Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Потрібні активні гравці і їхні демки, УВАГА!
XJedi FORUM: Online lightsaber fighting game > Наш портал > Портал XJedi
Lotr
[ytold=dzeIPPtXSNk]

[/ytold]
Відео вище є прикладом того, що мені треба. Цікаві і видовищні моменти з гри. Демки.

Тому прошу, зробіть два бінди якщо ще граєте на серверах:
1) /bind 8 "g_synchronousClients 1; record film; g_synchronousClients 0"
2) /bind 9 "stoprecord"

Тепер просто натисність на "8" після того як зайшли на сервер і грайте як завжди. Якщо стали свідком чогось цікавого, то натискаєте на "9", йдете до "XJedi Academy\japlus\demos" і файл "film" кидаєте сюди* або в мені пм. А я за них вам кидатиму або - в залежності від якості. upd: винагорода тепер становить 350 - 700 куаг відповідно.

* заливайте туди, де не треба смсок чи реєстрації. Dropbox чи ex.ua підходять.
Lotr
1000 + 3000 за дві гарні демки для Xmax.
Limster
что именно надо ?
драки , интересные приемы и их выполнение или что ??? _a1.gif
Spicer
Выше написано, то-есть что-то интересное, смотри видео выше.
imba
Вот держи
Все что успел сегодня на ффа , быстро все сбежали (
Может потом еще запишу что0
Spicer
Кстати, что мне делать? У меня данные бинды не работают.
imba
Думаю , если ты даже с биндами не справляешься , то лучше вообще ничего не делать ))
Spicer
Я с биндами у меня все нормально, только у меня это не работает)
Lotr
Limster
Треба в першу черги фраги. Ключовим є мала вірогідність події. Тобто просте вбивство з флетчета - нудно. Але якщо зробив кілька пострілів, кожного разу влучив у ціль і закінчив на добиванні в повітрі - інша справа. Ну і тому подібне, але можуть бути винятки. Якщо просто дотепне щось помітив як на 00:50 з відео і тд.

Spicer
Що саме не працює? Демка не починається? Чи не можеш її знайти потім або вона просто не запускається і крешить гру? Конкретніше. (Не лише тут, взагалі на форумі якщо пишеш "не працює", то одразу вказуй деталі. Це дуже допомагає)
Там на початку (дякую, imba) в консолі треба ставити "/" перед командою, бо воно інакше просто в чат напише текст і нічого не зробить. В цьому проблема?


imba
За film2 і film3 Стосовно першої ще подумаю, дякую )
sppppp
Добрый день, остались демки от легенды JKA, игравший с 2003 по 2010 на basejka .Был матч USA vs Germany, где Germany одержали победу, как нашел демо - сразу захотел поделиться, может что почерпнешь из демо )
Я выложил туда три демки, из них 1-й раунд - игра на Татуине, а вторая и третья - официальная доп.карта на ESL ( Electronic Sports League) Я выложил туда по мимо трех демо - карту, чтобы воспроизвести вторую и третью демку.
P.S. Демка с участием легендарного игрока JKA - longgiraffe aka mrl
Demos and map

P.SS. Вот еще несколько демок с моим участием
My Demos

Может почерпнешь что полезное, демок у меня много.
.
Invision Power Board © 2001-2024 IPS , Inc.