Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Львів
XJedi FORUM: Online lightsaber fighting game > Всяка всячина > Кантіна > Активне життя
Ralf
Панове львів'яни! Після недовгих роздумів та перемовин була висунута геніальна думка провести чергову сходку в нашому славному місті. Так, обіцяють погану погоду. Так, всім впадло. Але хіба це перепони для сурових львівських юагерів? Ні!

Пропоную провести наше перкрасне і сповнене великим сенсом дійство в цю неділю. Збираємося де завжди. Час - 15:00. Програма стандартна: сходимо в Кабінет, полахаємо з Ральфа. Хто має гумор?
Giterball
почуття гумору є _a1.gif
буду
Melkor
Полахати з ральфа маловато, ще треба трошки пом'яти тебе за те що так довго пропадав)

я буду, надіюся побачити як мінімум стандартну компанію, Гітербал, Вергон, та Ральфа)
буду радий всіх бачити.
Peste Noire
Ммм...если смогу приду, где вы собираетесь? Точно скажу завтра.
Melkor
Збираємося напевно біля памятника Т.Г.Шевченку.

о 15:00

П.С. Хлопці я вже не випивающий)
Wergon
Буду!!!!! Якраз водопровід горить!!! Ральф з тебе фотоапарат. Гітер з тебе присутність (Леся Українка знову замість тебе пити не буде). Торн з тебе Гади і наряд «Зоряного Десанту» як минулого разу, те що ти не випивающий це ми поправим =)
Peste Noire
В принципе мое присутствие мало что меняет, я отпишу уже завтра как выйдет.
Так желание познакомиться с Львовскими юагареми присутствует, как я понимаю, сходка будет в баре с пивом, так это вообще здорово.
Melkor
-__-
в таку погоду я в гадах як клоун буду.
тому обійдешся кедами biggrin.gif

на рахунок місця проведення то від мене і від Гіта є пропозиція не сидіти вже в кабінеті =\
а найти нову точку
там скоро всі стіни будуть розписані тільки в наших автографах..
тому Сірий думай)
Wergon
Сєрий протестує і каже що місце відмічання сходки не змінне!!
Melkor
sleep.gif
тоді якщо зібрався мене поправляти з тебе пиво =)
і дозвіл на куріння.



Peste Noire
так ти будеш?
Just Boy
Я мав їхати у львів ,але непоїхав ,так що сорі(
Я неприйду
Dan
Приємно, що стільки львів'ян у нас є) Була б можливість - зганяв би у Львів ) У вас там неймовірно багато мість де гарно можна посидіти за пивом )
Melkor
Були б раді тебе бачити)
Київським всім у нас сподобалося наскільки я знаю
можемо й тобі екскурсію організувати.
так що Welcome _a1.gif
.
Invision Power Board © 2001-2024 IPS , Inc.