Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
I'm Han Solo
XJedi FORUM: Online lightsaber fighting game > Всяка всячина > Кантіна > Star Wars
Big Phil
Зовсім нещодавно світ побачила чергова гра по світу Зоряних Війн від LucasArts - Star Wars Kinect. Фактично, ідея чудова - ті, в кого є все необхідне для гри можуть стати перед екраном і фізично махати світловими мечами тощо. Однак, не все так гарно, як здається... Над грою працювало 10 різних команд розробників і це має свій відбиток на грі. Всі чудово знають, як Джордж Лукас полюбляє поганити своє власне творіння різними засобами і методами, однак коли я побачив це, то зрозумів, шо все те, шо було раніше - просто ніщо у порівнянні із фрагментом Star Wars Kinect...
[ytold=lg_FoEy8T_A] I'm Han Solo[/ytold]
Lotr
лол, раніше подібні фейли вони ховали і боялись привселюдно про них згадати, а тепер роблять нові і продають їх _a1.gif Я вже бачу оголошення на офіційному сайті ЗВ: "Лише в 2013 і лише за 180 баксів за блю-рей перевидання! "Star Wars: Holiday Special" - для справжніх фанів."
Taviscaron
какой ужас... и на кого эта игра рассчитана?
Hellrazor
Ужас в том,что Лукасы до этого дошли
Lotr
[ytold=x01I0-MyUFY&feature=related]
[/ytold] _a1.gif
Boonana
Не вижу ничего плохого, ребята прикольно загнались. Что ужасного?
-Dota
А мені подобається особливо твілечка на початку =) ad.gif
Kol-yan
А есть у нас кто-либо, кому чудесным образом повезло играть в это дело? Хочется услышать живые впечатления, а не по роликам на ютубе.
А то мне чтобы поиграть, надо хБокс перепрошить, вот я и задался вопросом - стоит ли?
.
Invision Power Board © 2001-2024 IPS , Inc.