Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Republic vs LTS
XJedi FORUM: Online lightsaber fighting game > > Republic - 04.2017 > Центр Досуга
BVS
Republic smile-rapier.gif LTS


у ці спокійні часи , пропоную Вам ,вельмишановні жителі,воїни та хоробрі рицарі джедаї , прийняти участь у битві проти LTS biggrin.gif
Битва відбудеться о 21:30 , 23.06.2013(у неділю) , грати будемо 5х5 , без зброї та нано-шмоток\бластерів у режимі КС на карті - Romearena

Щоб прийняти учась , треба запостити повідомлення в цій темі про згоду , що зможете прийти вчасно і ви не є в Ганебного списку , і не будете використовувати баг з бронею у кінці раунда.

Склад:
- BVS (головний Лолко складу)
- Lotr (головна Черепаха)
- Taviscaron
- Ralf
- Vultur

Запас:
- Teddy
- *вільна вакансія*





Організатори даного івенту - BVS та Teddy.
Головний споснсор та ініціатор, за чиї куажки ми будемо бігати - Teddy.


майстер війни , BVS

Також будуть розігруватись нагороди, але інформації про них буде відома о 20:00 у неділю.
Lotr
FDAG!
FDAG! © Taviscaron





згода!
Gordus
почему бы просто не сыграть 4х4 и честно написать ,что нужны запасные игроки, вместо создание этой глупейшей темы?
Lotr
Розцінюю це як камінь в мій ставок з Тавіскароном та від імені пенька блокую ганебний натяк. Я про ОБ дізнався сьогодні вранці помітивши тему на форумі. І прапор на місяці не міг коливатись так довго, адже там не було повітря.
Yastreb
Играю
GO
не было интернета, не заплатил за него :О
Teddy
На ОБ, навряд чи буду присутнім, тому краще записати мене в запас...
Bvsss', не забудь вказати умови та всі характеристики завтрішньої битви, щоб я щось не переплутав при створенні!
Ralf
Мене пиши ... "вільна вакансія". :Е
Teddy
реєстрація на трен. ОБ!

Сьогодні, до речі, відзначається одне з найбільших християнських свят - П'ятидесятниця або День Святої Трійці.

У цей день віруючі згадують про зішестя Святого Духа та апостолів, коли всі вони зібралися разом в Сіонській світлиці в Єрусалимі. Бажаю гарно відсвяткувати його сьогодні, прикрасити свої подвір'я гілками, хто забув...
Як добре доповнення до свята бажаю всім добре розважитись та "розім'яти кістки" на сьогоднішній битві.


p/s переможців чекає приз
BVS
реєструйтесь ,усі хто хоче з реп 2 вільні місця, швидко



Хоч ми й не виграли, але це було епічно! Три бравиї воїна захищали честь республіки і всі вони майстри)



По к-стью вбивств ми вели)





Особиста подяка Lotr'y та Ralf'у , в цій битві приймали участь лише гравці із званням Master )

Lotr
Я здається пропустив десь важливе зібрання якесь на порталі чи щось подібне. Треба уточнити. Приходити вчасно\просто приходити уже є ознакою дурного тону, правильно? На турнірі останньому як лол сам бігав, на ОБ приходжу досі.

.
Invision Power Board © 2001-2024 IPS , Inc.