Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Львів
XJedi FORUM: Online lightsaber fighting game > Всяка всячина > Кантіна > Активне життя
Melkor
Такс, щось ми давно не сиділив Кабінеті)
тому є пропозиція провести сходку доки ще не зовсім похолодало, поспілкуватися, випити пива) ну і по стандартній програмі все решта)
пропоную ці вихідні (29\30 жовстня)
чекаю бажаючих)


І так, сходка почнеться напевно в 13:00 29 жовтня (в суботу) стандартно біля Шевченка на проспекті свободи (див.картинку) в 13 бо нам треба Ральфа, без нього це буде не сходка, щоб він довше міг з нами побути.

Wergon
Мені підходить 29 жовтня.
Giterball
29 підходить _a1.gif
Ralf
xD Я 29 числа хіба до 16 години вільний. Ідемо 30!
Teo
Львівяни, де плануєте святкувати новий рік? я тут їду на нр до Львову, має бути квартира чи дім, ще точно не знаю, якщо є адекватні +18 бажаючі поїхати ( Київ ) або самі львівяни задроти ЗВ - можу взяти кількох на з собою) буе компанія до чоловік 10, хлопці, дівчата, віскі і покер))
Gryvys
Пропоную 29 жовтня у 14:00 біля пам'ятника Тарасу Шевченку.Пропоную брати від 100 грн.Також пропоную зробити ескурсію містом Львова,я це можу організувати.
Diapsiquir
29 могу на отличненько после 16.00.
выпил бы пива, познакомился бы с львовскими задротами.
Melkor
Львівяни, де плануєте святкувати новий рік? я тут їду на нр до Львову, має бути квартира чи дім, ще точно не знаю, якщо є адекватні +18 бажаючі поїхати ( Київ ) або самі львівяни задроти ЗВ - можу взяти кількох на з собою) буе компанія до чоловік 10, хлопці, дівчата, віскі і покер))

не погана ідея, ближче до НР спишемось)



Пропоную 29 жовтня у 14:00 біля пам'ятника Тарасу Шевченку.Пропоную брати від 100 грн.Також пропоную зробити ескурсію містом Львова,я це можу організувати.

Гривус, ми якраз Львів знаємо просто чудово, екскурсія я тобі хоч сам в деталях можу провести, нема потреби, ми не буржуї, ми збираємося скромно на пивко і поговорити, ну і стандартний похід на Вис.Замок)


29 могу на отличненько после 16.00.
выпил бы пива, познакомился бы с львовскими задротами.


Були би раді новим знайомствам =) тому приходь.


І так, сходка почнеться напевно в 13:00 стандартно біля Шевченка на проспекті свободи (див.картинку) в 13 бо нам треба Ральфа, без нього це буде не сходка, щоб він довше міг з нами побути.


П.С. всі мені покидайте свої мобільні в ПП.
Diapsiquir
Сколько времени сходка будет происходить?
реально смогу в центре быть только пол 5 (
Melkor
та сходка буде десь як мінімум до 21:00
встигнеш, але хз чи Ральфа застанеш)
-Sta
а 11 річні "пацан" непотрібен?)
я б приїхав)
Melkor
не думаю що тобі буде комфортно в компанії 17-18 річних)
-Sta
xD) ну ок) blush.gif
Melkor
І так, сходка відбудеться в назначений час в назначеному місці (див. 1 пост)
прохання нікому не запізнюватися, чекаємо максимум 15хв. якщо всетаки з вами нема звязку і ви сильно запізнилися то зустрічаємося в кабінеті.
Ralf
Плани змінилися, я сьогодні взагалі не зможу прийти =\
.
Invision Power Board © 2001-2024 IPS , Inc.