Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Львів
XJedi FORUM: Online lightsaber fighting game > Всяка всячина > Кантіна > Активне життя
Melkor
Увага!!!

Сходка відбудеться 9 грудня 2012, в цю неділю о 15:00 на місці зазначеному на фотографії внизу ( біля Шевченка ), беріть хто може фотоапарати та вдівайтеся потепліше оскільки мб підемо на високий замок.


І так, шановне паньство, поступила пропозиція провести чим пошвидше сходку а саме 1-2 листопада, та нажаль я їду на 3 дні з міста і цього тижня не получиться.

Але, моя пропозиція зібратися 8-го грудня.
І сходити в наш любимий заклад під назвою KABINET.

Час пропонуйте ви коли вам буде зручніше.

Ну а місце зустрічі змінити як то кажуть не можа)





П.С. Оскільки у звязку з тим що якийсь "вельмишановний" депутат Львів.обл. Ради купляє наш любимий заклад КАБІНЕТ під житло бо йому так до Облради ближче а тебсо 20 метрів sleep.gif, це може бути остання сходка в КАБІНЕТі ak.gif , і тому я спробую пробити проф. фотік щоб гарно запечетлити останню сходку в кабінеті та зробити побільше знимків _a1.gif .
Wergon
Торн, Літер тоже не може 1-2, тому сходку переносимо не на 8 (так як Ральф працює на уранових шахтах і по суботам зайнятий) а на 9 число це у нас буде Неділя.
Giterball
Буду
Melkor
(Wergon @ 28.11.2012, 11:17) *

на 9 число це у нас буде Неділя.



Окау, згідний.
Чекаю ще Ральфа, Скандінава та Нероса =)

Пропонуйте годину.
Ralf
Так, робота директором уранових шахт так втомлює часом. Я вже втомився отримувати свої величезні доходи.

8-9 числа вільний. Буду _a1.gif
Diapsiquir
Буду.
Wergon
Давайте на 15:00 біля Шеви

P.S. Притяніть хтось фотік
Melkor
фотік 50\50
якшо нє, то мильничку візьму точно)
але хто має ще будь який фотік цифровий - беріть, чим більше фоток буде тим краще)
Ralf
А можна трохи посунути час з 15 на 17? Я просто певно трохи не встигаю. Або в разі чого я на 17 можу підійти unsure.gif
Melkor
Підійдеш в Кабінет.
Melkor
І так)
невеликий фотозвіт:

ексклюзивні фото) Адміністратор п'є соус) Вергон в шоці.


^^


;D


якість не дуже але якщо добре придивитись то можна розгледіти що ми дивимось Стар Варс)
.
Invision Power Board © 2001-2024 IPS , Inc.