Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
На Київ!
XJedi FORUM: Online lightsaber fighting game > Всяка всячина > Кантіна > Активне життя
Melkor
І так, усім форумчанам доброї пори дня! thumbup1.gif
Я, Гітербал та Ральф, плануємо в вересні місяці зїздити до столиці на 2 доби, погуляти.
Якщо є бажаючі зустрітися чи провести щось накшталт "Сходки", відпишіться в даній темі та вискажіть свою думку що до орієнтовних, підходящих дат (оскільки ми ще не визначилися з числами).


П.С. Тему створив настільки завчасно, оскільки активність у багатьох не стабільна і хотілось би захопити побільше публіки _a1.gif
Flesh
Отличная новость!)
Планирую через 2 недели с дядей Каином организовать всеукраинскую сходку) В планах с 27 сентября по 1 октября.
Синоптики обещают что лето затянется до середины октября, поэтому будет возможность встретиться на природе)

Как вашей компании такое предложение?
Melkor
Варіант непоганий)
Flesh
Тогда ставлю заметку что вы заинтересованы и временно оставляю тему открытой, на случай того что ещё будут желающие)
Judasik
Прийду звісно.
Дімон, Вергона ще захопіть)
Melkor
Якщо зможе то обов'язково захопимо)
в нас просто випадково ініціативна група зібралася за день в вигляді трьох людей))
Kaine
Напомните Вергону, что он еще бочку Зеныка(вроде о 5лвой договаривались)) висит с далекого 2009-го _a1.gif.

Случайности не случайны, главное чтобы люди которые говорят "я буду" потом не дали заднюю. Ближе к дате решим с Флешем и оформим все по красоте.
Dan
(Flesh @ 4.8.2018, 21:12) *

Отличная новость!)
Планирую через 2 недели с дядей Каином организовать всеукраинскую сходку) В планах с 27 сентября по 1 октября.
Синоптики обещают что лето затянется до середины октября, поэтому будет возможность встретиться на природе)
Flesh взагалі молодець, що тут сказати thumbup1.gif Ну і Torn молодець, що підганяє )
Xemul
Привет. Я буду.
.
Invision Power Board © 2001-2024 IPS , Inc.