> Anamir
post 10.7.2011, 1:18
Пост #1
Новачок
Репутація:   15  
Neutral
Level 1
A.F.: (0)
A.JA.: (0)
З нами з: 19.3.2011
Я ознайомився з Правилами Поведінки на ігрових серверах, Правилами для кланів, Конституцією Республіки і Конституцією Ордену Джедаев. Мене звуть - Anamir.Я б розказал свою історію, але не можу(втратив пам'ять).Розкажу те що пам'ятаю, що ж почну-. Я пам'ятаю що я робив багато брудних справ, знаю що із-за цього від мене усі відвернулися .навіть рідні, я почав пити і витрачати усі свої кредити на випивку і ...., один раз я пропивши усі кредити йшов по вулиці і на мене напали і дуже сильно побили , незнаю як далеко, але прокинувся я десь на землі в джунглях, я лежав дуже довго дивився на зоряне небо, я не побачив знайомих сузір'їв,я зрозумів що я в іншій системі.Я вирішив забути своє минуле життя(хоча із-за амнезії і так не пам'ятав),забути як страшний сон,почати з чистого аркуша.Спочатку я зламав палку і нагострив її зубами,а поьім знайшов гострий камінь і використав як-ніж.Вже через місяць у мене вже був будинок з пандурского дерева і свій сад, я зєднався зприродою, я став дуже сильний завдяки ній- фізично і морально.Одного дня я полював на кікі і побачив село, зайшовши в неї я побачив людину який тренував 25-30 чоловік, за 4 місяці я дуже змвнився, спочатку вони подумали що я снігова людина, але потім я прокричав їм що я -людина, пройшло 3місяця я вже встиг вивчити їх мету-(шляхом тренувань вони хочуть абсолютно знати володіння мечем щоб стати непереможними, і коли усім сповнюється 25 років їх відправляють на планети по усій галактиці щоб вони підтримували рівновагу і захищали слабших де немає справедливості,я попросив щоб мене відправили на Коруссант, щоб там стати джедаем. Причини вступу:1)Зрозумів що захищати людей -мое покликання;2) навчиться лутчему володінню сейбером;3) допоможу матеріально клану;4) братиму участь в різних конкурсах і о ;5) завжди хотів стати джедаем і республіканцем. Основна зброя:сінгл,володію: сінгл-7,глефа- 4,дуали-3..;

Цю повідомину відредагував Anamir: 10.7.2011, 16:42
Пользователь в офлайнеОтправить личное сообщение
Вернуться в начало страницы+Ответить с цитированием данного сообщения

Повідомина у даній Темі


Тема закрытаОткрыть новую тему
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

 




Текстова Версія UAGALAXY © 2006 - 2020 Поточний час: 9.6.2024, 13:45