Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Львов 27.11.2011
XJedi FORUM: Online lightsaber fighting game > Всяка всячина > Кантіна > Активне життя
Bellifart
Сегодня взяли с Еликсом билеты во Львов (26-27.11)
Приезжаем в субботу утром, отправляемся в воскресенье вечером.
Хочу сходку! В воскресенье! Что бы был Ральф и Иджаат)
Кто там еще у вас есть?)
Вергон, Торн, Скандинав, все короче, поднимайте булки и ведите нас в паб)

Место встречи назначайте вы, а Иджаат нас приведет на место збора.
Предположительно сбор делать в 15:30, ждем до 16:00, идем куда-то и сидим до 19:30. В 20:05 у нас поезд в Киев)
Вот так вот)
Контактный номер



Возможно Еликс возьмет с собой камеру и я сделаю видеоотчет)
Birdy Once
Буду, якщо буде якийсь доброволець, який проведе мене до місця збору з авто-вокзалу, і назад )
Diapsiquir
по мобильному телефону тебе все объясню)
Elix
камеру возьму)
но за качество не отвечаю, так как на компе норм, а вот если запилить куда-то,например вк, то качество что с телефона сименс)
Melkor
Я живу 80 метрів від авто - вокзалу, де зістрітися ше напишу...
Gryvys
Я буду на сходці,пропоную трохи зробити раніше,в 14:30.Поки решта підйде буде 15:00,поки дійдем до Кабінета буде 15:30 і до 19:00.
Elix
Сегодня мне рассказали про одно заведение... Название точно не помню, но вроде "нацеоналист" или что-то в этом роде. Там при входе надо говорить "Слава Украине, навеки Слава!", иначе попрут от туда)
что это, и как там?
Boonana
Криївка
был там, когда во Львов ездил - очень круто) атмосферно, да и готовят вкусно.
а квас, мм _a1.gif
Gryvys
Такі заклади у Львові є,але там завжди людно _a2.gif ,а ми як я знаю збираємось невеличкою компанією і поговорити,і гадаю що краще було б піти в "Кабінет".Ну якщо ти бажаєш можем піти і в такі заклади,тільки якщо я не помиляюсь говорять:"Героям слава!".
Elix
я бы написал вообще по украински, но проблемы с укр-англ раскладкой...)
а вообще я просто так спросил,я не настаивал) а что там в "кабинете" с ценами?
Gryvys
Ммм...Строго і сердити,стоп це в "Італійському дворику",а яка там кава.Може в Італійський дворик?Ой,і так ціни приємливі,страви смачні,атмосфера чудова,та ще й більярд на додачу і це все в "Кабінеті".Хороший заклад,в котрому є середні ціни,хороша атмосфера.

П.С.:Вибачте за неадеквати.Вчора трохи був п'яний.
Bellifart
Интересует наличие кальяна и эля)
в таком направлении нужно смотреть)

Ок, в кабинет идем)
Wergon
Поки не знаю чи зможу прийти. ”Кабінет” – це місце в якому відбувались усі сходки Львова (враховуючи сходку з Київськими) Ціни там норм, я би сказав навіть дешевші чим в: ”Краївці” і інших пабах організації ЛОКАЛ. Якщо сходка не в "Кабінеті" мене нема 100% closedeyes.gif
Gryvys
Щось я не пригадую,хоча... Ні проте в минулій сподобалось.
Ralf
(Wergon @ 16.11.2011, 20:24) *

Якщо сходка не в "Кабінеті" мене нема 100% closedeyes.gif


А "Зеник" зможе змінити твою думку в разі чого? laugh.gif

В неділю то є файно, час підходить. Я на сходку причалапаю :Е
Bellifart
Так, я с Эликсом уже выхожу и еду на вокзал)
Доступа в инет не будет, а если даже будет, то ограниченный (с мобилки), так что если что-то решите, то оповестите пажалста) 063 144 43 94

До встречи во Львове!)
Melkor
Всім дякую за сходку, було приємно знову зустріти Немо з Еліксом)
непогано посиділи, чекайте нас в гості тепер ad.gif

П.С. дякую за призенти вони всі будуть використані за призначенням ninja.gif

П.С.С. викладіть відео excl.gif
Bellifart
Блін, дуже сподобалось)
І місто і сходка і дівчата. Я за 2 дні на стільки звик до української, що навіть після приїзду додому так розмовляю)
А офіціантки які blush2.gif ! Ще не раз приїду до Львова, чесно кажу, може десь навесні або влітку на недільку приїду)

Я ще потім в поїзді з дівчатами познайомився, як виявилось, ми в одному універі вчимося. Взяв номери їхні _a1.gif

Дякую Ральфу, Вергону, Гітерболу, Торну, Скандінаву, Грівусу за сходку, а також Вельміру за екскурсію у суботу)
Я ж нікого не забув?)

Фото\відео буде ближче до вечора)

Чекаю на вас у Києві. Буду радий всіх бачити)

З.І. Грівус грає в більярд, начебто у бейсбол biggrin.gif Шари літають по кімнаті, що аж страшно)
З.І.2. Ральф, зара буду слухати ті диски, які ти дав laugh.gif
Elix
Да, спасибки за сходку вам)
Веле спс за экскурсию, пиццерию, и за полезную инфу :Е
Скандинаву за прогулку в кальян бар, весёлые рассказы, и особенно за историю про кота =)
Гривус лолка) Особенно прикол с вешалкой и бильярд)
Ральф,с тебя 1 к) и призы используй с умом, или храни до следующей сходки) а твои подарки я немо отдал,пусть наслождаеться)
Вергон такой типочек с Троещины,только со Львова) вспомнились родные края)
Литерболу за весёлый расказ про то, как он подсадил вергона на джа)
Торну тож спс, но ты как-то не меняешься) и поменьше гуляй с 15-ти летними) и подарочек с умом используй)
Симусу за то, что не приехал...мы кстати из за тебя туда поехали :Е

Ждемс вас в Киеве) купим вам карту, и будете от Троещины пешком на вокзал чапать =)
П.С. видео там немо обработает типо, и выложит. Потом мб исходники выложу, без обрезаний( ну вы поняли про что хД)
Bellifart
http://www.ex.ua/view_storage/515890531875
відео з кабінета)

Інше у Елікса

З.І. я там каку на стіні замазав)))
Melkor
Молодець шо каку замазав ninja.gif

Запіліть інші відео нам в ПП))



П.С. головний подарунок використано, він не дуже якісний ninja.gif
.
Invision Power Board © 2001-2024 IPS , Inc.