переговори, між людьми і орками, я сумніваюся, що народи азероту, віддали частину своїх земель незнайомій і дуже підозрілій расі. Об’эднання людей, свідчить про те, що вони є згуртовані, і хочуть обороняти свої землі. Правда один король засумнівався у перемозі своєї раси, і хотів заключити мирний договір з орками. Зрада Гул-Дана, це зіграло вельми важливу роль, якби Огрім Думхаммер ліквідував цю загрозу, то у його народу, було б більше шансів на перемогу, як кажуть: «Хто зрадить один раз, зрадить і вдруге». Люди, не змогли терпіти зради короля Альтерака Пернольда, і взяли його королівство під свій контроль, і намагалися законним способом притягти до відповідальності.
Ідемо дальше наступна книга «По ту сторону темного портала». В гру вступає забутий всіми Орк Нер-Зул. Який знову чуть не погубив Дренор, а разом з ним і Азерот, зігравши на своїх амбіціях. Він хотів доказати, що спроможний спасти орду, і для цього, він хотів відкрити нові портали, в інші світи, для цього йому було потрібні 3 речі, це: «Скіпетр Саргареса», «Книга Медива», «Череп Гул-Дана». В нього б все вийшло, якби в цю події не втрутилися Туарліон, Ельфійка Алерія, і чарівник Кхадгар. Якби шаман відкрив портали в інші світи, це б розірвало Дренор і Азерот на частини.
Висновок: Самолюбство, гордість і самолюбство, привели до поразки Нер-Зула. І тут ми можемо бачити, що він мало чим відрізнявся свого учня, Гул-Дана.
Наступна книга «Повелитель кланов». Про Блекмура, я вже вам розповідав. Тепер потрібно розповісти про головного героя Тралла. Який пройшов нелегкий і довгий шлях. Він спочатку був рабом, потім гладіатором, а в кінці шаманом і Вождем орди.
Висновок: Звідси можна зробити висновок, що орки можуть бути також відважними, і створити свою міцну державу, що і зробив Тралл. Але, якщо так подивитися, він також мав знання людей. І тут виникає запитання, міг він звільнити своїх братів і сестер з резервацій, і досягти таких успіхів? Нажаль точно сказати ми не можемо, значить цей факт залишається сумнівним.
Наступна книжка, «Джайна Праудмур: Прилив войны». В ній розповідається, про катаклізм, який назріває в Азероті. Тралл а в майбутньому Гоє’ль, вирушає назад до Дренора, щоб зрозуміти, як можна вилікувати там ьешню природу. Вождем Орди, стає запальний Гаррош Пекельний крик. У якого також заграли Амбіції, як у Нер-Зула, йому було не по-собі, коли Тралл назвав їхню країну на честь свого батька, а головне місто на честь Огрімма Думхаммера, а його батько не получив такої почесті. Лишень один слід Гаррош залишив після себе, це коли була війна між Королем-лічем, і всім живим. То плацдарм, на якому висадився вождь Орди називалася: «Висадка Гарроша». Спираючись на свої амбіції, цей новий ватажок розв’язує нову війну з Альянсом. І зробив ще вельми страшний вчинок, він скинув камінь під назвою райдужне зосередження на Термор, це був геноцид, місто було знищене вщент, нічого живого не зосталося. Джайна Праудмур, захотіла помсти, і використати цей радужний кмінь проти Огріммара. Правда, Го’єль вчасно повернувся, і повернув чаклунці розум.
Висновок: Ми бачимо, що амбіції Орди, вже не перший раз гублять її. Єдиним адекватним Вождем був лише Тралл, який добився того, щоб орки мали свій дім. А Гаррош, і Нер-Зул, думали лишень про власні амбіції, і тому обоє програли, і відповідали за свої дії. На відмінну від Гарроша, Джайна проявила правильний акт милосердя щодо Огріммара, а вот ватажок орди нікого не слухав крім свого нового сірого Орка Малкрока.
Також, візьмемо гру, Варкрафт 3. Ви скажити, що існує такий Артас Ментіл, який зрадив свій народ. Але в цьому є декілька нюансів, він захищав свій народ до останнього, поки не з’їхав зрозому від шепоту Фростморна. Це його характеризує, як правитель, який дбає про свій народ, він вибрав свій шлях і свою долю. Також тут потрібно сказати, про відважність орків, які пліч о пліч билися проти Палаючого легіона, і багато хто проявив мужність і сміливість, щоб цей світ не був зруйнований, за цей вчинок, я думаю, вони заслужили називати своїм домом Азерот. Хочеться відзначити, сміливість Грома Пекельного крику, який знищив демона Маннарота, і звільнив орків від його влади. Він відповів за свої вчинки. Це характеризує орків, як доблесних воїнів.
Думаю я описав достатньо, щоб вибрати свою Фракцію. Я думаю, що б почував себе комфортно у Альянсі, ніж у Орді. Було занадто багато помилок, у орків, яких можна було уникнути. Якби зміг, то я б став чарівником, бо у них власний устрій правління, і вони є незалежними від інших правителів. Цінують знання, а отже, стають мудрими правителями, а також творити чудеса своєю магією. Також завжди прагнуть бути кращими, ніж вони є. І здобувати все нових висот.

Ars
1
Одиниця.
11
Одна Одиниця.
21
Дві одиниці.
1211
Одна двійка,одна одиниця.
111221
Одна одиниця, одна двійка,дві одиниці.
312211
Три одиниці,дві двійки,одна одиниця.
13112221
Одна трійка,одна одиниця,дві двійки,дві одиниці.
1113213211
Одна одиниця,одна трійка,дві одиниці,три двійки,одна одиниця.
31131211131221
Три одиниці, одна трійка,одна двійка,одна одиниця,одна трійка,одна двійка,дві одиниці.


Цю повідомину відредагував Zips: 12.2.2016, 13:45
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 12.2.2016, 15:03
Пост #15
Inside The Fire
Репутація:   430  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 1.11.2007
Очень понравились ответы Zips'a.

Як на мене, більшість релігій створені, для того, щоб керувати людьми, і не давати їм розвиватися. В то що я вірю, скоріш не релігія, а якийсь напрям. Я прихильник Деїзму. Як на мене, то Бог існує, і створив наш всесвіт, але подальшої участі не брав. Як на мене, мусить бути якась істота, яка якби створила наш світ. Бо мені так здається, що сам по-собі він створитися не міг


Видно что человек интересный и адекватный! Такие бойцы нам нужны.

Я голосую ЗА. handshake.gif

Цю повідомину відредагував Leito: 12.2.2016, 15:06
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 12.2.2016, 15:20
Пост #16
Lifelover
Репутація:   759  
Order of Anfor
Level 1
Rank:Mortal
A.F.: (2)
A.JA.: (0)
З нами з: 24.7.2009
2
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Clan Finance Support Holocron
В фонд клану власника цього голокрону щодня надходить +100 CUAG.
Власник цього голокрону турбується про стабільні грошові надходження до клану, в якому він зараз перебуває.
Вагомий аргумент у запрошенні його до свого клану!
1
Joker
Лиходій всесвіту, має збочене відчуття гумору і IQ 190..
ЗА ЛОРДЕРОН ТВОЕ ПОСТУПЛЕНИЕ!

Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 12.2.2016, 16:14
Пост #17
† RIP †
Репутація:   954  
Order of Anfor
Level 1
Rank:Guardian
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 14.9.2008
2
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Clan Finance Support Holocron
В фонд клану власника цього голокрону щодня надходить +100 CUAG.
Власник цього голокрону турбується про стабільні грошові надходження до клану, в якому він зараз перебуває.
Вагомий аргумент у запрошенні його до свого клану!
1
XJedi футболіст
Гравець бере участь у реальних спортивних сходках порталу де грають в футбол
Я, пожалуй, тоже ЗА. Ответы и взгляды производят хорошее впечатление, кроме того видно рвение и усердие.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 12.2.2016, 20:56
Пост #18
Свояк
Репутація:   543  
Клан-модератор
Order of Anfor
Level 1
Rank:Ancient
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 6.6.2008
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
2
Candy cane
Restores one time 100% of your health on activation on any server except OD and Pure OB games.
Новорічне печиво
За успішне виконання новорічного квесту 2020!

Цей артефакт - новорічне печиво, яке є смачним додатком до новорічного столу його власника!
Ты прекрасно знаешь какого я о тебе мнения и давно уже тебе предлагал к нам.
Твои ответы пример для тех кто хочет вступать в любой с кланов.
За!
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 13.2.2016, 1:13
Пост #19
Свояк
Репутація:   937  
Клан-модератор
Order of Anfor
Level 1
Rank:Magister
A.F.: (1)
A.JA.: (0)
З нами з: 23.11.2009
3
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
Clan Finance Support Holocron
В фонд клану власника цього голокрону щодня надходить +100 CUAG.
Власник цього голокрону турбується про стабільні грошові надходження до клану, в якому він зараз перебуває.
Вагомий аргумент у запрошенні його до свого клану!
Дякую!
За підтримку відновлення і розвитку порталу
Офіційна подяка від порталу XJedi

Автоматично зменьшує термін покарань на серверах за порушення правил на 50%
Модератори видають меньші на 50% терміни покарань на форумі за порушення правил.
Прохання до суддів і модераторів проявляти особливу лояльність при розгляді скарг від власника цієї подяки!
5
Blaster Pistol
У Вашому інвентарі тепер завжди буде надійний пістолет-бластер.
Куди меч не дотягнеться - бластер дострелить.
Тим, хто вміє стріляти він завжди стане у пригоді.
Wookie crossbow
У Вашому інвентарі тепер завжди буде арбалет вукі.
Якщо ворог сховався за стінкою і його не дістати - не біда. Правильні розрахунки арбалет-стрільця приб'ють негідника рикошетом.
DEMP 2
У Вашому інвентарі з імовірністю 33% з'являється DEMP 2.
DEMP 2 стріляє високопотужними іонними снарядами, що здатні вивести з ладу електричні системи і заподіяти значну шкоду органічним цілям також. Знешкодити суперника що летить з jetpack-ом, або деактивувати ATST - ніщо краще за неї це не зробить.
Det Pack
У Вашому інвентарі з імовірністю 33% з'являється Det Pack.
Det Pack – невеликий вибуховий пристрій з віддаленим детонатором. Вибухівку можна прикріпити до стіни або кинути, а потім підірвати коли хочеш. Як правило використовується для засідки, або підривання заблокованих дверей. Використовувались клонами під час Війн Клонів, щоб підривати потужні дроїдові установки під час набігів та осадних міссій.
Trip Mine
У Вашому інвентарі з імовірністю 33% з'являється Trip Mine.
Міна складається із проектора лазера прикріпленого до корпусу вибухівки. Після встановлення, лазерний промінь активується і світить на найближчу поверхню, а сенсори реагують на перетин променя сторонніми об’єктами, приводячи в дію детонатор. В міни є також інший режим детонації - реагування на рухи в радіусі 2 м. Цей тип вибухівки використовується в місцях, де високий рівень безпеки є важливішим ніж збереження охоронюваних об’єктів.
1
Nanosuit
Special: health regeneration, strong melee damage & knockback

Секретная разработка имперских наемников. Нанокостюм повышающий выносливость. Был украден со складов империи мандалорианцами.
1
Cherche-Coeur Silver
Ці мечі були виковані з чистого срібла, вивезеного з Хоту ще з часів Старої Республіки, спеціально для переможців галактичного турніру SEGS. Нині ці мечі знаходяться в руках тих, хто зробив вагомий внесок в розвиток порталу.
Вітаю, чекав твоєї заявки довго, але воно того варте.
Скажи, який вчинок в твоєму житті змушував тебе більш за все себе ненавидіти?самий поганий вчинок.
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения
post 13.2.2016, 1:59
Пост #20
Valya
Репутація:   2954  
Order of Anfor
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 31.3.2008
1
VIP Holocron
Відкриває доступ до заповнених серверів XJedi Academy.
Дає 50% знижки на створення Офіційних Битв.
Дає 50% знижки при купуванні зброї і спорядження на серверах XJedi Academy.
Дає 25% знижки при купуванні XJA-кольорів
Зменшує абонплату свого клану на стандартному тарифі
1
Blaster Pistol
У Вашому інвентарі тепер завжди буде надійний пістолет-бластер.
Куди меч не дотягнеться - бластер дострелить.
Тим, хто вміє стріляти він завжди стане у пригоді.
1
Ezio Auditore da Firenze
Special: mastery of sneaking allows you to become invisible after 5 sec time staying.

1
Lord Desann
Меч убитого Лорда Десанна
И я ЗА, парень хорошо себя зарекомендовал вне Ордена. Не вижу причин, почему что то должно пойти не так _a1.gif
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения

3 Сторінки V  1 2 3 >
Тема закрытаОткрыть новую тему
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

 




Текстова Версія UAGALAXY © 2006 - 2020 Поточний час: 28.3.2024, 11:52